no ale tou mierou som myslel presne zmerane parametre take ake maju byt a nie ze mne sa dobre sedi tak takto to bude.
28.02.2007 - 13:50:33
00
v zaujme zachovania stavajuceho vztahu s tvojou priatelkou je pre nu najlepsi ziadny bike
to co cakas od spolocnych bikovych vyletov sa urcite nenaplni
28.02.2007 - 14:51:01
00
:shock: Preco si to myslis? :shock:
28.02.2007 - 16:17:11
00
ked chce jazdit tak ju v tom len pdporuj aspon ti nebude pilit usi,tym,ze kedy zas dojdes!!!
Ako je vysoka?
28.02.2007 - 16:21:00
00
ja si myslim, ze spolocne bikeove vylety su uplne skvely napad, nie je nic lepsie ako mat babu, s ktorou mozes travit svoj volny cas a este k tomu mat s nou spolocne zazitky a podobne zaluby! Prave pri takychto aktivitach sa naucite spolocnemu kompromisu a naucite sa respektovat jeden druheho :idea: Ja to len vrelo odporucam, z vlastnej skusenosti. A urcite by som jej kupil Meridu SV 40, vzhladom na jej potreby je to uplne postacujuci bike. Len ju pekne motivuj, aby sa jej to zapacilo :)
28.02.2007 - 17:34:29
00
No vsade hovori ze ma 172 ale v skutocnosti meria iba 168. Ale nikomu ani muk, by ma zabila !! :D
28.02.2007 - 22:11:06
00
Spolocne bikove vylety s nasim neznymy polovickami su super,no nesmies od toho ocakavat nejaky vacsi sportovy zazitok ci divoky zjazd a tak.Okrem toho ked niekde ideme,tak to mi draha hundre koli vsetkemu moznemu uz den dopredu,pocas,ale ked uz je na kopci,zrazu sa usmieva :P Je to o tom nenechat si to znechutit,stuple do usi a vybrat ich az na kopci :wink:
01.03.2007 - 09:09:19
00
chlapci, chlapci, myslim ze sa mylite, ak budete so svojou drahou travit vsetok cas, jedneho dna bude zena chciet zmenu, je jedno aku, nevysvetli preco, ale urcite bude chciet nieco nove, a tak sa pravdepodobne stane, ze popri spolocnom bikovani si najde nieco nove - napriklad noveho priatela

v lete tohto roku uprimne oslavujem 20 rokov spolocneho zivota so svojou prvou manzelkou 8)
01.03.2007 - 09:22:21
00
Gejza dobre pise.... na bike si treba ist od zeny odpocinut :)
01.03.2007 - 09:33:10
00
chlapci, chlapci, myslim ze sa mylite, ak budete so svojou drahou travit vsetok cas, jedneho dna bude zena chciet zmenu, je jedno aku, nevysvetli preco, ale urcite bude chciet nieco nove, a tak sa pravdepodobne stane, ze popri spolocnom bikovani si najde nieco nove - napriklad noveho priatela

v lete tohto roku uprimne oslavujem 20 rokov spolocneho zivota so svojou prvou manzelkou 8)


gratulujem suhalsim s tebou ze travit vsetok cas s priatelkou je dost rizikove. Bohuzial k mojej laske k bikom a dovere v dobrych kamaratov uz dva dlhodobe vztahi stroskotali.Brat sebou babu na bika alebo ziletku je najvacsi nezmysel je to jedina vec kde si mozem trocha vycistit hlavu a ulavit endorfinom.To bolo trocha od temi
K teme -damsku geometriu povazujem za momentalni ekonomicky tah, urcite by som doporucil classic verziu s upravenim posedu, ked je tam problem.Do znacky Merida by som nesiel-poviem na rovinu nieje to moj favorit medzi bikami a je tam 100% taiwansky kapital-asi som troška nacionalista no čo. :roll:
01.03.2007 - 09:36:55
00
Samozrejme chlapci, ze s Vami suhlasim, ze nie je zdrave travit vsetok volny cas so svojou polovickou .... ale podla mna je lepsie mat so svojou polovickou aj ine zazitky ako zazitky z postele a z kuchyne .... proste spravit z vasej milovanej aj kamaratku zaroven :wink:
A este by som rad dodal .... nie je potrebne, aby po prvom bikeovom vylete mala mesiac svalovicu! Treba zacat pomaly, aby sa jej to hned od zaciatku neznechutilo! Tak je to totiz v zivote so vsetkym!
A verte mi vazeny, som zenaty 15 rokov .... a ziadny vylet s nou by som nevymenil za pansku jazdu :D
01.03.2007 - 10:13:13
00
Samozrejme chlapci, ze s Vami suhlasim, ze nie je zdrave travit vsetok volny cas so svojou polovickou .... ale podla mna je lepsie mat so svojou polovickou aj ine zazitky ako zazitky z postele a z kuchyne .... proste spravit z vasej milovanej aj kamaratku zaroven :wink:
A este by som rad dodal .... nie je potrebne, aby po prvom bikeovom vylete mala mesiac svalovicu! Treba zacat pomaly, aby sa jej to hned od zaciatku neznechutilo! Tak je to totiz v zivote so vsetkym!
A verte mi vazeny, som zenaty 15 rokov .... a ziadny vylet s nou by som nevymenil za pansku jazdu :D


Stastni to clovek. Gratulujem-aj ked panska jazda po sezone to ma taktiez svoje caro.
01.03.2007 - 10:20:35
00
Samozrejme chlapci, ze s Vami suhlasim, ze nie je zdrave travit vsetok volny cas so svojou polovickou .... ale podla mna je lepsie mat so svojou polovickou aj ine zazitky ako zazitky z postele a z kuchyne .... proste spravit z vasej milovanej aj kamaratku zaroven :wink:
A este by som rad dodal .... nie je potrebne, aby po prvom bikeovom vylete mala mesiac svalovicu! Treba zacat pomaly, aby sa jej to hned od zaciatku neznechutilo! Tak je to totiz v zivote so vsetkym!
A verte mi vazeny, som zenaty 15 rokov .... a ziadny vylet s nou by som nevymenil za pansku jazdu :D


To je pekne. Suhlasim aj ked ja to mozem posudit z opacnej strany. Ja som len rada ked ideme s priatelom na bike.Ziaden problem. :lol: Na druhej strane je asi podstatne ako sa k tomu kto stavia. teiz by ma asi rychlo omrzelo ist s niekym na bike keby mi pred tym, celu cestu a aj potom pilil usi. Nic sa neda "znasilnovat" :?
01.03.2007 - 10:21:19
00
Ja osobne si myslím, že sedlo by sa posunúť ešte dalo ale s tým predstavcom to už nie. To sa pootom zmenia jazdné vlastnosti bajku. Na XC sú predstavce dlhšie a na iných kratšie, zmení sa ovládateľnosť riadenia. S tou dámskou geometriou ....no neveim sa k tomu vyjadriť. záleží na tom ešte pri výške 175cm?
29.03.2007 - 15:54:54
00
Ak sa babenka venuje biku je to super ale povedzme si na rovinu koho bavi vecne otacanie sa do zadu ci ju este medvede nezozrali ? :roll: Ja si bike uzijem jedine s partiou hoci s mojou tristvrtkou som absolvoval peknu dovolenku na bikoch ale asi stacilo :D
29.03.2007 - 20:17:10
00
keyboard_arrow_up