Bol to len príklad, išlo o to zaznamenanie priebehu.
04.01.2012 - 19:16:20
00
"rovnakeho" je trochu silne slovo skor by som povedal podobneho. ;)
ten hrb tam trochu kazi linearitu
04.01.2012 - 19:32:56
00
Menšia chyba merania, preložiť to trochu priamkou a hotovo. Bežne sa mi to stávalo na škole aj pri meraní iných lineárnych veličín keď nie je úplne jednoduché zaručiť presnosť.
04.01.2012 - 20:26:34
00
Mozno dalej by to bolo uplne linearne, len som nevedel viac zatlacit a radiatory som nicit nemohol :lol: Mozem to skusit este raz a porovnam.
04.01.2012 - 20:30:17
00
Ahoj, na fore som dlhsi cas nebol, tak zdravim clenov, ktori mi medzicasom unikli a samozrejme aj vsetkych ostatnych.
Ale k veci, mam jednu otazku ohladom servisovania vidlic FOX, konkretne F alebo Float 32 seria este s openbath systemom tlmenia. Rad by som si tuto vidlicu odservisoval sam, kedze mam bohate skusenosti so servisovanim mojho predosleho EPICONA. Mam ale jeden problem, chcem pouzit originalne naplne t.j. olej do spodnych noh, olej do vzduchovej pruziny a tiez tesnenia. Samozrejme olejov s podobnou viskozitou je na trhu neurekom, ale predsa len by som tam najradsej dal FOX oleje. Napriklad porovnaval som FOX FLOAT mazadlo co ide do pruziny a je vyrazne ine ako casto pouzivany RED RUM od SRAM. Mate prosim Vas niekto skusenosti, kde sa tieto oleje a tesnenia daju u nas za prijatelne ceny kupit? Resp. je tu niekto, kto si FOXky servisuje sam? Dakujem.
Juro
29.05.2012 - 08:20:48
00
Slovkolex cca 30€/liter oleja. ;)
30.05.2012 - 21:07:20
00
Ano Slovkolex som uz oslovil, kedze je to, zda sa jediny oficialny servis vidlic FOX na slovensku. Vdaka za info, pravdepodobne budem na beznu vymenu oleja pouzivat klasicky tlmicovy olej 7.5w a stary dobry red rum :). Este na margo temy, zistoval som moznosti servisovania a aj Podunajske biskupice robia servis Foxiek a vyrazne lacnejsie, ale nie su oficialny servis FOX, takze neviem posudit, ale servisak vravel, ze v pripade opotrebenia dielov vie tieto nahradit za nove, takze mozno sa to oplati servisovat aj tam.
01.06.2012 - 11:11:21
00
keyboard_arrow_up