Bodka parádne fotky aj komentáre, zvlášť tá "windows" fotka z poľom a vykrývačom nad Volicou sa podarila :y: My zo Sparcusom len tu popri plote, v Kalinove sme boli pred večerom. Zajtra ideme navštíviť babky a čo v nedeľu to netuším. Tie drevené chrámy v Rzepedzi, Szczawnom a Turzansku chcem ist nafotit, neviem či nedelu alebo možno cez týždeň? Uvidíme, biku zdar! ;)
09.09.2011 - 20:27:09
00
я понимаю :rock: :party:
09.09.2011 - 20:42:45
00
no ja uz doma...dnes iba SV cez HE aj to pracovne..piste co kam zajtra ...ci mam tahat hore... :party: cakam odpoved do 21.30 :o:
:call: inak taham svoje. :hai:
10.09.2011 - 12:47:46
00
malo mi jak furt :rofl: ta som vybehol hore :party: fudbal v koskovciach aj v ML.. :ninja: pred teskom bola dajaka skupinka bikerov nabalenych..a vas som stretaval v koskovciach ze?zabehol som preskumat aj krosnu :rock: a zase sa nudim :angel:

Prílohy:

10.nekonecno...len ides a ides..a stale stupanie sice male ale na nervy....jpg
10.nekonecno...len ides a ides..a stale stupanie sice male ale na nervy....jpg 63.61 KiB thumb_up0thumb_down

9.ide to az do het....jpg
9.ide to az do het....jpg 76.08 KiB thumb_up0thumb_down

8.stop dalej nemozes.jpg
8.stop dalej nemozes.jpg 76.39 KiB thumb_up0thumb_down

7.pri chatke...jpg
7.pri chatke...jpg 73.89 KiB thumb_up0thumb_down

6.idem preskumat PRVY CYKLOCHODNIK NA VYCHODE!!!!.jpg
6.idem preskumat PRVY CYKLOCHODNIK NA VYCHODE!!!!.jpg 65.65 KiB thumb_up0thumb_down

5.chlapci asi vas som stretaval v koskovciach ze...jpg
5.chlapci asi vas som stretaval v koskovciach ze...jpg 67.66 KiB thumb_up0thumb_down

4.ale nie..iba zartujem..pozna ma od balturs..niekedy s nimi chodil...jpg
4.ale nie..iba zartujem..pozna ma od balturs..niekedy s nimi chodil...jpg 71.83 KiB thumb_up0thumb_down

3.konecne som nasiel chlapika co isiel na biku sa previezt..tak som sa drzo prilepil...jpg
3.konecne som nasiel chlapika co isiel na biku sa previezt..tak som sa drzo prilepil...jpg 72.34 KiB thumb_up0thumb_down

2.presiel som mesto hadam aj trikrat hore dole ..nudim sa ....jpg
2.presiel som mesto hadam aj trikrat hore dole ..nudim sa ....jpg 56.22 KiB thumb_up0thumb_down

1.uz chodim do tych medzilaboriec ako do susednej dediny....jpg
1.uz chodim do tych medzilaboriec ako do susednej dediny....jpg 69.5 KiB thumb_up0thumb_down

10.09.2011 - 18:07:38
00
nevies nahodou kto to bol ten chlapik na fotke?..no ta teraz slnko vyjde..jak naschval.ciganiskoch po draze nenormalne velo..vcera aj dnes a kaslu nato aby sa odstupili autam..este sa vysmievaju..skupinky po 5-10 ..trubia po nich kluckuju medzi nimi..a oni s toho maju srandu..doslova krokom musis ist...hadam aj 50 ich tam bolo..bordel popri ceste kopa handier siat kadejakych porozhadzovane...fajci to jednu o druhu..nato maju peniaze..

Prílohy:

20.chata.jpg
20.chata.jpg 93.6 KiB thumb_up0thumb_down

19.len dost este smrdi ten asfalt.jpg
19.len dost este smrdi ten asfalt.jpg 73.25 KiB thumb_up0thumb_down

18.islo sa ok.jpg
18.islo sa ok.jpg 107.35 KiB thumb_up0thumb_down

17.zabehol som do ulicky..smer na ladickovce.jpg
17.zabehol som do ulicky..smer na ladickovce.jpg 67.56 KiB thumb_up0thumb_down

16.pred strkoviskom studnicka.jpg
16.pred strkoviskom studnicka.jpg 124.82 KiB thumb_up0thumb_down

15.taketo strkoviska na viacerych miestach.jpg
15.taketo strkoviska na viacerych miestach.jpg 72.79 KiB thumb_up0thumb_down

14.a som na konci...jpg
14.a som na konci...jpg 92.32 KiB thumb_up0thumb_down

13.neviem ale takych 7km to moze mat ...jpg
13.neviem ale takych 7km to moze mat ...jpg 87.78 KiB thumb_up0thumb_down

12.cesta dole mi trvala vyse 20 minut..a tocil som normalne stale...jpg
12.cesta dole mi trvala vyse 20 minut..a tocil som normalne stale...jpg 85.47 KiB thumb_up0thumb_down

11.skoda ze dnes slnko nebolo.jpg
11.skoda ze dnes slnko nebolo.jpg 72.71 KiB thumb_up0thumb_down

10.09.2011 - 18:14:00
00
dnes len dva kamiony..predvcerom muselo byt nieco v komanczi nejake trhy alebo co..ked som tade vcera isiel tak z paloty sa valilo dole hromada UA dodaviek aj osobakov..a v meste uz balily stoly ..aj od cisny smerom na sanok vcera nenormalne vela kamionov islo..co je nezvyk..

Prílohy:

22.sem tam lepilo kamienky na kolesa este a potom ich vyhodilo spod blatnika.jpg
22.sem tam lepilo kamienky na kolesa este a potom ich vyhodilo spod blatnika.jpg 59.17 KiB thumb_up0thumb_down

21.nebol som tu sam ....jpg
21.nebol som tu sam ....jpg 70.4 KiB thumb_up0thumb_down

10.09.2011 - 18:17:30
00
Serus . hej, ja som na teba blikal :) ... zajtra sa možno pridame k Balturs, podľa trasy :) ... P.S.: take kobiety možeš častejšie fotiť, radosť kukať forum :D :D
10.09.2011 - 20:14:17
00
ta dobre no prijdem asi aj ja hore zajtra...ale bol by som radsej keby sme aspon my dali PL..pofotit kostoliky....kym sa da... :hai:
10.09.2011 - 20:19:57
00
do Krosnej riadna dialnica, len kus úzka :wasntme: inak foto č. 21 sa aj mne páči :angel: Biker na fotke je Sašo Pelech ;) ..Takže zajtra ako písal Sparcus, pravdepodobne sa pridáme k Balturs - podľa trasy, ráno sa rozhodnu. Možno príde aj Jimy. Na tie drevené kostolíky by som možno v priebehu týždňa. SHMU hlási v utorok polojasno a v stredu jasno tak to by bolo asi lepšie na fotenie ako pod mrakom. Prípadne zajtra by sme mohli na "koniec swiata" k starému Lupkowu. Ráno dohodneme 8)
10.09.2011 - 21:57:02
00
nic nieje uzke...na cyklotrasu az az..len mušim dajaky kus plechu doma najsc pomalovac ho dakus betonu namišac..a budze značka :devil: :rock: :party: 8) :lol: zrobim dajaky menic na 1000V a chto ju budze chcec vytarhnuc ta ho fajne skope.. :punch: balturs a to ich rozhodovanie sa :D pol hodiny...najskor pojdu jablon zubne uz to vidim..bude tak ako povie ona :makeup: dnes bude tiez pekne..tu svieti slnko uz od rana :sun: jasne ze sem tam bude mracik ale mas to istejsie ako nejaka predpoved ..a este z shmu o tri dni dopredu :wasntme: takze nekecaj nevykrucaj sa ide sa PL :inlove: 8) zlote :cash: mam kupim ci aj ostatnym co pojdu čoko pivo limču co budzece chcec :coffee: :pizza: :beer: :d: bo zima na nas idze :o:
11.09.2011 - 07:14:58
00
dnes ML jablon zubne..cize naopak :wasntme: vsade cakat..onicom..sak balturs..co ine sa dalo od nich cakat :D nuda a zniceny den..okruh to mohol byt paradny len nie tymto slimacim tempom :puke:
zo zubneho som tahal naspat do ML...este som zabehol pozriet papin :rofl:
v ML som hladal niekoho s kym by som sa uz konenecne povozil :P
natrafil som na dvoch bikerov zo stropkova...zobrali ma do partie..islo sa vyborne :rock: az na polsku hranicu cez kalinov som ich odprevadil 8) konecne to malo kvalitu :f: slnko cely den svietilo :sun: uz som si myslel ze zbabrany cely den :devil: nakoniec p a r a d a :y:

Prílohy:

10.nechcel ist do polska..co sa vsetci bojite tej paloty..ved dnes bolo urcite tych kopcov tak ako v PL.jpg
10.nechcel ist do polska..co sa vsetci bojite tej paloty..ved dnes bolo urcite tych kopcov tak ako v PL.jpg 76.02 KiB thumb_up0thumb_down

9.az som sa zradoval ze to jozko bell mi ide oproti..hned by som sa pridal..ale nebol to on...jpg
9.az som sa zradoval ze to jozko bell mi ide oproti..hned by som sa pridal..ale nebol to on...jpg 95.11 KiB thumb_up0thumb_down

8.pre mna za mna tak mali kopec navyse a dvakrat to iste..ked sa neda tak sa neda...jpg
8.pre mna za mna tak mali kopec navyse a dvakrat to iste..ked sa neda tak sa neda...jpg 87.69 KiB thumb_up0thumb_down

7.zbojne mlacka..dajak som nepochopil naco isli sem ked trebalo cez svetlice zubne jablon a potom po hlavnej lahko domov...jpg
7.zbojne mlacka..dajak som nepochopil naco isli sem ked trebalo cez svetlice zubne jablon a potom po hlavnej lahko domov...jpg 111.35 KiB thumb_up0thumb_down

6.domov dochodcov vyrava....jpg
6.domov dochodcov vyrava....jpg 116.75 KiB thumb_up0thumb_down

5.esteze som mal mp3...ta to zachranila....jpg
5.esteze som mal mp3...ta to zachranila....jpg 78.57 KiB thumb_up0thumb_down

4.nudim sa ide sa slimacim tempom tak aspon fotim zeleninu...jpg
4.nudim sa ide sa slimacim tempom tak aspon fotim zeleninu...jpg 80.98 KiB thumb_up0thumb_down

3.babka z lendaku..je tu na navsteve u dcery..vesela aj pokecala..aspon nieco na zlepsenie nalady.jpg
3.babka z lendaku..je tu na navsteve u dcery..vesela aj pokecala..aspon nieco na zlepsenie nalady.jpg 76.87 KiB thumb_up0thumb_down

2.vybrali radvan..15km..jedina trasa kde niesu kopce..nakoniec nesli vobec...jpg
2.vybrali radvan..15km..jedina trasa kde niesu kopce..nakoniec nesli vobec...jpg 93.23 KiB thumb_up0thumb_down

1.pomaly sa to zbera potom sa pol hodiny rozhoduje kam sa pojde..samozrejme zeny hned hladaju trasu bez kopcov.jpg
1.pomaly sa to zbera potom sa pol hodiny rozhoduje kam sa pojde..samozrejme zeny hned hladaju trasu bez kopcov.jpg 113.14 KiB thumb_up0thumb_down

11.09.2011 - 20:40:26
00
radsej budem jazdit sam ako sa takto serkat :devil: cez ML mi dnes nameralo 36 tam a spat 35 bluebiker..kostoliky ked budes ist a ked ma chces do partije pis volaj ked nie nic sa nestane... :angel:

Prílohy:

20.dajaky biker taha na pichne..mal som sa pridat...to vecne cakanie bolo strasne....jpg
20.dajaky biker taha na pichne..mal som sa pridat...to vecne cakanie bolo strasne....jpg 87.23 KiB thumb_up0thumb_down

19.maju tu aj studnicku hned vedla.jpg
19.maju tu aj studnicku hned vedla.jpg 116.54 KiB thumb_up0thumb_down

18.zasadli k obedu..najmenej hodina..blidim kade tade po dedine...jpg
18.zasadli k obedu..najmenej hodina..blidim kade tade po dedine...jpg 89.98 KiB thumb_up0thumb_down

17.len tak lebo zeleny a ja sa nudim.jpg
17.len tak lebo zeleny a ja sa nudim.jpg 92.86 KiB thumb_up0thumb_down

16.lavka v zubnom..zase cakam kym sa to pozbera...jpg
16.lavka v zubnom..zase cakam kym sa to pozbera...jpg 131.35 KiB thumb_up0thumb_down

15.jaro uz si tu bol so mnou tak neviem preco ta tu tahalo..mohli sme dat kostoliky ako si chcel..slnko dnes cely den bolo...jpg
15.jaro uz si tu bol so mnou tak neviem preco ta tu tahalo..mohli sme dat kostoliky ako si chcel..slnko dnes cely den bolo...jpg 91.23 KiB thumb_up0thumb_down

14.konecne zisli dole ..pol hodiny hore tam sa vydychat zase pol hodiny..teraz sa vyberu k studnicke dalsia pol hodina...jpg
14.konecne zisli dole ..pol hodiny hore tam sa vydychat zase pol hodiny..teraz sa vyberu k studnicke dalsia pol hodina...jpg 85.41 KiB thumb_up0thumb_down

13.bolo celkom sucho..len trebalo opacne ako som vravel...jpg
13.bolo celkom sucho..len trebalo opacne ako som vravel...jpg 136.32 KiB thumb_up0thumb_down

12.pise to tam.jpg
12.pise to tam.jpg 98.08 KiB thumb_up0thumb_down

11.nove za dedinou rokytov.jpg
11.nove za dedinou rokytov.jpg 102.21 KiB thumb_up0thumb_down

11.09.2011 - 20:49:35
00
zajtra niekto na bike?mozeme aj pomaly..len nie kazdych 5km polhodinove dochodcovske prestavky :rofl:

Prílohy:

30.dole zjazdujem na brzdy...zase cakam..ale marne.jpg
30.dole zjazdujem na brzdy...zase cakam..ale marne.jpg 76.91 KiB thumb_up0thumb_down

29.slnko pripeka cely den..svieti na 100 percent..az horuco..som zvedavy ako bude stredu v PL na fotenie tych kostolikov ci ti vydrzi predpoved...jpg
29.slnko pripeka cely den..svieti na 100 percent..az horuco..som zvedavy ako bude stredu v PL na fotenie tych kostolikov ci ti vydrzi predpoved...jpg 83.8 KiB thumb_up0thumb_down

28.zabehol som pozriet v.jablonku..ale foto iba machula tak nic...idem na kopcek svetlice.jpg
28.zabehol som pozriet v.jablonku..ale foto iba machula tak nic...idem na kopcek svetlice.jpg 95.97 KiB thumb_up0thumb_down

27.ta sa vleciem cakam...totalne zasraty den...jpg
27.ta sa vleciem cakam...totalne zasraty den...jpg 79.73 KiB thumb_up0thumb_down

26.bocian priniesol dalsieho bikera..n.jablonka.jpg
26.bocian priniesol dalsieho bikera..n.jablonka.jpg 122.28 KiB thumb_up0thumb_down

25.a taky mostok ma zrobeny ku karčme.jpg
25.a taky mostok ma zrobeny ku karčme.jpg 141.13 KiB thumb_up0thumb_down

24.tu byva biker marian surnicin...jpg
24.tu byva biker marian surnicin...jpg 81.54 KiB thumb_up0thumb_down

23.v papine...uz mi to pripadalo ako pesia turistika pre deti toto...pomalsie sa hadam ani nedalo uz...jpg
23.v papine...uz mi to pripadalo ako pesia turistika pre deti toto...pomalsie sa hadam ani nedalo uz...jpg 97.87 KiB thumb_up0thumb_down

22.zas som naletel..lado chcel mikov przelecz žebrak wola michowa..ako som navrhoval..nic z toho nebolo...jpg
22.zas som naletel..lado chcel mikov przelecz žebrak wola michowa..ako som navrhoval..nic z toho nebolo...jpg 96.13 KiB thumb_up0thumb_down

21.vybral som sa krokom na papin..kluckujem cakam otacam hore dole jazdim....jpg
21.vybral som sa krokom na papin..kluckujem cakam otacam hore dole jazdim....jpg 76.13 KiB thumb_up0thumb_down

11.09.2011 - 20:53:11
00
dnes sa mi konecne podarilo najazdit 15000km toh roku 8) :party: tak som myslel ze to oslavime v PL kupim vam dajake to pivko... :beer: :d: aspon zaver bol dobry :rock: len skoda ze uz viac nemozem bicyglovac :headbang: bo tu dzeska tema co vycahnu na konec roka...ze kolko ste najazdili toho roku....alebo tak dajak...a tam bulo cestna cyklistika do 15000km najviac..viac nic...ta zato uz nemozem..iba zeby to dachto rozsiril aj nad 15tisic ..ta to by som potom bicygloval dalej :lol:

Prílohy:

40.tu som ich priviedol dal rady co ich caka a mozu tahat na duklu..stropkov..vybrali sa dost neskoro...jpg
40.tu som ich priviedol dal rady co ich caka a mozu tahat na duklu..stropkov..vybrali sa dost neskoro...jpg 90.79 KiB thumb_up0thumb_down

39.po hranici na ziletke..to sa len tak nevidi..planuju nejaku akciu..okruh..on stratil rukavicu...jpg
39.po hranici na ziletke..to sa len tak nevidi..planuju nejaku akciu..okruh..on stratil rukavicu...jpg 116.35 KiB thumb_up0thumb_down

38.a sme na hranici...ze aby som ich este trosku odprevadil ked to tu uz poznam...pre istotu...jpg
38.a sme na hranici...ze aby som ich este trosku odprevadil ked to tu uz poznam...pre istotu...jpg 128.2 KiB thumb_up0thumb_down

37.uz len tento kusok a potom slabe stupanie to uz pojde aj na bike..hovorim...jpg
37.uz len tento kusok a potom slabe stupanie to uz pojde aj na bike..hovorim...jpg 121.7 KiB thumb_up0thumb_down

36.tahal ako drak..ziadne prestavky zadychcanie...konecne spravny biker nie ako tamte baletky...ten vcera tiez mal paradny tah...jpg
36.tahal ako drak..ziadne prestavky zadychcanie...konecne spravny biker nie ako tamte baletky...ten vcera tiez mal paradny tah...jpg 140.29 KiB thumb_up0thumb_down

35.ze cyklotrasa..vzadu plast 23 vpredu 20...starosta im vravi..to len kusok zo zaciatku take..potlacite potom uz lahko do PL...jpg
35.ze cyklotrasa..vzadu plast 23 vpredu 20...starosta im vravi..to len kusok zo zaciatku take..potlacite potom uz lahko do PL...jpg 115.82 KiB thumb_up0thumb_down

34.kalinov tocna..radili im aby isli rovno..vravim im robte co chcete ja som isiel minule tu doprava...jpg
34.kalinov tocna..radili im aby isli rovno..vravim im robte co chcete ja som isiel minule tu doprava...jpg 116.86 KiB thumb_up0thumb_down

33.vydran..tu mate dajake bikerky...jpg
33.vydran..tu mate dajake bikerky...jpg 79.88 KiB thumb_up0thumb_down

32.zase som v ML...odchytavam tychto dvoch bikerov..ci sa mozem pridat..usmev ze hej..ked budem vladat lebo idu do polska...jpg
32.zase som v ML...odchytavam tychto dvoch bikerov..ci sa mozem pridat..usmev ze hej..ked budem vladat lebo idu do polska...jpg 75.01 KiB thumb_up0thumb_down

31.dajaky chrobak na ceste..stupanie...jpg
31.dajaky chrobak na ceste..stupanie...jpg 70.14 KiB thumb_up0thumb_down

11.09.2011 - 21:00:07
00
bohu ďakovati :angel: ze som stretol tych dvoch stropkovcanov :rock: ktovie ci su uz doma :angel: na koniec dediny kalinov som sa dostal po 17 tej hodine..za krasnym brodom som tankoval phm bo smad :lol: domov som dorazil o 18.20 :o:
:hai:

Prílohy:

43.zjazdujem do kalinova..len defekt nedostat..ale ked to tak taha pustit si to...jpg
43.zjazdujem do kalinova..len defekt nedostat..ale ked to tak taha pustit si to...jpg 116.36 KiB thumb_up0thumb_down

42.nasiel som ju cestou spat.teraz mu ju musim odniest do solnika...hore som stretaval este skupinku mladych turistov...jpg
42.nasiel som ju cestou spat.teraz mu ju musim odniest do solnika...hore som stretaval este skupinku mladych turistov...jpg 111.46 KiB thumb_up0thumb_down

41.lucime sa paradne sa mi z nimi islo..uz dlho mi tak dobre nebolo..skoda ze musim domov..cele dookola by som uz nestihal...jpg
41.lucime sa paradne sa mi z nimi islo..uz dlho mi tak dobre nebolo..skoda ze musim domov..cele dookola by som uz nestihal...jpg 107.58 KiB thumb_up0thumb_down

11.09.2011 - 21:03:42
00
keyboard_arrow_up