Čo tak tieto:http://www.suncycle.sk/sk/produkt/plastovka-tufo-c-s33-special/926
11.03.2012 - 16:47:23
00
To by my stačila aj tá servisná pumpa a tlačil by som ju na 10bar.Pláštovka má nalepený taký alebo zošitý plastový pas zospodu ktorý fiksuje pláštovku v ráfiku? Znamená že netreba použiť pasky.Pochopil som správne?
11.03.2012 - 16:51:46
00
jj ona ma na spodku taku gumu ktora zapadne do haku rafika (samozrejme z oboch stran ) len to trochu boli kym to tam narves , mna osobne boleli prsty este dva dni po uspesnom natiahnuti plastovky na rafik .... inak rafik musi este splnat poziadavku vnutornej ci vonkajsej sirky aby plastovka sedela a bolo to bezpecne ....
11.03.2012 - 18:27:48
00
Hneď si objednaj aj tmel... Existuje preventívny, ten natlačíš do gumy a čakáš, kedy pichneš. Ak je dierka malá, trochu sfúkne a zalepí. A existuje aj extrem, ten aplikuješ až po defekte a dokáže zaceliť aj väčšie dierky. Len to chvíľu trvá - niekoľko dní. Najprv treba fúkať 3-4 bary, neskôr sa môže tlak zvyšovať.
Za roky používania som najazdil skoro na každej viac ako 5 tis. km. Pri niektorých som za celú dobu životnosti nepichol, odišli na starobu. Najmenej som najazdil na jednej cca 3 tis. km, ale tú som pichol cca 20 km od domu, bola bez tmelu a došiel domov na prázdnej gume. Doma som zistil, že tou jazdou som úplne rozmrvil bočnice - vo vode na bokoch šumela ako perličkový kúpeľ.
11.03.2012 - 20:19:20
00
keyboard_arrow_up