Cavendisha vo Francuzsku nemaju radi..aj na premii mu zobrali body za ten stret s Hushovdom pri spurte..podla mna nepravom ale budiz
04.07.2011 - 20:29:27
00
Namyslený ako vždy - miesta mal dosť, Thor mu ani nekrížil lajnu. Toto by mali robiť všade, nie len vo Francúzsku. Zavinil tak už nejeden vážny pád, je to špičkový špurtér a týmito incidentmi si iba kazí reputáciu
04.07.2011 - 20:34:35
00
podla mna obidvaja isli do toho rovnako lebo kazdy si chcel udrzat najlepsiu poziciu na sprint
04.07.2011 - 20:43:10
00
STV som mal moznost sledovat v sobotu a tiez musim povedat, ze to nebolo vobec zle, prave naopak :) Pacil sa mi aj priestor pre divacke otazky ("ekologicka stranka" preteku :P ).
Ked uz by som vsak mal nieco vytknut, tak to vytknem CT4, ktorej komentatori asi ani nevedia, ze tam pretekar s menom Peter Velits vobec startuje. Co som s ich komentarom videl (nedela a pondelok), tak ani slovo. A pocas casovky tusim zacali skor spominat Rabona. Co uz no.
04.07.2011 - 21:01:02
00
Neboj sa, aj v STV sa vystrieľajú. Inak, čo som dnes poobede počul, som už doobeda čítal na cyclingnews.


To je predsa uplne normalne.. ked sa vela zaujimas a vela citas, tak ti uz nik nic nove moc nepovie...
Ja tiez, ked si precitam Velo alebo 53x11, tak mi Bakalar uz nic nove nepovie.
Tiez som zvedavy, ako to bude na STV pokracovat, rozdiel v kvalite obrazu pre mna nehra rolu, Eurosport v HD aj tak nemam a plazmu mam tiez viac ako meter a da sa to pozerat aj tam aj tam..
Na svoj bike som viac narocnejsi ako na obraz v telke :)
04.07.2011 - 21:37:10
00
aj Thor bol diskvalifikovany z toho sprintu..cize asi v tom nebol len Cavendish za zleho..ma prijemne prekvapili v tomto ze tak rozhodli ked uz nieco riesili
04.07.2011 - 22:59:06
00
Každopádne je to velké + , stv a tour . Pre cyklistiku na slovensku je to len dobré. Treba sledovať na STV, podporíme tým sledovanosť a tým je to dobré aj do budúcnosti . Ked bude slabá sledovanosť, potom budeme darmo chcieť v tv cyklistiku. Prevalcuju nás iné športy. K Bakalarovi : Má svoje muchy, ale aj neskutočný archýv a prehlad kto,kedy, kde, v ktorej etape, ale aj z iných pretekov. Baky spravil pre cyklistiku veľmi veľa. My, ktorý máme aký taký prehľad a žijeme s cyklistikou ,vieme skoro 90 percent toho čo hovorí.sem tam popletie a uletí aj od tour bokom a rozpráva o niekom z cias mynulých a dokáže naviazať na mená v balíku, alebo v cyklistike. Aj na STV je to o vselicom možnom a nielen o deji a pretekároch v skupine a na zábere ,ale aj o Slovenskej cyklistike. Je to veľká pomoc a propagácia aj našej Slovenskej cyklistiky.
Co sa deje v balíku, atd, by bolo dobré spomenúť, my cyklisti vidíme že sa ide na terazín, alebo co sa deje iné, kto je v skupine, nieco o ňom, atd, ale to si vyžaduje už viac praxe jak okolo cyklistiky, tak viac času na prípravu . Výsledky bsa daju nájsť na nete .
Vrátim sa k Bakymu, ten má šanóny, archýv a na profi závodníkov na neho nemá nikto.
Venuje sa tomu naplno ,je to jeho život.
Tak isto zhromažďujem archýv, jak výsledky z cias rokov 60-70-80-90- až doteraz, a to tam je prevažne cyklistika - casopis ešte čiernobiely, výsledky z pretekov od trénerov klubov ČSSR a SR , ale aj dostupné od cias HINAULTA a LEMONDA, FIGNONA, neskorej INDURAINA atd v casopisoch, ktoré som odoberal za totality z Francie -MIROIR DU CYCLISME , ale aj ďalšie ťažšie dostupné média. Chcel by som raz mať taký archýv, toľko poznámok a prehlad o pretekároch ako BAKALÁR.

Osobne to sledujem viac na STV, aj ked sem tam sklznem na EUROSPORT. Maju co chlapci na STV doladovať, ale klobúk dole , že sa našli a robia to. Pokiaľ má niekto výhrady voči STV a moderatorom ,napíšte im, poradte, zatelefonujte, určite každú otázku uvítajú a radi odpovedia.
Je to pre širokú cyklistickú verejnosť,ale aj divákov nezasväteného do cyklistiky.
Na záver , len tolko: treba každopádne sledovať čím najviac STV ,je to dobré pre Slovenskú cyklistiku,aby nás už nevalcoval futbal a hokej, a vodný slalom .
05.07.2011 - 01:29:52
00
Súhlas, tiež to tak robím (striedanie STV a ES, hlavne cez reklamy) a včera som do toho ešte primiešal Okolo Rakúska na ORF, perfektná horská etapa s dojazdom na kopci "Kitzbühler Horn", dnes tuším bude tiež - Großglockner.
05.07.2011 - 07:20:18
00
páni, zevraj nejaky borec vcera si vypracoval minutu na peloton aby v zapati na to zoskocil z bajku a vybozkaval si rodinu a zaradil sa spat do pelotonu... je na toto niekde video alebo sprava? neviem to najst, a nepoznam ani meno pretekara
05.07.2011 - 10:34:26
00
je to pravda tiez neviem kto to bol ale pozeral som na to ako puk take nieco som este nevidel ked sa otocil do protismeru
05.07.2011 - 11:41:06
00
Da sa pozerat prenos STV aj internetom?
05.07.2011 - 12:17:24
00
podla mna je vysielanie na STV :y: velkym prinosom a prinesie zazitky z TdF aj pre tych, co nemaju Eurosport alebo kvoli Robertovi :lol: zanevreli na cyklistiku v TV......BTW tu je link na stream STV2 http://88.212.35.223:2001 :geek:
05.07.2011 - 12:34:32
00
páni, zevraj nejaky borec vcera si vypracoval minutu na peloton aby v zapati na to zoskocil z bajku a vybozkaval si rodinu a zaradil sa spat do pelotonu... je na toto niekde video alebo sprava? neviem to najst, a nepoznam ani meno pretekara


Minuloročný víťaz Vrchárskej súťaže.

http://www.youtube.com/watch?v=6v1nMBp0ULs&feature=share

čas 3:02


Naposledy upravil morelon dňa 05.07.2011 - 13:57:51, celkovo upravené 1 krát.

05.07.2011 - 13:54:45
00
akurát som to sem išiel dať :D
05.07.2011 - 13:56:04
00
http://www.zimbio.com/Anthony+Charteau/articles/aSInONMp28V/bike+France+Anthony+Charteau+gives+kiss+children
05.07.2011 - 13:57:48
00
keyboard_arrow_up