Dobrá práca,máte to tam hezký... ;)

Prílohy:

singl.jpg
singl.jpg 204.59 KiB thumb_up0thumb_down

05.11.2010 - 20:56:44
00
V sobotu som prešiel singel od Malého Slavína. Super "pojazdeníčko". Úpravy trati pomáhajú. Blato za asfaltkou na Kačín pekne mizne (odvodnenie evidentne pomohlo) :y:
Časť singlu pod lístím - zábava (ešte že tam sú c-čka :lol: )
08.11.2010 - 09:27:41
00
aha na čo som natrafil:
...V spolupráci s Mestskými lesmi Bratislava a občianskym združením SLOMBA kraj v tomto roku oficiálne otvorí singletrack Cerová dráha. Ide o 10 km dlhý úzky chodník pre zdatnejších cyklistov s prírodnými prekážkami, ako je potok, kamene, korene stromov a podobne...

viac: http://bratislava.sme.sk/c/5707114/zupa-chce-podporit-rozvoj-cyklotras.html

:y:
04.01.2011 - 18:40:04
00
ty si členom slomba?
lebo ak áno tak je to v poriadku.Pretože keď to tu tak od počiatkov čítam tak som nemal nejaký pocit,že by nejaká slomba sa podielala na tej všetkej robote ohľadne singla.
04.01.2011 - 18:44:31
00
mar_tin ale zaujimavy je aj ten turecky vrch :)
04.01.2011 - 18:54:18
00
martin je zo slomby :) ale mohli tam spomenúť aj Lacove Cykloeko..
okrem toho neviem či by som bol z toho až tak nadšený.. celé mesto nato sralo, Laco pobehoval po úradoch ako splašený kvôli papierom, všetko sa odmakalo svojpomocne, hádky a problémy s lesákmi a polovníkmi.. celá trasa už je legálna, vyznačená.. a hotový singel nejaký župný pimprdlák ide otvárať?
medializácia je fajn, a ak budú nápomocný v ďalšom predlžovaní a napájaní singla beriem všetko speť..
04.01.2011 - 19:03:33
00
žiadny spuchnutý bratislavský župan na tom nemá ani mm zásluhu.Nebiť Laca Findla a ostaných dobrovolníkov tak možu otvárať akurát tak konzervu od pašteky.Beriem,že ML majú hlavný podiel a tiež podporu,ale župa s tým nemá vôbec nič.Je to také klasické bolševické chváliť sa cudzou prácou.
04.01.2011 - 19:15:49
00
no veď o to ide.. hovno spravia a potom v kampani budú akurát počítať kilometre kolko sa toho za nich pootváralo a kolko spravili pre ludí.. nech zlegalizujú ostatné cesty, prípadne vybudujú poriadnu sieť.. zelenú GB trasu nechcú otvoriť?
04.01.2011 - 19:25:44
00
triki: áno, som zo SloMBy, ako aj ďalších asi 6 ľudí, ktorí pravidelne na Cerovej pomáhali.
Ale pravdupovediac, myslel som skôr na to, že je fajn, keď sa Cerová spomenula v médiách, bez ohľadu na SloMBu alebo CykloEko. Preto som to dal sem a nie do sekcie o SloMBe...
K tomu, čo spravil samosprávny kraj pre cyklistov by asi vedel napísať niečo Laco...
04.01.2011 - 19:36:44
00
Či je to v poriadku s tou župou by mal asi povedať Laco. Keď povie, že je to tak správne, tak je to správne.
Mimochodom, Laco dnes na župe robí, a myslím si, že aj tie plánované cyklotrasy sú hlavne jeho zásluha.
:clap: :clap: :clap:
04.01.2011 - 20:46:05
00
Vuc nespravil pre cyklistov nič...
čo sa týka singla tak tam si skôr mali na tom spraviť píár ML a mesto ako ich majiteľ,že niečo reálne podporili...a to s tou zelenou GB tak to už by bola ozaj drzosť.
btw:tú slombu beriem späť.
04.01.2011 - 20:54:18
00
A možno Laci toho župana pozval aj sám od seba nechá sám vidí, že sú v Bratislave nadšenci bikovania a bicyklovania, ktorý sú ochotný vo svojom voľnom čase urobiť aj riadny kus cyklotrasy bez akejkoľvek podpory úradov.
A tým ukázať, že má zmysel investovať do budovania cyklotrás v tomto kraji.
04.01.2011 - 20:55:39
00
Sorry, ze reagujem az teraz, ale riesil som nieco ine...
Takze veci sa maju asi takto: Slomba a CykloEko sa podielalo na realizacii vybudovania singletracku Cerova draha, asi tu clenovia tychto dvoch zdruzeni odmakali najviac prace... Ale ani neclenovia neostali bokom. Kazdy, kto pomohol, ma zasluhu, ze chodnik vobec existuje.
To, ze boli a su s tym stale problemy, papierovacky, vybavovanie, natahovanie s uradmi, to tu spominat nebudem.
Ako tu uz vyssie niekto napisal, od aprila pracujem na zupe... To ze zupa doteraz nerobila nic, to plati, to bolo za predchadzajuceho zupana - 0 km cyklotras.... Novy zupan ma velky zaujem budovat cyklotrasy, ale viac sa orientuje na cykloturistiku, napr. keby nebolo zupana, tak sa nepohne s realizaciou vystavby cyklomosta v Devinskej Novej Vsi. Ak vsetko dobre dopadne pred Vianocami by sme mohli po nom ist do Rakuska. Dalej zupa ide zrekonstruovat Moravsku cyklotrasu v dlzke 55 km, za 4 miliony Euro. V tomto roku chceme vybudovat dve cyklotrasy cez Devinsku kobylu. Ak sa podari, chceme este tento rok sprejazdnit vojenske priestory na Zahori a na Tureckom vrchu... Takisto sprejazdnit oboru na Hubalovej...
Planov je vela, len nechcite od zupana, aby to bolo vsetko hotove zajtra...
A co sa tyka Cerovej drahy, tak zupa zaplati osadenie smerovnikov na tejto cyklotrase, pripadne sa este osadi i info panel... Kedze mesto DOTERAZ na taketo cyklotrasy nemalo a nedalo ani cent... Zupa da...
Takze, nielen preto, ze teraz pracujem na zupe, ale preto, ze mi Cerova draha a ine cyklotrasy a single lezia na srdci, budem rad, ak zupa bude pri tom, ak do toho zainvestuje...
Momentalne , myslim, ze ti paprdovia su niekde inde, nez na zupe...triki...:)
Myslim, ze to by stacilo na tuto temu, pripadne, ak ma niekto nejake otazky, rad zodpoviem...
05.01.2011 - 21:11:53
00
osadiť smerovníky na singli je minimum,tie aj keby neboli sa nič nestane.Lesy sú furt mestské a pokiaľ som to tu tak sledoval pravidelne tak ich šéf vás hodne podporoval aj materiálom a to ich teda nechcem chváliť za tie holoruby a bordel v ML.
dúfam,že tú cestu cez masív kobyly nechcete asfaltovať...
05.01.2011 - 21:22:03
00
Ak by si poznal blizsie nieco o cykloturistickom znaceni, tak vies, ze legalna cyklotrasa musi splnat urcite parametre... A k nim urcite patria aj cyklosmerovniky. Bez nich sa neda cyklotrasa legalne uzivat. Preto ani Cerova draha doteraz nebola legalne otvorena pre verejnost....
Co sa tyka riaditela Mestskych lesov, ano ten nam pomahal, a pomaha i nadalej...je tu velmi dobra spolupraca...ale bez financeho efektu a bez podpory magistratu. Ja mam presne info, ako to tam fungovalo....
Devinsku Kobylu nebudeme asfaltovat...:) Ale ked chces, mozeme...:) Na Devinskej Kobyle sa vyznacia ( vymaluju ) dve cyklotrasy napriec Kobylou, osadia sa cyklostlpiky, a v jednotlivych mestskych castiach okolo Kobyly i cyklomapy. Tak aby tieto cyklotrasy splnali slovensky standart...
05.01.2011 - 21:33:14
00
keyboard_arrow_up