2tadeas: za 3500 giro xen..momentalne ma uz druhu met veleno, prvu som rozbil o strom. predtym som mal stare met zolfo
05.02.2007 - 13:41:14
00
treba pozerat aj na sietku proti hmyzu,je dost neprijemne dostat osu do otvoru... :oops:


Tiez som chcel povodne prilbu zo sietkou, ale na druhu stranu ta sietka velmi deklasuje funkciu vetrania... a dost majitelov ju nakoniec z prilby odstranilo - takze nakoniec mam prilbu bez sietky aj ja :idea:
05.02.2007 - 15:15:20
00
tiez som si prikazal zakupenie prilby. som viacmenej cyklo nadsenec, ziadne zavody...
od akej cenovej hladiny je prilba dostatocne bezpecna?
aky je rozdiel medzi cestnou a mtb? budem ju pouzivat aj na jedno aj na druhe.
okrem zakladnej funkcie ochrany hlavy ocakavam dobre vetranie a nasavanie/odvod potu. mate s niektorymi prilbami vylozene problem co sa tyka vetrania, vystielok, upevnenia? nerad by som siel cestou pokus - omyl, lebo by asi ostalo pri omyle na dlhsiu dobu.
...jasne, ze kazdy mame inu hlavu :)
06.02.2007 - 16:09:44
00
musis vyskusat viac prilieb v obchode, ktora ti najlepsie sadne. k cene asi tolko, ze lepsia prilba za 500 ako ziadna. kvalitnejsie prilby su vyrobene technologiou in-molding, co znamena, ze maju vrchnu skrupinu za tepla spojenu s polystyrenovym telom prilby. je to vidno na prvy pohlad, lacnejsie helmy maju tu skrupinu len prilepenu a okraj byva olepeny paskou. zacni niekde okolo 1300-1500 sk. cestne helmy nemavaju silt, mtb zvycajne ano...
06.02.2007 - 17:15:37
00
Mango Escape /lahká ,vzdušná bez sietky,perfektne sedí na hlavu 55/58cm.
sietka len další nástroj ako natiahnuť zákazníka -uplná zbytočnosť.jeden krát som chytil osu do helmy.
06.02.2007 - 18:00:52
00
musis vyskusat viac prilieb v obchode, ktora ti najlepsie sadne....


je mi to jasne, skusal som, ale temer ziadna mi nesadla, resp je to mozno divne, ale len tie najlacnejsie. ide o to, ze mam na hlave hore akysi pukel a tak ma kazda tlaci na jednom mieste. odporucili mi nahriatou lyzicou to miesto mierne zatlacit.

ide mi aj o ten komfort - vetranie, vystielky - to z odskusania v predajni nezistim. uvedomujem si, ze komfort nevyvazi prasknutu lebku, ale lepsie aj bezpecne aj pohodlne...
06.02.2007 - 19:14:23
00
Mango Escape /lahká ,vzdušná bez sietky,perfektne sedí na hlavu 55/58cm.
sietka len další nástroj ako natiahnuť zákazníka -uplná zbytočnosť.jeden krát som chytil osu do helmy.

dovolim si nesuhlasit,nieje to ziadny tah,ale reakcia na realitu,nakolko pri zvacsujucej snahe cim viac odvetrat prilbu sa zvacsuju aj diery a ak sa Ti to este nestalo,tak bud rad-nieje to nic moc.Mne sa to stalo zatial(tiez nemam zatial so sietkou) iba raz,ale kamos ich chytal pravidelne,pokym si nezaobstaral so sietkou :roll: to potom vyzeral asi takto :oops: :lol:
06.02.2007 - 20:51:04
00
Sietka urcite co to pomoze, tiez sa mi uz stalo ze sa dostala daka haved pod prilbu a nie je to nic prijemne. Rozhodne je ale dolezitejsie aby prilba pohodlne sedela na hlave, ci uz ma sietku alebo nie. :wink:
07.02.2007 - 11:53:26
00
zvlastne ze te muchy idu kazdemu do prilby, lebo mne to ide iba do oci a uz ma to fakt zacina srat :x asi budem musiet obetovat zopar bubakov :(
07.02.2007 - 12:18:35
00
:lol:
07.02.2007 - 12:27:00
00
sietku nemam, s hmyzom problem nemam. To skor v ociach a ustach :x
07.02.2007 - 13:01:40
00
no ja som urcite zjedol viac much a podobnej havede ako sa mi dostalo do prilby :roll:
07.02.2007 - 13:13:54
00
Treba si kupit okuliare :lol: a je po probleme much v oku.Inak je fakt ze pravdepodobnejsie schytas muchu do oka ako do prilby. :evil:
07.02.2007 - 13:39:45
00
Mango Escape /lahká ,vzdušná bez sietky,perfektne sedí na hlavu 55/58cm.
sietka len další nástroj ako natiahnuť zákazníka -uplná zbytočnosť.jeden krát som chytil osu do helmy.

dovolim si nesuhlasit,nieje to ziadny tah,ale reakcia na realitu,nakolko pri zvacsujucej snahe cim viac odvetrat prilbu sa zvacsuju aj diery a ak sa Ti to este nestalo,tak bud rad-nieje to nic moc.Mne sa to stalo zatial(tiez nemam zatial so sietkou) iba raz,ale kamos ich chytal pravidelne,pokym si nezaobstaral so sietkou :roll: to potom vyzeral asi takto :oops: :lol:


Asi bol moc sladký a osi a včeli priťahoval. :oops:
Oveľa viac krát som chytil túto haveď do dresu pri rozopnutom zipe.to bol inakší tanec.Sietka na dresi sa ale nerobí zatial. :?
07.02.2007 - 14:52:38
00
Oveľa viac krát som chytil túto haveď do dresu pri rozopnutom zipe.to bol inakší tanec.Sietka na dresi sa ale nerobí zatial. :?


Takisto som chytil niekolko os/vciel jedine pod dres a musim podotknut, ze ziadna nezabudla "pichnut" :x :evil:
07.02.2007 - 15:26:19
00
keyboard_arrow_up