:tmi: no my mame doma taky jedalensky nozik, ze ten neohnes ani keby si sa posr... :lol: kvalita od komančov sa nezaprie!!! Je to kalená ocel takže ohnuť ju neohneš... keď som tým robil kamarátovi hifi v aute, tak som ho zlomil na polovicu pri nahadzovaní tapacírov... :rofl:

Raver.

ja mam tiez ten hayesacky :lol: ale ked sú platne uplne pri sebe... neviem či sa mu podari ho tam narvať
19.02.2011 - 09:40:46
00
Tak dikes poskusam tie vase metody nektore :) :) snad to pojde ...:D
19.02.2011 - 11:08:22
00
Mno ludia skusil som to tym kuchynskym nozom vosel sa tam ale akokolvek som to skusal (aj silno ale opatrne) ani sa to nepohlo...tak uz fakt nwm co stym okrem servisu :DD a ten je fakt daleko
19.02.2011 - 13:47:20
00
Pravdepodobne su piestiky vysunute na max a uz su spriečene. Asi sa rozobratiu prasiatka nevyhnes a samozrejme aj naslednemu naplneniu a odvzdusneniu. Ak s tym nemas skusenost tak to radsej odnes do servisu.
19.02.2011 - 14:46:15
00
Mne sa nechce verit, ze jednym zakopnutim o brzdu sa mu az tak vysunuli...uz som to tu davnejsie pisal: vyber platne a prstencovym hlucom c.10 (ak nemas, oblepenym sirsim skrutkovacom) to ,,pakou" zatlac naspat, nahod platne, nahod disk, premackaj paky a je to...
19.02.2011 - 16:35:39
00
:tmi: no kuchynsky nozom by som to nerobil... kuchynsky noz a jedalensky je rozdiel... kuchynske maju tenku cepel a nedokazes tam vyvinut taku silu lebo sa bude prehybat...
19.02.2011 - 23:46:02
00
ze sa mi spojily brzdove platnicky

Kidak nuz takto to popisal. Mne sa nieco podobne nedopatrenim stalo na XTčkach :tmi: Platnicky boli uz na hranici zivotnosti, takze sa piestiky vysunuli skoro na max. A pomohlo jedine rozobratie prasiatka a vratenie piestikov na miesto. Od vtedy vzdy ked vyberiem kotuc zalozim do prasiatka plastove zarazky ;) A podobny pripad sa stal kamosovi, ked pocas prepravy pri nezaistenych piestikoch zavzdusnil brzdu. Pisem to ako jednu z moznosti. Pokusom o nasilne vtlacenie piestikov do prasiatka sa moze narobit viac skody ako uzitku.
20.02.2011 - 08:27:24
00
Ludia neuverite mi lae som si vyrobil tu vecicku z plastu ako na prvej stane som to tam vopchal (horkotazko) nako sa to spravilo potom som tam dal ete stary kotuc co to uz dal do normalu a ....voala je to hotove :D
20.02.2011 - 16:29:53
00
keyboard_arrow_up