to davhan: no alebo stlacis prednu a smykas sa dalej... :lol:
30.01.2007 - 14:27:17
00
na zladovatelom snehu nejaku chvilku a ...... :oops:
30.01.2007 - 14:36:54
00
Nevim na koho ste narazali s tymi odbornikmi :evil: :roll:
Je fakt ze brzdny ucinok je vacsi prednou brzdou, ale ked brzdis prednou namahas viac vidlu = mensia zivotnost. A ja brzdim radsej zadnou odkedy sa mi podarilo spravit salto s bikom tak, ze som brzdil prednou. Bolo to sice davno, na shitnom biku ale aj tak. Ja mam radsej zadnu
30.01.2007 - 17:20:03
00
to all: no neviem ci nicis vidlu, ja by som skor povedal ze hlavove zlozenie je namahane, ale aj tak, uz tu mame prveho takeho....
a spravit salto na biku, to uz je umenie.....
30.01.2007 - 20:21:21
00
Nevim na koho ste narazali s tymi odbornikmi :evil: :roll:
Je fakt ze brzdny ucinok je vacsi prednou brzdou, ale ked brzdis prednou namahas viac vidlu = mensia zivotnost. A ja brzdim radsej zadnou odkedy sa mi podarilo spravit salto s bikom tak, ze som brzdil prednou. Bolo to sice davno, na shitnom biku ale aj tak. Ja mam radsej zadnu
skoda ze ste to nekamerovali, mozno by ta dali do nwd :roll:
30.01.2007 - 20:28:44
00
dozadu hydraulika hlavne asi kvoli citlivosti ovladania.do smyku koleso dostanes s kazdou brzdou.a dopredu mi mechanika nestaci.pri vyssich rychlostiach je to slabe.na snehu problemy nemam.ked mas rozum vies ako a kde brzdit.salto skor tak, ze zapichnem predok do niecoho(napr. do zaveja)a uz letim.ale uz davno tak nebolo.
30.01.2007 - 21:10:55
00
najlepsie brzdit oboma naraz
31.01.2007 - 16:40:54
00
to koki: pravda, ale prednou viacej, tak 75 %
31.01.2007 - 16:46:47
00
najlepsie brzdit oboma naraz
vsetko a vzdy zavisi len od konkretnej situacie.napr. dostat v zime do smyku obe kolesa nie je nic prijemne.
31.01.2007 - 18:48:56
00
no mne sa raz podarilo dostat obe kolesa do smyku aj v lete, a to ked som schadzal taky riadne prudky kopec a podklad pol dost sypky, ale nakoniec som to zisiel bez padu a v plnom zdravi.
01.02.2007 - 12:57:45
00
Tak jsem sel do jednoho obchoda vyzkousat Juicy. Mali jeden demo-bike, nejaky enduro, na 203 kotouce, Juicy 5. Ten brzdil jeste horsi nez moje LX!
Potom jsem byl v Kaktuse, a mali taky dva demo bike, jeden se 160mm Juicy 5, druhy byl zase enduro s 203mm. Tak tu 160-ku jsem nedokazal postavit na predne kolo ani dvuma prstami. 203-ka byla stejna, jako predchazi zkusenost.
...stalo me to dohromady ~8800sk (packa Deore 535, trmen XT, hadicka BH-63 od Saint).



..ta nenapadlo ze avidy potrebuju ovela viac casu na zajazdenie ako shimana ?
..podla mna ta kupa xt+deore, nebola az taka vyhodna, skor by som to nazyval ze ta okradli ako vyhodna kupa. Za 8800Sk si kupim komplet saint na 203mm kotucoch.

Vase fundovane recenzie na avid juicy 7 su obdivuhodne, ale asi mate pravdu; juicy je uplny shit a plno profesionalnych jazdcov ich pouziva prave preto ze vobec nebrzdia a tak podavaju vacsie vykony. Keby v nwd, krankede a ostatnych filmoch nepustali hudbu tak by sme asi poculi: "pomoooc, ved ja sa s tymito brzdami zabijem, to sa neda ovladat, je to nekontrolovatelnee, ja letiiim!"
...a hayes nine; deore su najlepsie na svete. Zaujimave konspiracne teorie tu vediete.
01.02.2007 - 17:33:46
00
krtek: vies, nie kazdy si moze dovolit mat vsetko NAJLEPSIE a NAJDRAHSIE.
Niekomu vyhovuju aj Hayes Nine a nestazuje sa.
01.02.2007 - 18:06:20
00
akonáhle nasneží, tak prestavam používať prednú brzdu. veľmi ľahko dokáže na snehu ujsť predne koleso a ..

ja používam deore a podľa mňa sú dobré. kto nejazdi profesionálne, tak sa mi zdá úplne zbytočné kupovať drahšie. skúšal som aj kamaratove lepšie a podľa mňa už niesú až o toľko lepšie, ako o koľko sú drahšie
01.02.2007 - 18:23:59
00
ja som raz machroval a isiel velmi rychlo a prave cerstvo naprsalo. prudko som zabocil a predne koleso chytilo taky brutalny smyk, asi 5 metrov alebo aj viac to smykalo a to pri hlavnej ceste, ze ledva som to ustal a potom som sa este 2 hodiny spamataval, lebo som dostal strasny sok.
01.02.2007 - 19:28:54
00
Tak jsem sel do jednoho obchoda vyzkousat Juicy. Mali jeden demo-bike, nejaky enduro, na 203 kotouce, Juicy 5. Ten brzdil jeste horsi nez moje LX!
Potom jsem byl v Kaktuse, a mali taky dva demo bike, jeden se 160mm Juicy 5, druhy byl zase enduro s 203mm. Tak tu 160-ku jsem nedokazal postavit na predne kolo ani dvuma prstami. 203-ka byla stejna, jako predchazi zkusenost.
...stalo me to dohromady ~8800sk (packa Deore 535, trmen XT, hadicka BH-63 od Saint).

..ta nenapadlo ze avidy potrebuju ovela viac casu na zajazdenie ako shimana ?
..podla mna ta kupa xt+deore, nebola az taka vyhodna, skor by som to nazyval ze ta okradli ako vyhodna kupa. Za 8800Sk si kupim komplet saint na 203mm kotucoch.

Vase fundovane recenzie na avid juicy 7 su obdivuhodne, ale asi mate pravdu; juicy je uplny shit a plno profesionalnych jazdcov ich pouziva prave preto ze vobec nebrzdia a tak podavaju vacsie vykony. Keby v nwd, krankede a ostatnych filmoch nepustali hudbu tak by sme asi poculi: "pomoooc, ved ja sa s tymito brzdami zabijem, to sa neda ovladat, je to nekontrolovatelnee, ja letiiim!"
...a hayes nine; deore su najlepsie na svete. Zaujimave konspiracne teorie tu vediete.

No pises az moc zaujato, trocha sudnosti by nezaskodilo.... Apropo, on pisal o 5-kach, nie 7-ckach.... ktore asi moc tych tvojich profesionalnych jazdov jazdit nebude (odhliadnuc od toho, ze profesionali jazdia na tom, co im da sponzor)...

A este sa vyjadrim k cenam:
ak vychadzam z MOC cien na rok 2007, ktore su nizsie ako pre 2006, tak mi henta kombinacia aj s kotucmi vysla 9570 Sk nezmontovane a bez oleja. Cize vobec neviem o co ti islo tou hlaskou, ze ho niekto okradol....

A tvoja hlaska, ze juicy potrebuju viac na zajazdenie je tiez odveci, kedze zjavne islo o nove biky v obchode a tym padom boli nezajazdene uplne vsetky, vsak? :idea:
02.02.2007 - 07:22:51
00
keyboard_arrow_up