Ak niekoho napadne lepsi nazov temy tak ju opravme. Ide zhruba o asi 5-6 bikerov. Chceli by sme pojazdit nieco pekneho v Alpach. Civilizacia byt nemusi, jazdit nalahko s doprovodnym vozidlom alebo hviezdicovo zo zakladne. Zhruba tyzden 60-70 km denne bez extremnych prevyseni a aspon jednu etapu niekam do vysky na "posteklenie" sebavedomia. Financne nenarocne (dochodcovia su na tom podobne ako studenti). Zatial mam par tipov CK Poznani a Kudrna.
Idu otazky do debaty: Mate niekto nejake dobre napady? Skusenost? Lepsie si to zorganizovat alebo ist cestovkou? Ine cestovky? Dakujem.
03.02.2007 - 07:58:36
00
Na 60-70 km denne bez extremnych prevyseni si vyber radsej Donau RadWeg :)

Ja som bol pred tromi rokmi s www.adrentour.sk , pred dvomi rokmi s www.tulak.sk a minuly rok bez cestovky.
Cestovky boli v pohode. Viac sa mi pacil tulak.sk
(Ak ste 6 a viac, tak si myslim, ze sa da dohodnut v cestovke aj individualny termin, lokalita.)

Pokial mate zohratu partiu a auto, tak kludne aj bez cestovky.
Najlepsie je, ked v lokalite uz niekto bol a trochu to pozna, ale da ist aj podla teoretickej webovej pripravy :)

Nepises, ci chcete ist do kempu alebo do chaty, bungalowov. V kazdom pripade mimo sezony (maj-jun, koniec augusta, zaciatok septembra) je to lacnejsie a je vacsi klud.

Lepsi je van ako 2 osobne auta, lebo pri presunoch sa obetuje len jeden :)
Presuvat sa kazdy den je dost unavujuce. Aby si sa nemusel stale balit a presuvat, na jeden tyzden su asi ideal 1-2 lokality a hviezdicove vylety.

Tiez je lepsie ist niekam do Rakuska, sev. Talianska ako zbytocne dlho cestovat cez pol Europy...

Ja som bol v Cortine+Canazei a na Garde. Pekne lokality. Ak by si sa tam chystal. Mozem ti poslat nejake info/linky
Skus pohladat aj na www.bike-forum.cz
04.02.2007 - 23:13:08
00
na garde je prenadherne. som tam bol nespocet krat (dokopy etwa 9 mesiacov, matka byva asi 30km od jazera) ale bez biku :) mozem len doporucit. a kempov je tam jak nas.....
05.02.2007 - 00:37:20
00
Pista,

skus pozriet CA Cyklotour. Ja som s nim bol posledne 2 roky na mojom vyvrcholeni sezony - minuly rok to bola Cesta velkych Alp a rok predtym MTB potulky v oblakoch. Urcite s nim dam nieco aj tento rok, ale zatial neviem co. Kazdu chvilu by mal na spominanej adrese zverejnit podniky na tuto sezonu.

Zdar!
05.02.2007 - 11:50:35
00
Zaujimave akcie len tie ceny sa mi zdaju troska vyssie oproti inym CK co boli spominane vyssie v maily :(
05.02.2007 - 13:50:20
00
Ale v cene mas aj stravu.

Zdar!
05.02.2007 - 13:52:14
00
To sice ano, ale nemusi to kazdemu vyhovovat co varia. :( teda ak je tam tepla strava,tiez sa mi nepaci ten priplatok za 1 osobu v stane. To je normalne diskriminacia.Nie ze by to bola neviem aka suma ale .....
05.02.2007 - 14:00:04
00
keyboard_arrow_up