mne stačí ebay...
08.03.2011 - 09:56:35
00
Berieš to príliš osobne, katko.
08.03.2011 - 10:00:25
00
a ako to mám brať, keď to robím väčšinou len ja :)
08.03.2011 - 10:02:20
00
myslím, že sa tu nenájde taký, čo by to robil dobrovoľne a určite nie za cenu tých komentárov k tomu...mňa toto fórum baví, preto som tu a myslím, že je to tak u väčšiny...ale aby sa tu do mňa niekto navážal, že ja som tu pán a neohroziteľný a prečo ten môže a tamten nemôže a podobné kecy, tak o to veru nestojím a určite ani ten, koho by si doporučil ty... :)
Na komentare sa treba vy---ť sam si mi to radil, hoci viem, ze sa to vzdy neda. Interny bazar bol pre mna zaujimavy iba tym ze ak som tu nieco kupil a predal bolo to iba ludom ktorych poznam. Bolo to o dovere a ale aj o tom ze som vedel komu to pomoze. Na normalnom ma hneva ten bordel, preto tam chodim minimalne. Ak ale interny nieje ziadnym prinosom tak ho dajte kludne dole.
08.03.2011 - 11:27:09
00
Obávam sa, že interný bazár nesplnil očakávania alebo hlavný predpoklad, kvôli ktorému bol vytvorený. Pokiaľ si pamätám, tým bolo práve vytvorenie inzertného systému, kde by bajkeri ponúkali "známym" bajkerom svoje veci za zvýhodnených podmienok, nakoľko je predpoklad, že sa poznajú alebo majú ku sebe nejaký druh vzťahu.

Ja osobne som v tom prípade dokonalý príklad toho, kto ho využívať nebude a to z jedného jednoduchého dôvodu.
Prečo by som mal seba znevýhodňovať a ponúkať benefit niekomu, kto je z druhého konca Slovenska a jeho finančný stav mi je ukradnutý?

Mám pocit, že takto premýšľa väčšina a tým sa docielilo stavu, že podmienky v internom bazáre (cenové, dodacie,...) sú absolútne zhodné s tým bazárom bežným.
08.03.2011 - 11:31:00
00
...že podmienky v internom bazáre sú absolútne zhodné s tým bazárom bežným.

Ani nie. Tu som nasiel inzeraty s tym istym tovarom od toho isteho uzivatela s vyssou cennou ako v inom bazare mimo mtbiker.sk. Ved preco ***** "svojich"?
08.03.2011 - 12:20:46
00
Heno to vystihol - snad nikto nepredaval v internom bazari za menej ako v klasickom. Ved preco by aj mal, ze? Dokonca nie raz sa stalo, ze sa ponukala vec drahsie, nez v e-shope a pod. A bol aj pripad co spomina jfab... Cize naozaj ten bazar neplnil povodny ucel a aj tak sa tam motali aj ludia, ktorych nikto nepozna.

Ale velmi dobre rozumiem aj tomu pohladu, ze sa obcas podarilo spravit dobry obchod medzi ludmi co sa poznaju a bolo to bezstarostnejsie a o dovere. V tej suvislosti mi napadli dve riesenia, ktore by mohli celu vec vyriesit k spokojnosti (ak by to cervo tak vedel nastavit):

1. v bazare by pribudol jednoduchy filter typu "zobraz inzeráty len od používateľov s počtom príspevkov vo fóre XXX" kde XXX by mohlo byt zvolitelne v textboxe priamo userom

2. v bazare by pribudol jednoduchy filter typu "zobraz inzeráty len od priateľov z fóra" a zobrazili by sa len inzeraty od ludi, ktorych mam vo fore pridanych v zozname "priatelia"

Myslim, ze druha moznost je este dokonalejsia nez doterajsi interny bazar a splnila by este presnejsie to, na co sa vyuzival doteraz, hm? To by som si asi normalne aj pravidelne pri navsteve fora klikol na shortcut "bazar od priatelov" a sledoval kazdy den co je v ponuke. :)

A este jedna dolezita vec - ak podavate inzerat do klasickeho bazaru a nechcete posielat tovar niekomu koho nepoznate, nie je nic jednoduchsie nez uviest "ponuka platná len pre členov fóra alebo pri osobnom odbere".
08.03.2011 - 12:22:17
00
Je toho bazaru trochu skoda, napr. teraz mam jednu fotku na ktorej mam sfotenych viacero veci nizsej hodnoty na predaj...a kedze v bazari su len kategorie, neviem kde to supnut..
08.03.2011 - 12:32:58
00
keby dolneho bazaru pribudli filtre ako spomina jezus, potom by to bolo dobré. urcite radsej kupim nejaku vec od cloveka ktoreho vidim ze je na fore aktivny a nebude to nejaky šuflikant co chce vyrobiť, aj ked samozrejme neni to tak vzdy :)
08.03.2011 - 12:57:26
00
Je toho bazaru trochu skoda, napr. teraz mam jednu fotku na ktorej mam sfotenych viacero veci nizsej hodnoty na predaj...a kedze v bazari su len kategorie, neviem kde to supnut..

Jj, to je problem :(
08.03.2011 - 13:01:45
00
Medaile riesia jednu vec - vidite rychlo, od koho idete kupovat (i.e. aky aktivny je vo fore). Neriesia to, ze vam nebudu pisat neaktivni clenovia - ale to neriesil ani interny bazar. Mozete napr. napisat, ze kontakt len cez PM a tym padom hned vidite, kto vas kontaktuje.

Tie filtre co navrhol Jezus su dobry napad a budem ich realizovat postupne. Bazar od priatelov by nemal byt zlozity - a bazar od konkretneho uzivatela uz mame: http://www.mtbiker.sk/mojbazar/178/dijck .

Dijck: v normalnom bazari mozes dat kazdy inzerat do 3 kategorii. A nevidim az taky problem zadat inzerat viackrat do viacerych kategorii s tou istou fotkou a inym popisom. Je potom jednoduchsie mazat inzeraty na konkretne veci - radsej ako editovat text kazdu chvilu.
08.03.2011 - 13:29:04
00
Je nejaky rychly link , ktorym sa dostanem na tieto moje inzeraty ? (myslim tym, to co si pastol, ale v ramci mojho konta) .. keby to slo este editovat, tak by to bolo dobre.
08.03.2011 - 14:23:56
00
lto: bud klik na svoj profil, klik na 'dalsie inzeraty' v tvojom profile (ak nejake mas). Alebo http://www.mtbiker.sk/bazar a klik na 'oblubenie vyhladavania: moje'.
08.03.2011 - 14:31:30
00
škoda interného, ja keby som si to tu skôr všimol tak by som bol za ne-zrušenie 8)
no nič, avšak ja som v ňom prínos videl, a neviem na koho platí tá výzva no no našiel by som si aj čas starať sa oň. (až tak veľa príspevkov tam není) a času tu strávim dosť
no nič škoda
08.03.2011 - 15:43:13
00
Ja by som to tiež nerušil :)
08.03.2011 - 17:14:00
00
keyboard_arrow_up