Hornonitrianska MTB tour - Majstrovstvá SR v XCM

14.05.2011
3. kolo - Slovenský pohár XCM
1. kolo - Hornonitrianska tour
MTB maratón
Pravenec - kolónia (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Výsledky
Zúčastnených bikerov (19)
brachoclaviculaCTM-koHazardicemanivodrnojaro180misenoPa3kPatrikLPipikovicrasto mRBprostevolcTranceunigenavankesyojo
Ice, Vlko-Hron bol oproti Pravencu technickou traťou. :lol: už prestávam rýpať

EDIT: Minulý rok som mal 1626 m, no teraz bude niečo naviac.


no este si nevidel co sme pripravili. Aj pekný zjazdík to asi poznáš.
Technické výjazdy, korene,piesok, a asi 4km xc . ale teraz to bude dosť ťažké, oproti vlkohronu.
A to povedali iný majstri. Chlapci, ak sa vám ujde miesto na bedni, tak to bude asi lahké.
12.05.2011 - 22:08:19
00
Hentá žiarska strana je dobrá akurát tak na chrtenie, techniku si môžte dať po preteku na opačnej strane (Magura).


Vsade potrebujes techniku, jak vo výjazdoch, tak v zjazdoch. a ked nemáš výkonnosť, technika ti nepomože. Ale trochu techniky tam je a verím že tý lepší to technikom natru, pretože tí dobrí su aj dobrí technici.
no to na co sme dostali povolenie, tadial sme to pustili. nejaké kúsky techniky tam sú.

POZOR ! na skratký ! ostnatý drôt a klice v koreňoch. Neodporúčam podliezať pásky a skracovať si xc pasáže !
Tak isto DH vypáskované ! skratky znamenaju defekty.
Práve to čo opisujete že chýba, tadiaľ musíte prejsť.
12.05.2011 - 22:14:27
00
Niečo ťažšie nemusí znamenať dlhšie alebo s dlhším kopcom. Minulý rok som si vravel, že MSR v MTB maratóne by si zaslúžili inakšiu trať... Aspoň že ten XC záver bol. Som zvedavý, ako to tam skončí na miestach najvyšších.


MSR by mohlo byť aj inde, ale nikto ho nechcel spraviť. Treba sa o to angažovať už v auguste, pretože do konca septembra to treba nahlásiť na UCI. a majstrák szc vyhlasuje len pre mužov a ženy elite. . Je to každý rok otvorené, môže ho spraviť kto bude mať záujem .
12.05.2011 - 22:23:26
00
Vsade potrebujes techniku, jak vo výjazdoch, tak v zjazdoch. a ked nemáš výkonnosť, technika ti nepomože.

som zvedavy na priemerku vitaza na dlhej :)
12.05.2011 - 22:38:27
00
som zvedavy na priemerku vitaza na dlhej :)

Porovnáme z vlkanovským casom víťaza . Aj ja som zvedavý. A kto to bude tiež !

A záleží ktorí eliťáci odštartujú. ale bude to dosť rýchle, lebo ich je dosť . aj CZ,aj PL !
Cesi majú o týždeň neskorsie.

Ja som ale aj zvedavý na cas posledného na dlhej, aj krátkej. je to zhruba tak isto km ako Vlkanová .
12.05.2011 - 22:43:08
00
Pozerám že adepti na bedňu mlcia a pripravuju sa . správne. .
Ale nieje to len o bedni a titule MSR 2011 ! .
Veľa bikerov ide pre zábavu a poobzerať kraj, a vychutnať atmosféru okolo.
tak v sobotu sa poniektorí vydíme.
12.05.2011 - 23:28:06
00
Tak veru, keďže ja mám k bedni na míle ďaleko, tak si na maratón idem vychutnať atmosféru a na trati sa chcem pobaviť. V Partizánskom som sa na trati bavil, technické výšľapy a zjazdy o Vlkohrone nemôžem povedať, že by som sa to jedno kolo čo som tam odjazdil nejak moc bavil.
13.05.2011 - 08:03:01
00
Ja som ale aj zvedavý na cas posledného na dlhej, aj krátkej. je to zhruba tak isto km ako Vlkanová .


prave som sa rozhodol ze teda idem.... ked to tu tak citam, a este aj Roman je zvedavy na moj cas :rofl:
13.05.2011 - 09:33:45
00
Iceman: Tak sme dvaja. Ja sa idem tiež len previesť. S mojimi 430 km tento rok by som na bedňu mohol pomýšľať iba ak na motorke :) Ešte dúfam, že budem fit, lebo dnes som chytil nejakú sračku, kua, dúfam, že zajtra ráno budem OK...
13.05.2011 - 10:27:15
00
Ak bude pekne, prídem vás pozrieť... a hádam si pribalím aj foťák :)
13.05.2011 - 10:28:54
00
Iceman: Tak sme dvaja. Ja sa idem tiež len previesť. S mojimi 430 km tento rok by som na bedňu mohol pomýšľať iba ak na motorke :) Ešte dúfam, že budem fit, lebo dnes som chytil nejakú sračku, kua, dúfam, že zajtra ráno budem OK...

Tak ja mám najazdené čosi viac ako ty, ale je mi jasné, že Milan Barényi alebo Rado Bíroš pre mňa v žiadnom prípade nie sú súperi :P Jediný môj súper je čas, na maratón idem s tým, aby som zajazdil mojich 100% a pri tom všetkom sa bavil :)
to Kiri: veru foťák zober, a potom vieš koho máš prioritne fotiť ;)
13.05.2011 - 11:49:40
00
je cosi po 23,15 tak som konecne z lesa doma. dúfam že nikto v noci neznicí znacanie, ráno kontrola, a snád sa bude prásiť, ako celý deň. je to tvrdé, aj ked vcera treochu v noci sprchlo.
Kolíky nesli do zeme. takto som sa este z traTOU NENAROBIL. SUCHO OPROTI PREDCHáDZAJUCIM 9 ROKJOM .
13.05.2011 - 23:21:18
00
super počasie, organizácia OK, trať zaujímavá (len niektoré úseky cez tie kanále/potoky boli na mňa príliš :D ), na občerstvovačkách chutné banány a pitie... Som spokojný dobrá akcia :handshake:
Len na niektorých križovatkách by sa hodili nabudúce nejakí ľudia/páska, jednu som takmer minul :)
14.05.2011 - 16:04:22
00
vdaka organizatorom, velmi prijemna bikova zalezitost.
14.05.2011 - 17:04:29
00
Zopár fotiek z dnešného dňa. Kto prišiel pred Icemanom mal by tam byť :-) a určite aj nejakí borci z krátkej ... Foto sú netriedené, takže tie neostré si nevšímajte.
https://picasaweb.google.com/Milan.Kirn/20110514MSRMTBPravenec#
14.05.2011 - 18:08:58
00
keyboard_arrow_up