s akym odovodnenim od priatelky/snubenky/manzelky(podla vas)?
29.03.2007 - 14:47:43
00
Nudis sa?
29.03.2007 - 14:53:02
00
Zjavne ano...
29.03.2007 - 14:55:40
00
Poprosil by som moderatorov o uzamknutie staxovych absolutne nezmyselnych tem, alebo este lepsie ich vymazanie.
To Stax: ked nemas co robit si zahraj nejaku hru na compe alebo co ale nezahlcuj toto forum zbytocnostami.

Za pochopenie vopred diky
29.03.2007 - 14:58:08
00
Poprosil by som moderatorov o uzamknutie staxovych absolutne nezmyselnych tem, alebo este lepsie ich vymazanie.
To Stax: ked nemas co robit si zahraj nejaku hru na compe alebo co ale nezahlcuj toto forum zbytocnostami.

Za pochopenie vopred diky


preco? ved su to celkom rozumne otazky (niektore) ohladom biku a dokonca su v teme "o hocicom"...

K teme:
nikdy, ale pravdupovediac mi je nekedy blbe povedat ze idem "znova" na bike
29.03.2007 - 15:14:44
00
Poprosil by som moderatorov o uzamknutie staxovych absolutne nezmyselnych tem, alebo este lepsie ich vymazanie.
To Stax: ked nemas co robit si zahraj nejaku hru na compe alebo co ale nezahlcuj toto forum zbytocnostami.

Za pochopenie vopred diky

sa uvedom...
forum ma nazov "o hocicom" a toto su otazky na ktore ma zaujima odpoved.
ak nemas co dodat k teme tak sa laskavo neozyvaj na kolko porusujes pravidla postovania na tomto fore ;)


Nudis sa?


Zjavne ano...


nie
a pre vas plati to iste ako pre franza 8)
29.03.2007 - 15:17:09
00
kedze som iba obycajny student a byvam s rodicmi tak tento problem nemam.mozem ist kedy chcem a bez vycitiek.
29.03.2007 - 15:27:53
00
Je to uplne normalna otazka.Pretoze ked sa niekto venuje akemukolvek sportu aktivne tak niekedy moze nastat situacia,ze jednoducho to parterka moze prestat tolerovat.
Otazka je o.k. ked sa Vam to chlapci nepaci tak jednoducho nemusite na nu reagovat. :!:
29.03.2007 - 15:34:59
00
ja si tiez myslim ze je to normalna otazka...teda pre ludi ktory su cez den v robote a na vecer sa musia ist este vysantit na bika :) tiez uz obcas mojej "dochadza" trpezlivost ( a obcas som sa cudoval ze si este nenasla nahradu :) ...teda o ktorej by som vedel :lol: ) a celkovo ju aj chapem...ono to chce potom vecer tutuli-mutuli a vsetko je hned lepsie...a pravidelne ju zobrat ked je volno na nejaku kulturu alebo vylet...samozrejme, tak kde sa to bude lubit jej...nielen mne :)
29.03.2007 - 15:47:24
00
no ticha domacnost neni ale obcas to treba vynahradzat.. resp tazka organizacia casu.. :) ale zatial sa vzdy dalo..


a co sa tyka otazky a nudenia sa autora.. tema je ok, problem je len ze tu tych tem zalozil skoro 10 v priebehu par minut..
29.03.2007 - 15:50:17
00
Ja ma dlhorocnu zasadu ked povie,ze bajk pojde von tak aj ja.A to si teda dost rozmysli,alebo aj nie.
29.03.2007 - 15:51:03
00
ticha domacnost, hmmm no poslednu dobu dost casto ( byvam s rodicmi )
a aj s poslednou dievcinou s ktorou som chodil bol rozchod zapricineny mierne aj bikom.
29.03.2007 - 15:52:49
00
No, tema celkom zaujimava, kedze obcas si aj ja doma vypocujem (uz len pri zmienke o tom, ze idem von na bike) : Ty mas ten bike radsej nez mna, venujes sa mu viac nez mne alebo nieco podobne ... a potom sa v cloveku samozrejme ozve pocit viny (aj ked uplne neopodstatneny) ... ale uz som si zvykol, hlavne treba tieto nase "ulety" aspon obcas vynahradit niecim, co je podla partnerkinho gusta (kino, divadlo, koncert, navsteva jej rodicov) 8)
29.03.2007 - 15:56:41
00
Táto téma sa zdá zbytočná chlapíkom ktorí namajú komu čo vysvetlovať prečo zase idú s kamarátmi na bike a prečo to je čoraz častejšie, Ja pracujem s mojou polovičkou a minulý rok som mal kôli biku 72 dní dovolenky. Takže téma je na mieste. Nie je to často lebo je chápavá ale je pravda že pohár trpezlivosti pretečie ke´d povieš že sa ideš prejssť s kamošmi na biku a prídeš o tri dni . Vtedy tuším 3 dni so mnou neriešila.
29.03.2007 - 15:56:53
00
Zatiaľ bez problémov, manželka ma sama popoháňa aby som si vyrazil že mám toho v práci dosť a tak , a ked prídem vyšantený tak sa jej môžem v pohode a s úsmevom venovať tak ako to zase chce ona, vieme si prosťe vyhovieť jeden druhému... klop, klop.
Mám doma jednu neuveriteľnú manželku!!!!
29.03.2007 - 15:57:05
00
keyboard_arrow_up