no tak kopcov tam je vela, ale myslel som prevysenie najvyssieho a najnizsieho miesta na trati, alebo take prevysenie co mi napise cyklotrasy SK
dlzka: 182,01 km
stupanie v usekoch: 83,97 km
klesanie v usekoch: 88,39999 km
maximalna vyska: 541 mnm - jankov vrsok
minimalna vyska: 141 mnm - NR
"prevysenie" - 400m

myslel som toto.
a viem ake to je byt 180 km na biku, horsie ako 100, uvedomujem, ale ked budem mat na to cely den, tak sa to da, ze si niekde hore dobre oddychnem, potom v NR, ZM, na skycove a tak, jedlo + pitie a tak.... ale tesim a dakujem
inak vsetky km mam treningove, bo na sutaze nechodim.... zatial
14.01.2007 - 18:09:49
00
A co by ste povedali na toto, resp, nie je nahodou niekto z vas z blizkeho okolia :?:
Nedožery -Brezany - Malá Čausa - Ráztočno - Remata
Stručná charakteristika trasy: dĺžka 16.3 km; stredná náročnosť; aj pre staršie deti; povrch - asfalt, spevnené a nespevnené lesné cesty; reliéf mierne prevýšenie. Trasa začína za obcou Nedožery - Brezany smerom do doliny "Ostrá" približne 1 km po asfaltovej ceste. Pokračuje 3,5 km lesom po spevnenej ceste, nasleduje odbočka do Malej Čause. Po absolvovaní ďalších 3 km sa dostanete do Jalovca a pokračuje približne 2 km smerom na Ráztočno a trasa končí zvládnutím posledných 2,5 km pri kameňolome v Remate. Tu máte možnosť zísť na asfaltovú cestu Handlová - Prievidza, alebo sa vrátiť po absolvovanej trase späť.

Alebo: Nedozery - Budis - Hadviga - Klacno - Nitrianske Pravno - Nedozery
Dlzka cca 45 km, narocnost stredna a cesta trva tak 2 az 2 a pol hodinky
Tu je blizsi popis na trasy v okoli PD: http://www.prievidza.sk/?str=prirodaokolie&lang=sk
14.01.2007 - 18:11:15
00
tak ak to bude lahky teren, ziadne velke kamene, tak to beriem teda tu prvu, to sa tes ze pridem do Nedozery-Brezany a stretnut mozeme a pojdeme, kolko len chces. len nedavaj moc, lebo u mna si pripocitaj + do PD a naspat do PE, takze tak, ale s radostou pojdem.....
14.01.2007 - 18:15:34
00
Alebo ked si az z PE, tak na zaciatok by sme mohli vybajknut na Styri chotare ta traska na taku hodinku, ale sak to az zaciatkom leta ( Tu prvu trasu mam prejdenu iba po Causu- dalej som sa(sam ) neodvazil) Vsak aby sme neskoncili niekde v Sklennom - najprv treba preskumat
14.01.2007 - 21:22:03
00
to kaso02:ak nemas skusenosti s niecim takym dlhym tak by som to nesiel.skus najprv kratsie veci.lebo tahat 10 hodin vkuse je trochu vela.a na crosse esete.
14.01.2007 - 21:36:43
00
to jaro: neboj jasne, vsak od jari hned zacinam vsetko postupne, a to bude az tak zaciatok mozno stred leta.... potrebujem zvyknut na celodenne a tak... dik za radu,. aj nabuduce
14.01.2007 - 22:33:02
00
Nerozumiem preco chces stracat cas na ceste ked uz budes mat pomerne dobru formu. Nechcem ti tym nic zle povedat. Ja som z Prievidze a tiez vacsinou pouzivam asfalt na to aby som sa dostal k cielu svojej trasy co najblizsie. Hovorim tomu efektivne vyuzitie casu. Len som ti chcel navrhnut ci by si ten svoj vyjazd po asfalte radsej nevymenil povedzme za vylet do Bansko Stiavnickych vrchov. Predsa len biker patri do lesa i ked ako som vyssie naznacil asfalt neublizi.
Teda ci nieje lepsie vyuzit tu formu na krajsi ciel.
13.02.2007 - 14:54:17
00
MARTINUX: Ja si myslim ze tie bike trasy na tej Prievidzkej stranke niesu az tak dobre, myslim skoda ze ich tam nieje viac a ze zaberaju tak uzke okolie
13.02.2007 - 15:00:26
00
MARTINUX: Ja si myslim ze tie bike trasy na tej Prievidzkej stranke niesu az tak dobre, myslim skoda ze ich tam nieje viac a ze zaberaju tak uzke okolie

:wink: tak urcite by som nechcel byvat niekde v Novych Zamkoch- sama rovina 8)
a az si zbadal na tomto fore, tak kaso ma crossovy bike, takze to nie je nieco take ako mam ja( trek 4300D) na rozbite lesne cesty( kamene, vymole, atd.) :!: :!: a inak lepsie trasy v okoli PD nepoznam co sa tyka tej jednej na Budis :roll:
13.02.2007 - 17:50:53
00
Ja ano, trufam si tvrdit ze su este aspon dve trasy, ktore su mozno o cosi lepsie. Ale kazda ma svoju charakteristiku, takze sa da tazko vybrat. Ak ale hovorime o tej do Budisa myslim ze aj pre mna ma ta traska velky vyznam. A co sa tyka toho biku myslim ze to je jedno. Ked uz sa chce vozit po cestach nech si kupi ziletku, len som chcel aby popremyslal o tom ci to je ta naj trasa do ktorej by chcel investovat cas a formu.
14.02.2007 - 10:40:28
00
tak mi prosim ta napis te dve trasky cez SS aby som bol o nieco mudrejsi :oops:
14.02.2007 - 13:53:09
00
keyboard_arrow_up