Myslel som to tak, ze nemusis so sebou vlacit CZK. Ceny byvaju aj pri tom kurze dost zaujimave. Ponozky, satky, capice boli vzdy za babku
Miro ja Ti dam, ze dobry kurz :) Vsak Ty si domaci.

Hej, hej a priamo na výstave to tými ponožkami, šatkami, čapicami a poprípade škaredými rukavicami od Poled. zoznam bežne kúpitelného sortimentu na VVB aj končí. hehe
02.10.2010 - 11:50:38
00
aaale kde. Bezne predavaju Pearl Izumi-cykloveci (dva roky dozadu som tam kupil od nich bundu). Moose-ponozky, Infit-satky, celenky, Progress, Sensor - termopradlo, dresy., Craft-cykloveci...ten zoznam je doost dlhy. A to este nespominam outdoor veci. ;)
02.10.2010 - 20:22:27
00
mne to akurat casovo vychadza na stvrtok:(( to je bohuzial len pre registrovanych, neprepasuje ma niekto ? :D
02.10.2010 - 23:03:27
00
Ja ked som chcel nieco nakupit (komponenty), tak sa nikdy nic nedalo. Nie je to predajna vystava, takze ak tam niekto pojde s predstavou, ze si nakupi komponenty a pod., tak ani chodit nemusi (az na vynimky sa tam okrem oblecenia naozaj nakupovat neda).
03.10.2010 - 00:33:05
00
Náhodou... Minulý rok tam mali fajné kľúčenky DT Swiss. :D
03.10.2010 - 07:25:27
00
mne to akurat casovo vychadza na stvrtok:(( to je bohuzial len pre registrovanych, neprepasuje ma niekto ? :D

kúp si nový biker časopis, tam je kód na registráciu.. zaregistruješ sa, vytlačíš pozvánku, na vrátnici vymeníš za lístok a ideš..
03.10.2010 - 08:34:51
00
ja tam budem na 99% v sobotu :clap:
04.10.2010 - 12:15:45
00
kúp si nový biker časopis, tam je kód na registráciu.. zaregistruješ sa, vytlačíš pozvánku, na vrátnici vymeníš za lístok a ideš..

omyl to je len kupon na free vstupenky na vikend + piatok poobede. registovana ucast je nieco ine.

Ja ked som chcel nieco nakupit (komponenty), tak sa nikdy nic nedalo. Nie je to predajna vystava, takze ak tam niekto pojde s predstavou, ze si nakupi komponenty a pod., tak ani chodit nemusi (az na vynimky sa tam okrem oblecenia naozaj nakupovat neda).

.. a presne kvoli tomu tam tento rok nejdem/e. trepali sme sa tam z kosic, reku budu nove veci, pokukame, nieco kupime.. a nic. okrem oblecenia nic nepredavali. pozerat sa na biky a komponenty mozem aj doma na nete.
04.10.2010 - 13:30:26
00
Asi tak. Obzeranie ma tiez nebavi (jedine ak chcem obzerat konkretne vytipovane veci). Ale jednu zasadnu vyhodu taketo vystavy maju - ak planujes kupit napr. prilbu, tretry a pod. cez net za dobru cenu, prip. si potrebujes urobit predstavu o ponuke v danej oblasti, tak tu je idealne miesto na vyskusanie konkretnych vyhliadnutych modelov prip. zorientovanie sa v ponuke. Ved kde inde vyskusas ako Ti na kokose sedi 10 roznych znaciek prilieb a ako Ti v priamom porovnani vyhovuje ten-ktory upinaci system? Je to na nezaplatenie, kedze v beznom obchode vyskusas tak 2-3 znacky. Prilba aj tretry musia sediet dokonale (nechapem ludi, co to kupia cez net len podla velkosti).
04.10.2010 - 13:45:25
00
Milí maratónci,
aj tento rok sa ŠK HORAL, spolu so združením Cyklomaratón, zúčastní veľtrhu SPORT LIFE (Bike Brno), ktorý sa koná v Brne od 7.10. do 10.10.2010.
Existuje možnosť ako získať zdarma vstupenky. Túto možnosť Vám ponúkame. Stačí na to jednoduchá registrácia.
Po registrácii podľa nižšie uvedeného postupu, obdržíte e-mailom poukaz (pdf), ktorý Vás bude oprávňovať k bezplatnému vstupu na veľtrh.
Registračný kód môžete použiť aj viac krát. HORAL má registračný kód: 22X7T1ZG4L
Postup registrácie:
- Navštívite stránku: http://registrace.bvv.cz/cs/veletrhy/sport-life-bike-brno-boat-brno-caravaning-brno/krok-1

- Zadáte Váš e-mail
- Zadáte registračný kód pozvánky
- Vyplníte formulár a odošlete
- Poukaz, ktorý Vám príde e-mailom si vytlačíte a prídete na veľtrh
- Nás nájdete v pavilóne F stánok č. 68

Čo v našom stánku môžete očakávať?
- Premiéru DVD HORAL a HORAL TOUR 2010
- Premiéru DVD Kráľovský maratón 2010
- Zoznámenie s Cyklomaratónskou sériou 2011
- Zoznámenie s Inter Mountain Series 2011
- Diskusiu o zamýšľaných novinkách
- Súťaž o atraktívne ceny (hlavná cena víkendový pobyt v Tatrách pre dve osoby (alebo rodinu)

- A samozrejme: horalovský záverečný bufet sezóny
Tešíme sa na Vašu návštevu.
S pozdravom
Ing. Ivan ZIMA
predseda ŠK
Športový klub HORAL - ALTO Slovakia
Mierová 84
059 21 SVIT
04.10.2010 - 13:50:38
00
Jezisko ides? Mam volne miesto v aute. A kod na free vstupenku rozosielal Ivan Zima, prip. Hudy.
04.10.2010 - 13:51:44
00
tak pokial to objednávaš zo SR tak je ti to jedno, do 14dní to možeš vrátiť, akurát vyhodíš peniaze za poštovné..

musím si prečítať ešte raz ten kód v Bikerovi, ale mám pocit že tam spomínali aj štvrtok
04.10.2010 - 13:59:27
00
Roman: Dik za ponuku :bow:, ale tak to vyzera, ze idem uz f patek.

CraObs: O to postovne ani nejde, ale ked vyskusam 10 roznych prilieb naraz v jeden den, tak hned viem inak posudit ci ta prilba sedi abo nie. Ked Ti nejaku poslu z e-shopu, das ju na hlavu a zda sa Ti, ze sedi, tak nezistis, ze 2 dalsie znacky robia prilby, ktore Ti sedia este lepsie...

Co si spominam ja osobne spred par rokov, tak najlepsi tvar skrupiny na moju hlavu mali asi prilby Specialized, velmi dobry upinaci system aj tvar mali Catlike, celkovo dobry pocit som mal z MET a Gira, Cratoni malo divny upinaci system a Bell prilby sklamali po kazdej stranke. Este som skusal aj nejake dalsie znacky, ale to uz si nespomeniem. Cize urcite odporucam tie prilby vyskusat - su tam obrovske rozdiely. Som zvedavy, ake "prilbodojmy" si prinesiem z tohto rocnika. :)
04.10.2010 - 14:23:25
00
ja sa tam tesim bo rad okukujem veci ked si ich uz nemozem kupit =D
04.10.2010 - 16:58:45
00
Pocas dnesnej pripravy expozicii vladla v Brne pohodova az priatelska nalada medzi "rivalmi na trhu" 8)
Stanky dokoncene, tak sa mozno s niektorymi vidime a pokecame. Som tam v stvrtok a piatok, potom sa presuvam na Sprintpolom :hai:
06.10.2010 - 22:17:55
00
keyboard_arrow_up