Pri tých 2 kellysoch oceníš hlavne dobrú vidlicu,to či ti prehadzovačka prehodí o stotinu sekundy rýchlejšie až tak poznať nejde,ten glock má za tú cenu najlepšiu výbavu,a určite sa ti oplatí tých 50 eur priplatit.
28.02.2012 - 19:02:19
00
No to je teraz prave moj najvacsi problem, ze nerozumiem v com je rozdiel ani medzi vidlicami pri oboch tychto Kellysoch a taktiez v com je rozdiel medzi vybavou ALIVIO vs Deore prip Deore XT. Mam taky pocit, ze sa zoberiem do predajne na oboch sa skusim previezt a ktory ma viacej chyti ten si vezmem. Rozdiel v cene je nanestastie trosku vacsi ako 50€ (160€):) ibaze by si porovnaval Kellys vs CUBE tam by to cca sedelo.

V kazdom prip Ti chcem podakovat (The-End) za rozsirenie obzoru aj na ten GLOCK. Kellys mi pride designovo vydareny, takze vezmem uz urcite jeden z nich.
Este raz vdaka, aj vsetkym ostatnym.

Pripadne by ste mi mohli skusit vysvetlit rozdiel medzi tou vybavou, ale skusim aj pohladat tu na fore, snad nieco najdem a bude mi to jasnejsie.
28.02.2012 - 20:42:45
00
vo vidlach sa sice neroumiem ale tie prehazky a secko tak to kus daco viem. Shimano to ma tak. su dajake slabe ady a potom je za radom Acera Alivio Deore Deore LX SLX a Deore XT. Vyssie je uz len XTR ale to je uz mimo obzor. Tie prehadzovacky az po Deore nehadzu tak dobre, stale chcu hadzat hore alebo dole a to nie je dobre. Od SLX je to uz 10-kolo a hadze jak salene. Okamzite po stlaceni packy t to hodi. a je to presne.
28.02.2012 - 20:56:20
00
este taka podstatna vec acera, alivio, deore su plastove prehadzovace lubia sa v klboch rychlo vyvaklat hlavne pri drsnejsom zachadzani. potom sa to uz tazko nastavuje ak sa to vobec da.
28.02.2012 - 21:05:12
00
Vies ale, chcel by som vediet, ci podla Vas znalych problematiky, sa mi oplati investovat tych 160€ naviac. teraz prave citam vsetko, co najdem tu na fore ohladom "alivio vs deore" avsak zatial nie som moc mudrejsi, ale zlepsuje sa to :)

A tie vidlice to ani len netusim naco sa mam zamerat.
28.02.2012 - 21:12:16
00
cube stojí 780 a kellys glock 820 tak som narýchlo napísal 50 eur :) Na glocku je nové deore XT,čo je až na XTR najvyššia rada.Postupnosť je tákáto : alivio,deore,slx,xt,xtr,čím vyššia rada tým je radenie presnejšie a váha večšinou nižšia.Ten glock má o 2 triedy lepšiu vidlicu,a hlavne je vzduchová takže si ju môžeš prispôsobiť na tvoju váhu bez kupovania a výmeny pružiny.Ten druhý kellys-salamander má o niečo slabšiu výbavu,ale stále má vzduchovú vidlicu.
28.02.2012 - 21:29:29
00
investuj, na glocku mas Rock Shox, taku vidlu jadim aj ja a skusenosti su super. a radenie sa ani neda porovnat s Deore
29.02.2012 - 06:51:12
00
Ahojte, tak opat otravujem, smozno blbou otazkou, ale pozrite pls toto porovnanie a skuste mi vysvetlit kde sa nabral rozdiel - 220€. To ta vybava deore XT urobi taku sumu? Alebo je taky rozdiel aj v tej vidlici? Lebo inak sa mi zda vsetko rovnake... Moc tomu teda nerozumiem. Dakujem.

http://kellysbike.com/index.php?id=sk_duel&product_id_1=28018&product_id_2=28021&cat_id_1=318&cat_id_2=318&countries_id=189&countries_name=sk
29.02.2012 - 21:21:23
00
vo vseobecnsoti plati, ze cim vyssia sad,a tym je suciastka drahsia o 100% .. takze salter stoji trojnasobok, kluka niekolko nasobok, pretoze je viac ako o dva stupne z vyssej rady.. atp.. vidla je o nieco viac "safe".. je to RS takze priplatok za znacku.. ako pozri.. ked si kupis Magica Mastera tak budes mat dobry bike a budes spokojny.. dobre "prehadzovacie komponenty", dobry ram, vzduchova vidla.. a za zvysok prachov mzoes kupit tretry, spdcka, prilbu, dres, gate, flasky, rukavice a mzoes si chodit s radsotou ze mas dobru masinu a aj novu vybavu.. proste nech kupis cokolvek, budes spokojny..

//uz ide iba o tvoje priority.. radost z jazdenia budes mat tak ci tak.. uz len pekne pocasie.. a aj to uz zacina..

//ked tak nad tym rozmyslam na akej urovni boli komponenty na mojom prvom biku co som jazdil, tak ten magic je jak z hviezdnych vojen :)
29.02.2012 - 22:17:20
00
V tomto prípade ber radšej magic,príplatok 220 eur za xt šalter,kluky nieje moc namieste,vidlica je +- to isté.Avšak sú ludia ktorý si za to priplatia,priplatil by som si aj ja pretože viem že by som tie veci neskôr kúpil.
29.02.2012 - 22:40:44
00
OK, tak vam vsetky pekne dakujem za pomoc a vidim to teraz na ten MAGIC MASTER.

Este raz vdaka.
04.03.2012 - 14:40:54
00
počuj skus pozrieť nejakú meridu za tu cenu možno najdeš aj niečo oveľa lepšie
04.03.2012 - 18:19:09
00
Cawte. Tak vam vsetkym Dakujem a uz je konecne doma ten Kellys Magic Master.
http://kellysbike.com/index.php?id=sk_product&product_id=28021&countries_id=189&countries_name=sk&cat_id=318&subcat_id=320
17.03.2012 - 13:16:13
00
keyboard_arrow_up