Zdravím Vás, gentlemani. Ako som tak pozeral tému "Hmotnosti komponetov a doplnkov", napadlo ma, či by sa to nedalo rozčleniť na jednotlivé kategórie, resp. spraviť z danej témy ďalšiu položku v sekcii "Ostatné". Téma má cca. 270 strán a ak by niekto chcel nájsť čosi konkrétne, dlho- predlho bude hľadať.

...samozrejme je to len nápad...
22.09.2011 - 18:19:56
00
Uz ked ta tema vznikla, tak som upozornoval, ze sa v nej neda vyhladavat a teda nema ziadny vyznam. V tom case na MTBiker.sk bola dokonca sekcia Hmotnosti, ale ludia nedoplnali info do sekcie, ale do tejto temy. Moja konstruktivna kritika sa nestretla s pochopenim, cela diskusia o nezmyselnosti temy bola vymazana (ze root) ;) a tak tu teraz mame uz takmer 300 stran a nikto nikdy nic nenajde. Ale treba to brat ako temu "Co vam priniesla postarka" - vzdy tam capnes novu vec a je jedno, co bolo predtym. Tazko by asi mal niekto cas rozclenit 4000 prispevkov z jednej temy do novych samostatnych sekcii, ze ano. ;) Ale ak sa dobrovolne prihlasis, tak mozno je mala sanca, ze sa to podari. :rofl: Ale aj tak tam nebudu vsetky pozadovane parametre pre katalogizaciu ako napr. presny model, presny modelovy rok a pod., cize to ani nema vyznam...
22.09.2011 - 18:41:23
00
Ak by sa to začalo robiť, tak som ochotný tých 270 strán prelustrovať, povyberať to, čo je doložené fotkou a použiteľné, následne podopĺňať do vytvorených skupín.
22.09.2011 - 20:10:36
00
:y: a to by bola skvelá vec ...
22.09.2011 - 20:49:39
00
Ono by možno stačilo, keby všetci písali názov komponentu a váhu do textu príspevku, nie do popisu fotky ako podaktorí... to hľadanie by bolo omnoho jednoduchšie.
22.09.2011 - 22:06:32
00
Ale tým sa bohužiaľ nič nevyrieši. Stále to bude bordel :)
22.09.2011 - 23:27:58
00
Dakujem za iniciativu STN. Jezus pise mudro, sekcia hmotnosti bola, ale zapadala prachom a tak bola zrusena. Ak si myslis, ze je priestor na jej obnovenie, mozeme o tom pouvazovat. Ale na tych 270 stranach bude (tipujem) takych 500-750 produktov a neviem ci to staci na samostatnu sekciu. Nechcem aby niekto robil vela roboty a vybudoval sekciu nanovo a potom to zas zapadlo prachom lebo vsetci budu pisat do temy. Co si o tom myslite?

Ale ked sme uz pri tom, budem len rad ak navrhnete zmeny struktury fora, tak aby vam viac vyhovovalo, bolo prehladnejsie a temy boli lepsie rozdelene. Ma niekto konkretne navrhy, co by sa malo robit? Napr. ako by ste rozdelili forum XC, Maratony; O Hocicom; Biky?
23.09.2011 - 00:21:29
00
mozno by pomohlo keby bola ako odpoved predpripravena schema kde by sa dala iba vlozit fotka ,hmotnost ,a kratky komentar.. pomocou toho by sa dalo mozno aj vyhladavat.. (neviem ako tieto veci funguju -len napad)
23.09.2011 - 00:31:14
00
Napr. v sekcii Naše biky by bolo to čo píše TOME super.
23.09.2011 - 06:50:24
00
Myslel som to tak nejak ako píše TOME. Zrušiť tému "Hmotnosti komponentov a doplnkov" a na miesto nej vytvoriť v sekcii "Ostatné" položku s podobným názvom. Takto by tu bola len jedna téma kde by sa dopĺňali fotky s údajmi do predpripravenej schémy. 500-750 produktov je síce málo, ale hádam by sa to časom rozrástlo. Samozrejme opakujem, je to len nápad. Ak tu presne také niečo už bolo a neosvedčilo sa, tak to môžeme nechať tak. Len sa mi zdá, že by to bolo profesionálnejšie, keby tu bola prehľadná sekcia s týmto zameraním.
23.09.2011 - 09:47:42
00
Nechcem aby niekto robil vela roboty a vybudoval sekciu nanovo a potom to zas zapadlo prachom lebo vsetci budu pisat do temy. Co si o tom myslite?

Ja myslim, ze ludia budu z principu pisat do temy, lebo tam sa tym mozu pochvalit a mozu aj diskutovat. Preto asi sekcia Hmotnosti zapadala prachom - väcsine (cest vynimkam) v principe nejde o vytvorenie databazy, ale o pochvalenie sa a diskusiu. A databazu by musel stale niekto strazit aby tam nepribudali blbosti...

Ale ked sme uz pri tom, budem len rad ak navrhnete zmeny struktury fora, tak aby vam viac vyhovovalo, bolo prehladnejsie a temy boli lepsie rozdelene. Ma niekto konkretne navrhy, co by sa malo robit? Napr. ako by ste rozdelili forum XC, Maratony; O Hocicom; Biky?

Ja som sa nad tym uz davnejsie zamyslal. Chcelo by to podla mna urcite upravy. Ja by som to videl nejak takto:
Príloha:
navrh.jpg
navrh.jpg 130.01 KiB thumb_up0thumb_down

23.09.2011 - 10:25:39
00
Mne ide práve o databázu s fotkami. Na pochválenie sa s diskusiou stačí téma "Čo Vám priniesla poštárka".
23.09.2011 - 11:09:58
00
to už je pekna kôpka rokov od založenia tej témy :-)
vytvorte nanovo tie hmotnosti komponentov kde sa budu dať iba prikladať fotky a v teme ako takej na fore zakažte pridávania obrazkov a tam sa môže o tom diskutovať.Šupneš iba link o čom točiš a hotovo.Ano Jezus pamätám si na to tiež veď som tému zakaldal nie :-) a pár ludi poslal do puče čo nepochopili o čo ide.Vela strán je dupovaných (čo sa týka rovnakých komponentov a aj tam je problém.Chceš počuť,že si mal pravdu?Áno mal si.Mal som to zmazať hneď na začiatku ako som Jankovi navrhoval.Keby to fungovalo na principe ako to bolo myslené tak to má tak max 50 strán.Keby sa dala ta téma zmazať celá tušim to davnejšie išlo tak to spraim teraz ;) a bol by pokoj
23.09.2011 - 14:14:25
00
Nic nemazat, mam tu temu rad :)
23.09.2011 - 21:55:09
00
teraz som si vsimol, ze som tu od 02/2011........ale ucet som si zalozil okolo roku 2005, uz nepamatam presne.....sranda :)
24.09.2011 - 18:14:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up