s tou postavenou čiapkou ako trpaslík. :)
...ale ja mám jednu ešte hodnotnejšiu. 8)
23.07.2011 - 21:55:15
00
Tak davaj - ideš ;)
23.07.2011 - 22:00:51
00
a jeeeje to mi dodalo odvahy bo ja som skoro tak vysoky jak cadel , sak katko :D ale mam horsi usmev :tmi:
23.07.2011 - 22:06:39
00
Katko vy ste mu museli povedať, že ste s ostbloku, lebo jednou rukou si drží peňaženku a druhou kreditku ;)
Dnes sa mi zdal trochu lepšie živený :pizza: ale výkon :bow: :y:
23.07.2011 - 22:54:10
00
fanuskovia AC, nebojte sa, o rok to bude zase jeho. Ocisteny od vymysleneho obvinenia iste bude, o tom nemam pochyb.
Teraz mi je ale skor luto Andyho, uz to konecne mal vyhrat.
24.07.2011 - 02:14:56
00
:y: fotka. Paradna spomienka....
24.07.2011 - 04:58:07
00
Netreba zabudnúť aj na Cadelových pomocníkov.
Hincapie, ktorý sa 16-krát zúčastnil TdF a z toho 9 krát bol v teame víťaza :y:
24.07.2011 - 10:19:16
00
Katko, aká stará je tá fotka a kde si naňho natrafil ? Pekna :y:

A konečne vyhral TdF niekto, komu som fandil. To, že ani raz nezaútočil (?) ...myslím, že tým, že si posledné kopce prakticky odtiahol stíhacími jazdami sám, keď nikto nechcel ísť, si to zaslúžil ...to sa určite vyrovná jednému Schleckovemu útoku ..
Contador nejdedol na tejto Tour mäso ? Mám z neho aj tak dobrý dojem resp. lepší ako na začiatku Tour, po tom ,čo sa nevzdal ...

A tiež by som si rád pozrel tú hodnotnejšiu fotku :)
24.07.2011 - 10:43:41
00
fanuskovia AC, nebojte sa, o rok to bude zase jeho. Ocisteny od vymysleneho obvinenia iste bude, o tom nemam pochyb.
Teraz mi je ale skor luto Andyho, uz to konecne mal vyhrat.

Mýliš sa kolega,v tom že v jeho prípade vobec nejde o vymyslené obvinenie,ale o jasne preukázany doping,keď sa v organizme našla zakázaná látka,a je úplne jedno či 1 miligram alebo 100.A vrchol svojej trápnosti dosiahol z výhovorkou že to bolo z kontaminovaného masa-z tej farmy odobrali množstvo vzoriek,ani v jednej nič nenašli...Mňa viac štve to že sa nepoužíva na všetkých ,,papkáčov'' rovnaký meter,pokial by sa použil,AC by odobrali titul z minulej tour a skončil by s 2 ročným dištancom,lenže jemu stačilo sa trochu povyhrážať že skončí s kariérou a páni z UCI zostali pokakaní,a dali mu smiešny trest....Teraz keď hocijaký cyklista alebo všeobecne športovec bude prichytený pri dopingu-stačí mu po vzore AC tvrdiť že to má z kontaminovanej stravy a dostane tiež nejaký smiešny trest?Určite nie.Tvrdím jedno- AC vobec nemal na tejto tour čo robiť,(myslím že aj fandovia cyklistiky mu to dali poriadne pocítiť pri predstavovaní tímov)a keby sa postupovalo podla rovnakého metra ako napr.u Landisa či iných papkáčov,tak by nemohol byť ani na tej budúcoročnej.Na rozdiel od kolegu dúfam že súd bude spravodlivý,a dostane taký istý trest ako každý športovec ktorý bol prichytený,pretože zastávam názor keď spravodlivosť tak každému rovnako.Na záver chcem napísať že nemám osobnú averziu voči AC,tiež nie som a nikdy nebudem jeho fanúšik,toto by som napísal aj v prípade že by sa jednalo o ktoréhokolvek iného cyklistu(napr.Evansa-som jeho fanúšik už dlhé roky),pretože mne ide o princíp.
24.07.2011 - 11:25:11
00
AC je pan cyklista nech si tu pisete poniektori co chcete a slovko nikdy treba brat s velkou rezervou to len na margo vid prispevku.Ktory sport vo svete je cisty? Myslim ze ziaden a z roka na rok to bude horsie,ludske vykony sa dostali na vrchol vykonnosti.Nezastavam doping prave ho odsudzujem ale to je doba v ktorej zijeme.Mne sa tiez nepaci ze staty sveta podporuju legalnu a nicivu drogu zvanu alkohol,toto nikomu nevadi? Atd.....
24.07.2011 - 13:47:57
00
Dantes, trošku to máš pomiešané, AC ešte žiadny trest nedostal a až CAS rozhodne...UCI v tomto prípade postupuje normálne, t.j. normálny 2 ročný dištanc, avšak rozhoduje o tom vždy domáca federácia, ktorá prijala Albertove argumenty a nijako ho nepotrestala...UCI sa odovlala potom na CAS... ;)

inak fotka je z minulého roku z Livigna :)
24.07.2011 - 14:05:22
00
podla mna hlavnym problemom AC tento rok bol jeho tim..
pri vsetkych tych padoch ktore sa mu prihodili sa vsetci pytali "co tam on vlastne robil ? kde bol jeho tim ktory ho mal chranit ?" takisto v kopcoch nemal nikoho kto by ho potiahol, miesto timovych kolegov ho vozil samuel sanchez..
ale zas na druhej strane je to takto dobre, aspon si samotny alberto uvedomi ze bez timu nema sancu. aspon trochu sa mu vrati incident spred dvoch rokov ked sa v kopci vyflakol na andyho kloedena..
24.07.2011 - 14:28:50
00
V Albertovom výkone sa podpísalo hlavne Giro, stačí pozrieť s akou formou prišiel Kreuziger, ktorý ho tiež absolvoval. Alberto podal s prihliadnutím na psych. nátlak od verejnosti a extrémne Giro neskutočný výkon. Vďaka tomu ako sa prezentoval som stále držal palce jemu, aj keď v minulosti som fandil práve Schleckom.
24.07.2011 - 14:47:54
00
tohtoročný saxo nebol moc veľkou podporou pre AC.Keď to porovnám s minuloročnou astanou tak je to neporovnateľné.
24.07.2011 - 14:54:39
00
Candel mi pripomina toho panačika s veľkou kývajúcou hlavou,ktorý býva na palubovke auta.
Možno teraz budem mat vymazaný aj profil.
24.07.2011 - 15:31:27
00
keyboard_arrow_up