Kellys Greenbike Tour 2011

20.08.2011
4. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (40)
ander13bikerka40BonitobukoDANOzPKdocentik19DusoMjamminjana1janci30janoheftyjanovargaJezusJojojurajko1975JuroDkepoktmpatrikmaja148Mamutkomatts41mawosMikeeobororvaqpatoooPeto02petrikproximityR-u-d-eRaverromanxstawovankesWladixxemanpetyojoyurayzuzu3011
usek z baby do limbachu je miestami hodne blatovy + to co je vonku teraz, kazdopadne na useku baba-limbach sa prasit urcite nebude :D
19.08.2011 - 20:44:45
00
Caute, chip sa montuje na pravu alebo lavu stranu vidly?
20.08.2011 - 00:40:32
00
To je jedno, ale co najnizsie na vidlu...
20.08.2011 - 04:12:16
00
Tak pre mna zatial najlepsi maraton co som siel. Idealne pocasie, skvele upravena trat a zlepsenie oproti minulemu roku o 7 minut :-) Dakujem Greenbike, o rok sa zase uvidime ;-)
Osobne som vsak smutny, kedze brat ktory siel maraton prvy krat (a asi aj naposledy) skoncil po 8km v bahnovej kaluzi so zranenou rukou, zavod nedokoncil a musel ist na pohotovost :-(
20.08.2011 - 14:12:48
00
To sa bohuzial casto stava, ze sa clevek natlcie na prvych pretekoch. Nech si s toho nic nerobi a skusi este raz. Na prve preteky clovek vacsinou ide premotivovany a necha sa strhnut rychlejsimi. Namiesto toho treba ist pokojne, iba na dojazd do ciela a nie na umiestnenie.
20.08.2011 - 16:14:02
00
no tak som teda dorazil aj ja. a ako dalsi ludia sekol som zadnu dusu v cielovej rovinke. bol to moj prvy maraton a pravdepodobne pojdem dalsie :) dakujem
20.08.2011 - 18:06:55
00
No ten dojazd bol fakt husty. Ostry kamen jama, sprava stromy zlava zatarasy. Ja som isiel vobec prvykrat touto trasou a tuto cast som siel krokom. Smrad brzd bol citit na hony
20.08.2011 - 18:21:45
00
musim sa aj ja podelit o dojmy z mojho prveho maratonu v tomto roku :lol:

velka pochvala organizatorom za zvladnuty maraton, jednym slovom
bez vyhrad :clap:

co sa tyka trate a pocasia, tak asi nemohlo byt lepsie, par mlak
som sundal a v potokoch som si uzil, a to nejazdim v terene skoro
vobec, ale dnes som si to nenechal ujst :P :rock:

maraton sa mi isiel velmi dobre, v stupaniach som sa posuval dopredu
ale v zjazdoch som zase klesal, :)
20.08.2011 - 18:51:23
00
Mňa trochu zarazila obsencia zdravoťákov najmä pri konci v tých dvoch-troch zjazdoch. Ľudia tam padali rozlámaní a druhí kričali na regulovčíka o pomoc pre zranených. Tiež som tam zletel a odniesla si to helma. Díky bohu - zachránila ma. A tiež by to chcelo viac regulovčíkov - miestami v tej rýchlosti som nevedel kam odbočiť. Ale maratón inak super, bol som prvý krát a krátka bola rýchla a ľahká. No nabudúce neprísť 15 min. pred štartom a nepredierať sa celý závod :)
20.08.2011 - 18:52:38
00
Osobne môžem zhodnotiť len detský maratón a to naozaj veľmi veľmi kladne..organizátori sa postarali o naše ratolesti naozaj od príchodu na Železnú studničku,kde nám ponúkali jogurtíky a minerálky,trať bola pekne urobená a pre staršie deti aj označená a so stálym dozorom..dcéru nám poštípala osa do oka,bola ihneď poskytnutá zdravotná starostlivosť,pristavil sa aj lekár v cyklistickom, a dokonca nás vyhľadal aj jeden pán,ktorý nám priniesol aj ľadové vrecko,takže opuch sa veľmi rýchlo zmiernil.Každé jedno dieťa dostalo medailu,takže nikto nezostal smutný a deti mali obrovskú radosť a motiváciu do ďalšej súťaže..a nakoniec,pre nás rodičov obrovské pozitívum,nakoľko tu boli aj veľmi malé deti,že po vyhlásení výsledkov sa vzápätí vyhlasovala tombola,takže sa zbytočne nenaťahoval čas..

Všetkým veľmi pekne ďakujem za príjemne strávený deň..
20.08.2011 - 18:53:54
00
Heh...presne aj ja :D stupania sa dali, ale ja a zjazd nejdu k sebe. Opatrnost nadovsetko. Inak organizacia bola skvela aj znacenie trate
20.08.2011 - 18:55:14
00
Nuz v tomto som ja zase opacne . V stupaniach som stracal a v zjazdoch by som postupil , ale nie vzdy sa dalo to pustit naplno , bez toho aby som neohrozil inych . Ale u mna islo hlavne o to zucastnit sa.
20.08.2011 - 19:05:53
00
tu je oficialna vysledkova listina, dobre sa pozera, ked
som sa posunul oproti minulemu roku o 40 miest :P

http://www.vos-tpk.sk/2011/greenbike2011.pdf
20.08.2011 - 19:27:49
00
Mňa trochu zarazila obsencia zdravoťákov najmä pri konci v tých dvoch-troch zjazdoch.


Kde presne to malo byt ? Nemyslim si, ze by tam bolo miesto na zdravotnikov .. Dalsia vec, ze som videl vykricniky v kazdom mieste, kde, co i len trochu trcal kamen, ked som videl ako tam niektori leteli aj napriek tym vykricnikom ... Tam nepomoze ziadny zdravotnik .. To chce rozum a otvorene oci !

A tiež by to chcelo viac regulovčíkov - miestami v tej rýchlosti som nevedel kam odbočiť.


Taktiez som nevidel jedinu odbocku, ktora by nebola znacena, bol si na maratone v BA ? Vsetko bolo pekne znacene, sipky, pasky. Ked je problem so znacenim uz na takto znacenom maratone, tak treba asi vazne skusit XC-cko, tam to mas vypaskovane od startu do ciela, ak uz aj tam nietko pobludi ..
20.08.2011 - 19:42:16
00
Ste ma normálne vystrašili správami o množstve blata a pritom bolo na trati zopár kaluží, ktoré sa dali v 95% obísť a občas sa vyskytlo čvachtavé blatko. Zaskočili ma však výkričníky. Asi v 3 prípadoch som si vravel: "však tu nič nie je..." a onedlho sa spustila spŕška nadávok. Vidno, že som v Karpatoch dlho nebol... V cieli som si naivne myslel, že bageta a minerálka boli len taká "zákusky pod 1 zub" a na číslo dostanem normálne jedlo a pitie. Ha-ha. Našťastie ma zachránila Dana, ešte raz vďaka. :)
20.08.2011 - 19:43:12
00
keyboard_arrow_up