Len pre info, dnes som presiel celu CD a dobra sprava, jediny mokry usek asi v dlzke 10m je v casti pod Hrubym vrchom, zvysok je suchy.
18.03.2012 - 19:21:18
00
Ano triki,presne tak som to myslela,plast proste kazi chut piva,aspon mne teda

Musíš mať veľmi pokazenú chuť, keď ti juhoafrický alebo holandský grc (predpokladám, že niečo také predávajú aj na BK, jedno ako sa to volá) ešte viac pokazí plastový pohárik...
18.03.2012 - 19:33:47
00
Mam jednu otazku... v Medenych Hamroch je odbocka doprava (v smere z Borinky), cez cestu (pekna asfaltka) je zavora a trochu dalej znacka zakazu vjazdu... mam si to vsimat alebo tam mozem slapat ?
18.03.2012 - 19:44:54
00
motii len smelo dalej, je tam skvela asfaltka a este krajsie bocne lesne cesticky; len je to trosku strme;
a k tomu BK - vcera tam bolo dvakrat viac ludi nez na fotke a ja som bol len rad, ze vacsina tych pivarov uz nejde dalej; inak uz som konecne aj ja narazil na diviaka, bolo to v lesoch medzi Pajstunom a Lozornom a bol taky velky ako ta svinka na bielom krizi :) uz som mal vyhliadnuty aj strom ale rychlo ma obehol v dialke asi 20 metrov; skace to jak srnka :O
18.03.2012 - 20:10:04
00
hehe ja som diviaka stretol minulu sezonu pri zjazde z baby po modrej do pk.....v rychlosti 50 km/h mi chvilu trvalo kym som si uvedomil co to stoji uprostred toho zjazdu...nastastie saa zlakol...a odbehol...ale minul som ho asi na meter....a este par desiatok metrov bezal niekde na blizku subezne somnou lebo som ho pocul dupat.... :-D :-D ale teda nebolo mi vsetko jedno lebo ak by neuhol tak ho zotnem....a myslim ze potom ako by som sa rozplestil na zemy....by mi este aj on trochu upravil fasadu.... :-) :-)
18.03.2012 - 20:29:11
00
iron.hide diki... minuly rok v lete som tade raz isiel a uz sa nepamatam ci tam vtedy bola ta zavora... ale vcera ma to trocha prekvapilo, tak som tadial radsej nesiel... len viem ze to bola pekna cesta, preto sa pytam...
18.03.2012 - 21:09:38
00
na medenych hamroch na urovni tej zavory sme mali predminuly rok konflikt s pani ktora tam ma domcek a vencila vonku na tej ceste psa. hucala ako sialena ze co tak rychlo jazdime. za nami dalsi bikeri to iste. pani bola evidentne konfliktnejsej povahy. takze bacha na ten zjazdik na konci moze prist prekvapko :lol:
samozrejme na biku tam mozes ist.
18.03.2012 - 21:53:30
00
Mam jednu otazku... v Medenych Hamroch je odbocka doprava (v smere z Borinky), cez cestu (pekna asfaltka) je zavora a trochu dalej znacka zakazu vjazdu... mam si to vsimat alebo tam mozem slapat ?


Ciste oficialne .. cerveny kruh lemovany bielym (ci naopak?) .. je zakaz vjazdu vsetkym vozidlam a podla vyhlasky je vozidlom aj bajk. Ak tam nie je cyklocesta (co tusim na Hamroch je), tak by si nemohol. S jednou vynimkou .. ked na cestu vlezies za znackou z lesa po lesnej ceste, tak si co sa tyka zakona uplne cisty. Dalsia vec je taka, ze pokial dovlecies bajk na chrbte cez zakazovu znacku, tak to tiez pokial viem, porusenie zakona nie je .. pretoze ta znacka je myslena na skutocne vozidla (auto,voz, atd.), kde jaksi na chrbte vlacit nejde. Takze nejaky zakaz vjazdu na bajku riesit fakt je nezmysel. (edit: fakt by si to uz mohli kompetenti uvedomit ... bajk sa velmi od turistu, korculiara a lyziara nelisi)


Naposledy upravil lto dňa 18.03.2012 - 22:32:27, celkovo upravené 2 krát.

18.03.2012 - 22:26:00
00
Pre vsetkych, co si obcas zajazdite aj na rakuskej strane. Dnes stali 2km za hranicami policajti a pytali doklady alebo 30 Euro. Ja som mal nastastie to prve, ale bolo dost nestastnikov.


V SR viem, ze nie je povinnost nosit obciansky, len povinnost vediet preukazat totoznost (vozim zdravotnu kartu) .. ako to je v EU ?

PS: 30e ani za nic, hajzlikom.
18.03.2012 - 22:28:36
00
hucala ako sialena ze co tak rychlo jazdime.

Byt ohladuplny k druhym ludom je dobra vlastnost. Zazil som velakrat (neviem, ci aj tento pripad) uplnu bezohladnost tzv. "bajkerov".
18.03.2012 - 22:30:47
00
tá asfaltka v hámroch doprava popri tom dome je v pohode pre cyklo veď ona to nie je klasická rampa,ale má tuším to prejazdné Ú-čko a je to aj turistická cesta.Jazdievam tadiaľ každý rok a bez problémov.
18.03.2012 - 22:36:48
00
Dnešný pekný deň na krásavici Brezovských Karpát - Klenovej (585m).
Dá sa sem ľahko dostať ak sa odbočí z červenej značky, ide sa po lesnej ceste a pár metrov sa po rovine potlačí. Za ten výhľad to stojí. Toto sú môjmu srdcu blízke miesta.

Prílohy:

Klen.jpg
Klen.jpg 208.58 KiB thumb_up0thumb_down

18.03.2012 - 22:43:17
00
pekné,aj počasie bolo pekné.čakal som čo dáš.
18.03.2012 - 22:50:22
00
v MK cyklisti v lese nezdravia? :( z 10 ludi ak odzdravili dvaja tak je aj vela..
18.03.2012 - 23:00:07
00
žiaľbohu nič nové,ja si pamätám na obdobie okolo rokov 98+ a vtedy odzdravil naozaj skoro každý.Dnes práve starší ťa pozdraví lebo je na to zvyknutý a je to preňho úplne normálna vec nie ako tie mladé uchá.To je nafučané jak majstri sveta.Celkovo správanie cyklistov v lese sa zhoršuje za tie roky.
18.03.2012 - 23:06:31
00
keyboard_arrow_up