"Nie sú k dispozícii žiadne údaje o zásielke. Skontrolujte si, prosím, podacie číslo zásielky, prípadne kontaktujte Zákaznícky servis Slovenskej pošty na bezplatnej infolinke . "

problem bude asi v tom, ze niektore vacsie posty ( asi v krajskym mestach ) su napojene na ich siet a asi to hadzu rovno do systemu tie cisla balikov, takze ked posielas balik z BA do KE, mozno je sanca ho vystopovat. bohuzial u nas v Partizanskom som si vsimol ze taketo baliky robia "rucne" a nic nehadzu do pocitaca...potom jednoducho ja si napisem cislo balika do vyhladavania a nic mi nenajde.

Dovolim si jednu poznamku. Mam byvaleho kolegu, ktory mi asi tak rok dva dozadu hovoril, ze jeho kolegovia robili pre SP system sledovania zasielok (postaveny na SAPe, ako inak). Celkom to sypalo, predsa len statna zakazka... Ale o to by neslo. Hovoril, ze takmer vsade boli namontovane snimace ciarovych kodov, ktore dokazali ten kod zosnimat, pipnut na potvrdenie, ale nic viac nerobili, do ziadneho systemu to nezapisalo. Proste to nedoimplementovali do konca... A ako to uz pri statnych zakazkach byva, nikomu to nevadilo. Vsetci pipaju o dusu, ale nevedia, ze to prd robi... (Je to sice info typu JPP, ale pri tom, ako sa da na SK dopatrat balik, celkom uveritelne)
22.05.2011 - 09:53:45
00
neda mi nevyjadrit svoje male rozcarovanie
9.5. 2011 09:14 som si objednal Rubena Tubeless Kit, Tmel NoTubes + nejake gely, viac krat som si skontroloval, ci vsetko, co objednavam je na sklade - bolo
nechodilo, tak som napisal mail, prisla mi odpoved "tmely No Tubes sme vypredali cca tri hodiny pred Vasou objednavkou. dalsie su uz na ceste.... "
ak je tovar vypredany bolo by dobre to vyznacit!!! (celu dobu tam je ten tmel ako dostupny na sklade)
edit: pozdravujem nedockavca, co objednaval tmel rano o siestej :rofl:
22.05.2011 - 20:05:00
00
A co moj balik? Nasli moji radcove, nasli?
Ako pisal risototh, niekde pipat musi :(
23.05.2011 - 08:28:22
00
zdvihaju v tej firme telefony? 13:40 a stale nic (volam od 11:00 - od zaciatku prac doby uvedenej na stranke). pevnu nikto nezdviha, mobil je nedostupny.
super pristup :rofl:
23.05.2011 - 11:17:57
00
pisal som Vam dnes mail. tovar odchadzal v utorok, ratam ze by uz mohol byt v BA. Sam viete ze ste si objednali tovar ktory nemame ani v ponuke ( a myslim ze ani nik v SR, alebo CR ) a hned som pisal ze to dlhsie potrva. bohuzial sa to natiahla na ovela dlhsiu dobu ako som aj sam cakal, nakolko tento tovar nemal skladom ani hlavny sklad v Nemecku. tiez mi osobne nie je jedno ked sa nieco natahuje, ale myslim ze ohladom zohnania daneho tovaru som robil co bolo v mojich silach ( napisem to ako to hovorim niektorym znamym...rozkrajat sa mozem, ale tovar este vyrobit neviem )


Zdravim, ako som pisal na mail, tovar dodnes neprisiel (od utorka je to uz skoro tyzden), nevravim, ze je to vasa chyba. potreboval by som cislo zasielky, aby to mohli na poste skontrolovat a tiez pre istotu napiste, na aku adresu ste to poslali, ci nedoslo ku nejakej chybe... diky. m.s.
23.05.2011 - 13:51:59
00
ospravedlnujem sa za nedostupnost, ale dovolil som si po roku 1 a pol dnovu dovolenku ( piatok + dnes doobeda ) a bol som pozriet na Gire. od zajtra budu dostupne telefony a vsetko ostatne, dnes sa postupne vrhame na objednavky, maily, vybavovanie/vyhladavanie stratenych balickov atd...aj ja som len clovek tak vopred dakujem za Vase pochopenie
23.05.2011 - 13:59:32
00
"jooo, to´s mnela rict irenko"
stacilo napisat na stranku ze mas volno a pohoda.

poslem maila vecer, alebo zajtra zavolam.
23.05.2011 - 18:00:27
00
matt, prajem ti aby si si mohol zobrat viac dovolenky :) no a tiez sa tesim na moj balicek
25.05.2011 - 00:19:44
00
"vase balicky si vzali dovolenku" :lol:
25.05.2011 - 09:35:52
00
:mp: nič
:e: nič
:doh:
25.05.2011 - 16:22:05
00
Skús dymové signály.
25.05.2011 - 16:27:22
00
Včera som bol u matta a vyzeralo to u neho ako v nejakom call centre, telefonát za telefonátom...
Veď napíšte mail a "vyčkajte času ako hus klasu" :)
25.05.2011 - 16:29:35
00
aktualne odpisane na vsetky maily co som si nasiel v schranke :whew:

co sa tyka telefonu, snazime sa vybavit co najviac :mp: , ale niekedy to jednoducho nejde ( ako napr v pripadoch ako pisal martinux ze zvonia od rana do vecera jeden hovor za druhym )...treba medzitym aj prebrat tovar, naskladnit, pobalit, ist na postu pripadne vydat baliky kurierovi atd atd atd.

preto ak sa da, treba vyuzivat viac mailovu komunikaciu, tam sa snazim odpisat na vsetko max do 12 hodin. viem ze velakrat je to surne, ale teraz je ta najvacsia sezona a aj my tu toho mame nad hlavu
25.05.2011 - 17:08:39
00
"vyčkajte času ako hus klasu" :)


:emo: ...to sa dobre radí ak nemáš nič objednané. Pamätám si ako si pindal keď si čakal na nejaký tovar :!:
No na druhej strane... kto si v minulosti rozmaznal zákazníkov doručením dobierky v priebehu 24 hodín, ten sa musí teraz obracať :whew:
26.05.2011 - 06:57:43
00
a balicek nechodi a nechodi :@ :punch:
26.05.2011 - 11:55:30
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up