na cestach treba pocitat so vsetkym a akonahle vidim auto na krizovatke, tak brzdim...aj ked mam prednost
uz som mi to vyplatilo vela krat ako na biku, tak aj podobne situacie na aute


Moja reč :y: . Nemusí to byť ani debilný šofér, stačí len že cyklistu prehliadne. Už mi tak napr. skočilo zopár chodcov do cesty, lebo si ma nevšimli......potom len odskakovali a ospravedlňovali sa :) .

Nedávno som vletel do križovatky kde som mal ja prednosť, ale z vedľajšej cesty vychádzal na hlavnú obrovský traktor a ešte väčšou vlečkou,ktorý nejako nespomaloval, preto som v križovatke zatiahol za brzdu, lebo som očakával že ma buď pustí alebo nepustí (resp. že si ma všimne alebo si ma nevšimne). Zabrzdil som ja a zabrzdil aj on :D ....takže mi tú prednosť nakoniec dal. Zakýval som mu že v pohode :y: a prešiel som .
22.07.2011 - 20:50:18
00
Dnes som slapal vedla uja po rovnej neklukatej ceste kde bola prerusovana ciara ziadne auto proti nam neslo akurat jeden starsi pan s rodinou na suv zrejme sibnuty lebo zatrubil aj ked nemal dovod a ked nas presiel tak som mu veselo ukazal na ruke co si o nom myslim co mu asi nestacilo lebo okamzite pribrzdil a stiahol si okienko a spital sa ze co mala znamenat ta ruka a hned sme mu na to aj odpovedali otazkou potrebujete letisko na obiehanie?nieco si pomrmal a odisiel ako keby nevedel na co ma tu trubu.
07.08.2011 - 18:37:44
01
hmm aj tak najlepšie je ak máte sluchadla v ušiach a preleti okolo taka hlučna motorka ...... ja som to skoro stočil do prikopy :-) :-P :-D
14.01.2012 - 20:53:29
00
Ano to je skutočne najlepšie mať v ušiach štuple. Týmto by som sa nechválil a skôr prehodnotil či nebude lepšie pre teba aj tvoje okolie tie štuple vyhodiť.
14.01.2012 - 20:58:24
00
hmm podla mna je nudná jazda na biku bez štuplov.... ako skušal som to možno ž viec vnimám okolie ale istotne nemam tie štuple naplno aa auta v pohode počujem len tie motorky..... tie nejdu tak pomali ako auta .... :-)
14.01.2012 - 21:04:21
00
:headbang:
14.01.2012 - 21:09:03
00
čo?? :-)
14.01.2012 - 21:11:50
00
Ano to je skutočne najlepšie mať v ušiach štuple. Týmto by som sa nechválil a skôr prehodnotil či nebude lepšie pre teba aj tvoje okolie tie štuple vyhodiť.


Od svojich 18 rokov (čiže už 15 rokov) jazdím len po asfaltkách a v 97% z týchto výjazdov som mal sluchátka na ušiach ( najskôr to boli samozrejme walkmany na kazety, potom CD player na audio CD, naskôr MP3 CD player...no a momentálne mp3 player veľkosti môjho ukazováka na pravej ruke) a nikdy som kôli tomu nemal žiadny problém . Nikdy sa mi nestalo že by ma to nejako obmedzovalo v pozornosti, práve naopak.
14.01.2012 - 21:31:45
00
winter78 podľa mna si tu jazdu viac užijem so štuplami v ušiach a hudbou ktoru mam rad ale zas treba vedieť nastaviť to tak aby sme počuli aj okolity svet trošku :-)
14.01.2012 - 21:34:54
01
Ja nosievam len muziku ktorú poznám a albumy ktoré som už predtým viac krát počul. Dôvod je jednoduchý....hlasitosť mám nastavenú potichu a ak by som si pustil album ktorý by som na tom biku počúval prvý krát, nemal by som z toho nič :) . Ja tú muziku na biku beriem len ako kulisu ;) , určite nepočúvam s hlasitosťou naplno...ako píšem, práve naopak....potichu, ale zasa aby som aj čosi počul a aby tie sluchátka a muzika mali pri jazde význam.
14.01.2012 - 21:42:35
00
darwin by mal radost...
15.01.2012 - 00:11:24
00
Klasika na Slovensku, porušujeme pravidlá, pekne si vysvetlíme prečo to porušujeme, prípadne sa tým ešte pochválime.
15.01.2012 - 07:31:15
00
Ja nosievam len muziku ktorú poznám a albumy ktoré som už predtým viac krát počul. Dôvod je jednoduchý....hlasitosť mám nastavenú potichu a ak by som si pustil album ktorý by som na tom biku počúval prvý krát, nemal by som z toho nič :) . Ja tú muziku na biku beriem len ako kulisu ;) , určite nepočúvam s hlasitosťou naplno...ako píšem, práve naopak....potichu, ale zasa aby som aj čosi počul a aby tie sluchátka a muzika mali pri jazde význam.

Ja tiež počuvam len to čo som viac krat počul aa hlasitosť zavisi viac menej od mojej nalady :-) ale vždy to mam tak aby som auta počul ..... lebo sa mam ešte trošku rad :-)
15.01.2012 - 09:07:43
00
Ja nosievam len muziku ktorú poznám a albumy ktoré som už predtým viac krát počul. Dôvod je jednoduchý....hlasitosť mám nastavenú potichu a ak by som si pustil album ktorý by som na tom biku počúval prvý krát, nemal by som z toho nič :) . Ja tú muziku na biku beriem len ako kulisu ;) , určite nepočúvam s hlasitosťou naplno...ako píšem, práve naopak....potichu, ale zasa aby som aj čosi počul a aby tie sluchátka a muzika mali pri jazde význam.

Ja tiež počuvam len to čo som viac krat počul aa hlasitosť zavisi viac menej od mojej nalady :-) ale vždy to mam tak aby som auta počul ..... lebo sa mam ešte trošku rad :-)
15.01.2012 - 09:08:07
00
takisto som 1x pouzil mp3player..odvtedy vobec...presne ako tu spomina,ze presla okolo neho motorka.a skoro to nasmeroval do priekopy od strachu...napodobny problem.. :D
15.01.2012 - 11:20:03
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up