No my sme boli az po 14:30. Kondickou by som este nevolal, ale vysiel som hore :). Ono sa to postupom casu zlepsi, verim tomu, po dnesnom vyjazde ma prestali (aspon teda zatial) boliet lytka z posilovne ale preslo to na stehna :(. Ved ja som hned insinktivne hladal ich mamu, nastastie tam asi nebola lebo raz som zazil ked sa mama diviacica rozbiehala smerom ku mne a vtedy som pridal do pedalov :D
24.02.2012 - 21:58:09
00
Zdravim bikerov z okolia Lucenca a Filakova.

Pocas Velkonocnych sviatkov by sme radi (4 alebo 5 osôb) navstivili oblast Cerovej vrchoviny a trocha pojazdili po okoli. Mali sme vyhliadnutu chatu Obrucna ale bude obsadena. :worried:
Ubytovania v nejakej chate alebo na sukromi vo tejto oblasti na internete vela nie je, tak Vas chcem poprosit, ak v dedinach oblasti Cerovej vrchoviny (najlepsie juhovychod od Filakova) mate vedomost o poskytovatelovi ubytovania alebo pri potulkach tym krajom spozorujete na domoch ponuku na ubytovanie napiste nam obec a telefonne cislo poskytovatela a my sa uz snim spojime. Podmienkou je aby to bolo do 10eur za osobu a noc a aby tam bola moznost uskladnit na noc bicykle.

Dakujeme. :handshake:
03.03.2012 - 14:15:27
00
A co toto ?

Je to sice dalej na juh a Panu Bohu za chrbtom ale splna cenu, ohladom bikov su bude treba informovat.
Vylety do okolia by mohli zahrnat Tachty, nadrz Petrovce, pripadne Hajnacka a Somoska sa daju stihnut za den - presne trasy nepoznam.
Blizsie info o trasach resp. tipoch na vylet by mohol poskytnut Marki007
03.03.2012 - 21:13:04
00
ja by som vas aj ubytoval v LC (Opatova) ale akurat na velku noc neplanujem ist domov ale bajkovat dakde tu okolo BA, mam tam relativne nevyuzity byt, iba co tam nasi skladuju vselijake kramy :D, netusim sice ako to tam momentalne vyzera ale tak do 3izbaku by sa zmestilo kopec ludi, a aj s bajkami by nebol problem supnut to do chodby napr ak by neboli zadrbane moc :), no len to ze nebudem doma tak asi nic z toho :(, ale ak by som sa nahodou rozhodol ze predsalen pojdem domov oblievat baby tak dam vedet
03.03.2012 - 21:30:56
00
Zdravim bikerov z okolia Lucenca a Filakova.

Pocas Velkonocnych sviatkov by sme radi (4 alebo 5 osôb) navstivili oblast Cerovej vrchoviny a trocha pojazdili po okoli. Mali sme vyhliadnutu chatu Obrucna ale bude obsadena. :worried:
Ubytovania v nejakej chate alebo na sukromi vo tejto oblasti na internete vela nie je, tak Vas chcem poprosit, ak v dedinach oblasti Cerovej vrchoviny (najlepsie juhovychod od Filakova) mate vedomost o poskytovatelovi ubytovania alebo pri potulkach tym krajom spozorujete na domoch ponuku na ubytovanie napiste nam obec a telefonne cislo poskytovatela a my sa uz snim spojime. Podmienkou je aby to bolo do 10eur za osobu a noc a aby tam bola moznost uskladnit na noc bicykle.

Dakujeme. :handshake:


No zdravím,na Obrucnej poznám troch chatarov,skusim :talk:
03.03.2012 - 22:17:56
00
Parada! Dakujem za pomoc a ponuky. :y:
Hadam nam to nejake ubytovanie vyjde (objedname :sun:) a pojazdime (mozno aj spolu) vas rajon.
03.03.2012 - 22:26:34
00
K tým odporúčaniam, ja by som nevynechal ani Pohanský hrad, Belinské skaly, Karanč http://karancs-medves.starjan.hu/ keď budete v sedle, nechoďte doprava po červenej ale cez Maďarsko - rovno. Hrad Šomoška, hore z Somoskőújfalu a dole cez Mačaciu, nie som si ale istý, či tam nie je zákaz. Hrad Salgó, ak by ste šli cez les tak pri žel. st. v Somoskőújfalu doľava, bude tam starý tunel a je to tam celkom pekné.
04.03.2012 - 12:05:10
00
Zdravim. Hlasim sa znova ohladom nasho ubytovania cez Velku noc v okoli Cerovej vrchoviny. Obrucna Rekreacne stredisko je asi tiez mimo (ponukaju iba dost drahy hotel), penzion Pohansky hrad v Novej Baste je este v hre...
Nejake nove informacie ohladom ubytovania? Neobjavili ste na potulkach okolim nejake ponuky v sukromnych domoch alebo chatach ?(ako to byva v turisticky casto navstevovanych oblastiach, kde je toho plno)
Nech to uz uzavrieme a zacneme planovat definitivne trasy. :nod:
Dakujem.
10.03.2012 - 06:15:48
00
Zdravim. Hlasim sa znova ohladom nasho ubytovania cez Velku noc v okoli Cerovej vrchoviny. Obrucna Rekreacne stredisko je asi tiez mimo (ponukaju iba dost drahy hotel), penzion Pohansky hrad v Novej Baste je este v hre...
Nejake nove informacie ohladom ubytovania? Neobjavili ste na potulkach okolim nejake ponuky v sukromnych domoch alebo chatach ?(ako to byva v turisticky casto navstevovanych oblastiach, kde je toho plno)
Nech to uz uzavrieme a zacneme planovat definitivne trasy. :nod:
Dakujem.

Ahoj MINIKIN ,telefonoval som s 1.chatarom ten odmietol ,ale ešte jedem pripada v uvahu.dnes zajtra dam vedieť
10.03.2012 - 18:33:49
00
Tak dnes sme si dali prvý viacpočetný výjazd :) bolo super, počasíčko nádherné,ešte by to chcelo pár °C naviac, ale aj to bude hádam čoskoro :)
Príloha:
Komentár súboru: Tatry 2
IMG_20120310_135201 f.jpg
IMG_20120310_135201 f.jpg 314.92 KiB thumb_up0thumb_down


Príloha:
Komentár súboru: Tatry 1
DSC03995 f.jpg
DSC03995 f.jpg 151.88 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
Komentár súboru: GPS záznam
10.3.2012.rar [60.66 KiB]
Príloha:
Komentár súboru: Spoločná foto (okrem 1 člena, ktorý čakal na kamenných vrátach)
DSC03998 f.jpg
DSC03998 f.jpg 360.79 KiB thumb_up0thumb_down

10.03.2012 - 20:14:02
00
Minikim, zatial, nem dobre Obručná. :| Ešte jeden pokus :mp:
13.03.2012 - 23:31:37
00
Nemusi to byt len v Obrucnej, ale aj niekde v okoli (Čakanovce , Radzovce ap.)
14.03.2012 - 09:18:42
00
1977, vdaka za snahu. Ubytovanie na sukromi sa v okolitych obciach neposkytuje? Reklamne tabule na domoch v zmysle "izby na prenajom" s telefonnym cislom. Ako je to bezne v turisticky navstevovanejsich oblastiach.
14.03.2012 - 09:21:55
00
vcera som kusok pokruzil v lucenskom lese, ten maly okruh nad priehradou. snazim sa castejsie vybehnut, ale v dvojici, pripadne viac-rici, by to bolo vyborne, pridal by sa volakto? take 1-2 hodinove intenzivne pojazdenie po praci...
14.03.2012 - 20:32:08
00
Minikin: Obavam sa,ze ani ja vam v tom moc nepomozem.Svokrovci maju sice chatu na Obrucnej,ale bohuzial oni to nedavaju do prenajmu :shake: A informovali ste sa ako je to s cenami na velkej chate,ci hoteli ci co to je?Lebo oni tam maju aj take male bungalovi,ze ako to je cenovo mimo sezony.Bola by to skoda,keby vam to nevyslo,lebo je tam naozaj krasne,chodime tam cele leto ked sa da.Ja o ziadnom inom ubytovacom objekte namam sajnu.Pripadne skuste este hodit odkaz na Filakovskych bajkerov http://www.mtbfilakovo.wbl.sk/ODKAZOVAC.html mozno o niecom budu vediet.Pripadne sa kontaktujte na Marki007 on je zo Siatorskej Bukovinky mozno by vas niekde vedel prenocovat pripadne bude vediet poradit.Aj ked uz by asi reagoval na tvoj prispevok.A co ten penzionik co sem hodil MICHALES?Drzim palec snad nieco zozeniete.Pripadne zatat zuby a uz ked inak nie, tak na tu velku chatu..lacne to tam asi nebude :tmi:

Fiha Tixi16,kde ste sa tolko bajkerov pozbierali?Pekne ste si dali.Ja ked som sa tam vybral minule, tak som chytil taky vetrisko, ze som sa na to vyprdol na Tuhari :lol: Dnes som si vsak dal reparat :y: neviem ci to bolo minule vetrom alebo aj nieco ine v tom bolo,ale dnes mi to islo uplne v pohode.Hore ale fukalo ako o dusu,fajny severacik.Trosku bolo miestami zamracene ale ukazalo sa aj slniecko a bolo to veselsie.Konecne som sa bol pozriet aj na chate pod Javorom.Na samotny Javor sa mi uz ale nechcelo,to si necham na dalsi vyjazdik.Snehu uz takmer nikde co je fajn,hore mi ukazovalo 12 stupnov,akurat to kazil ten severak,riadne narazy,neprijemne :muscle: Videl som aj zasnezene nizke Tatry,krasny pohlad..nebolo to sice uplne dokonale,dost sa mracilo,ale ked sa tam predralo slnko,bolo ich pekne vidiet.Takze dnes uplna spokojnost :rock: tachac sa zastavil na 61,97 Km,mal som dost :whew: Pripajam foto,ostatne davam na Picassa.Bajku zdar 8)

PICASSA FOTO

Prílohy:

Komentár súboru: Hmmm oblubene vyhladiky na Nizke Tatry,uplne v pozadi a Polanu v popredi,plus moj bajk..
_MG_4034.jpg
_MG_4034.jpg 187.29 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Prvy krat som navstivil chatu pod Javorom,vypada dobre..
_MG_4043.jpg
_MG_4043.jpg 175.92 KiB thumb_up0thumb_down

14.03.2012 - 20:38:07
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up