Napríklad by ti kydli do ruky gel naberačkou?

:rofl:
12.02.2011 - 22:33:49
00
Moj problem to nieje, skor problem to je pre tych co sa moc ponahlaju.
To som polozil len taku otazku, a to riesenie co niekto napisal, ze ako to funguje na salzke je super.
12.02.2011 - 22:34:44
00
Nechápem, aký je problém prázdny obal fuknúť späť do vrecka. To je fakt pre niekoho problém |(

ja to celkom chapem - su borci/borkyne ktori maju vrecka od dresov plne bombickami na fukanie dusi po defekte/nahradnou dusou/naradim a gely/enervity vozia pod kratasmi na stehnach - gel nikdy nedas z obalu cely - dat si takyto obal znovu pod kratasy ked je vonku 25+ - nechcel by som - staci ze to musim drhnut zo zadnych vreciek...
12.02.2011 - 23:50:52
00
co tu tolko polemizujete???
Kazdy z nas ma svojim sposobom kladny vztah k prirode a zalezi mu na nej. Takze ak sa stane, ze mu spadne gel, papier, banan.....tak to nespravil urcite schvalne ....

Je povinnostou organizatora, aby po preteku presiel trat a odstranil to, co tam zostalo. A ak nie povinnostou, tak by mu svedomie malo napovedat, ze ked mu vlastnici pozemkov dovolili pouzivat ich, tak by im to mal zanechat v povodnom, nezasvinenom stave.
HOWGH :P
13.02.2011 - 09:55:40
00
nejak som to tu nečítal,ale ráno po Dubničáku som zobral 3 teskotašky a išiel si prejsť svoj úsek....
toho bordelu od pretekárov nebolo nejak veľa,skorej sa zbieral bordel čo pohádzali turisti počas roka...
13.02.2011 - 10:10:39
00
Tiez si myslim, ze organizator zodpoveda za uvedenie trate do povedneho stavu, takze je jeho problem, ci to vyslovne uvedie v pravidlach alebo nie a potom ma viac cistenia.
Podla mojich skusenosti aj tak 95% tohoto odpadu vytvoria jazdci s ambiciami cca do 10 miesta, teda taky, co riesia vyslovene sekundy. Predsa tam len prisli kvoli niecomu inemu ako my ostatny, ktory prisli zrelaxovat do prirody a nemaju problem sa zastavit na obcerstvovacke.
Co mi vsak na niektorych tych borcoch vyslovene vadi je, ze napriklad, ked ma minule predbiehal taky (bol z dlhej) a hoci sme sli po asfaltke, tak to celou silou svacol doprava dolu zrazom do lesa, kde to zarucene nikto hladat nebude. Takeho by som rovno poslal pesi domov.
13.02.2011 - 11:00:55
00
presne o to ide.. keď to niekto švacne pod kolesá tak sa to dá pozbierať, ale keď to zašívajú do lesa tak to je proste v :headbang:
13.02.2011 - 11:19:03
00
je to všetko len a len o luďach, čiže o nás, ako sa budeme správať k matke prírode tak nám to oplatí a to že keď ide človek len tak na klasický výjazdík a nachádza všakovaký bordel či už po pilčíkoch - flaše od oleja+plechovky od piva alebo po turistoch,cyklistoch to isté poviem si no bodaj ti ruka zdrevenela ,keď si to tam šmaril, šak aké jednoduché -ako to hore vynesiem ,tak to dole (o trošku lahšie)znesiem :envy:
14.02.2011 - 00:41:58
00
Už pri značení trate zbieram bordel -plechovky, pet flače, a sáčkr. Po maratóne toho ač tak moc nieje, zhruba za jednu igelitku co veziem vo vaku .sem tam flasa.,dusa, pumpa. Naozaj viac bordelu je v lese pred pretekmi ako po. Pretože ked chcem povolenie aj o rok, tak po trase radšej pozbieram aj to,čo cyklisti určite so sebou do lesa nenosia.
Po pretekoch je poriadateľ povinný dať trať do poriadku. tak pravidelne po maratone ešte 2 dni robíme poriadok. Aj diváci robia neporiadok po lese. a mám skusenosti že zahadzujú obaly od gelov aj prví ,aj v strede aj vzadu.
Jazdil som aj v preduaj v zadu, videl som. Zobral som so sebou co som priniesol. Je to v človeku.
A zažil som aj na ceste že z auta vyhodil pet flasu týpek a medzi nás cyklistov. Aj špak som už vychytal. Je to v ludoch.Škoda sa rozculovať.
06.03.2011 - 18:16:06
00
inak to s tym bananom mal byt for a ja by som ho aj zo zeme zobral a ofukal ja banany zerem na kila :nod:
08.03.2011 - 19:35:33
00
Aha, prakticky obal na banan zabranujuci rozpuceniu vo vrecku :)

http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=15095

keby v takomto rozdavali banany na obcerstvovackach aj by sa potom take farebne lepsie lesom zbieralo :rofl:
13.03.2011 - 12:55:02
00
Aha, prakticky obal na banan zabranujuci rozpuceniu vo vrecku :)

ja si davam banan zasadne do "predu" :rofl:
13.03.2011 - 13:10:30
00
Dufam, ze aj s dvomi mandarinkami :P
13.03.2011 - 13:22:32
00
mandarinky dlho nevydrzia zmeknu a zhniju :rofl:
13.03.2011 - 21:46:22
00
keyboard_arrow_up