1. Košický bikemaratón

30.06.2012
7. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Košice (Slovensko)

Propozície, Výsledky
Včerajší maratom bol super :) Značenie bolo fajn,až na tých traťových regulovčíkov niektorých,ktorý sa spemätal,že mi má ukázať smer,až ked som ho takmer prebehla,ale nakoniec to dopadlo fajn :y: možno mi v cieli chýbalo nejaké iné občerstvenie ako len voda,ale tak čo už :)
z maratonu som si odniesla krásne zážitky :clap: a nádhernú jazvu na kolene :lol: teploty boli delikátne a cesta domov v pohode......
musím uznať,že príroda je tam fakt pecková,snad si tam ešte pôjdem niekedy zajazdiť :)

Prílohy:

Komentár súboru: na štarte ešte s usmevom
RSCN1156.JPG
RSCN1156.JPG 422.48 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: v cieli už bez usmevu hehe
DSCN1154.JPG
DSCN1154.JPG 1.07 MiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: naša výprava Cykloklubu Mýtna
DSCN1183.JPG
DSCN1183.JPG 391.45 KiB thumb_up0thumb_down

01.07.2012 - 14:01:05
00
Ako citam nazory na vcerajsi 1.kosicky bikemaraton tak mi neda, aby som sa nezapojil...S polutovaním musím súhlasit s nazormi že "naš" maraton začína stracat uroven,hlavne co sa týka občerstvovačiek,problem nie len s iontovymi napojmi,ale aj s vodou,a po pretekoch no jedna bieda...takmer ani voda.Tohto roku sme si dali s kamosom radsej bezmesite jedlo,lebo rok predtým sme si dali gulas a bol tiež bez masa...a pivko za 1,50?ved sme proeuropsky no nie...
aby som len nekritizoval,zlepsilo sa prihlasovanie a co musim vyzdvihnut,bolo to znacenie trate a tiež obetaví (é) regulovcici a tiež ospravedlnujucí sa dobrovolnici na obcerstvovackach-dakujem a za toto:klobuk (prilba) dole.
01.07.2012 - 15:11:58
00
http://uloz.to/xYeKiFD/bike-maraton-ke-2012-rar


Thank you very much, great job and cool pics!
May I use the 3514 with my report on page www.bringabanda.hu?
01.07.2012 - 19:53:00
00
Tak foto je na svete.konecne cislo je 513 :whew: .......

Pekne ze si poskytol svoje foto, ale stahovat z Ulozto 1,3GB dat :n: :n: :n: . Fotky si mohol zmensit napr na 800 x 600 a tie dat na stiahnutie. Urcite by to odcenili viaceri ucastnici. Ak by mal niekto zaujem o full rozlisenie urcite by ti napisal prosbu na mail alebo PM.
01.07.2012 - 20:03:14
00
Načo toto? Darovanému koňovi sa predsa na zuby nepozerá. Keď mi niekto nezištne koňa podaruje, je neslušné sa verejne sťažovať, že nemal zastrihnutú hrivu. Aj to strihanie dá predsa prácu.

... a napríklad: Nie každý musí vedieť, ako sa takému koňovi hriva strihá.
01.07.2012 - 20:15:54
00
Ja by som sa v tomto pridal k @Lakkovi, len by som možno volil trochu iný tón. Keby som nemal neobmedzený internet, tak si to nestiahnem. Pritom tie fotky sú pekné a stoja za pozretie (@MSH aj keď niektoré "efekty" by som asi radšej vynechal, mohol si miesto toho pohľadať v Picase hromadný upload :wasntme: ). Inak pozerám, že na tomto obrázku nejaký človek s Pentaxom stíha Miša Lamiho, to si Ty? ;)

Ešte ma celkom prekvapilo dosť bikerov bez čísel, ako napr. oranžový biker na nasledovnom obrázku :)

Prílohy:

Komentár súboru: oranžový biker bez čísla
P6300422.jpg
P6300422.jpg 364.78 KiB thumb_up0thumb_down

01.07.2012 - 22:49:26
00
postupne...Laco dakujem.netreba sa ma zastavat. bedo kazdy sa pozera na foto inac,.preto tie efekty.a dat na picasa cez 500 fotiek?
80% mam pozitivne rekacie.zvysok chce pouzit moje foto na svojich weboch.ako som pisal,isiel som fotit preto lebo som nemal km na maraton.viem zhodnotit svoje sily.btw...mal som aj foto v biker magazin. ked uz si tu kde kto lesti ego. :lol:
lakko kedze fotis,predpokladam, vies co to je 500 fotiek,upravit a este sa aj pohrat. ale este aj zmensovat????nikto ta nenuti stahovat foto.neviem a ani nechcem si predstavit ako by som riesil poziadavky ...mozes mi poslat fot..startovne cislo xyz....mesiac budem na mailoch.pokial viem tak si ani nezaplatil ani si sa neucastnil maratonu. ja na rozdiel od teba som sa nesiel povozit len tak, ale rano som vstal,cely den som curakoval na trati a fotil.a potom do 03.00h som sa babral s fotom aby som urobil radost bikerom.viem,je to ine ako dat na seba cyklo oblecenie a ist fotit detske preteky na Lechkeho.
a najlepsie bolo na tom to ze som dosiel do ciela a som si kupil jedlo a pitie za svoje.ok,nema vyznam reagovat. :rock: skoda reci,slovenska natura...das zadarmo a aj tak nedobre.


Naposledy upravil MSH dňa 02.07.2012 - 08:40:33, celkovo upravené 7 krát.

01.07.2012 - 23:27:43
00
Thank you very much, great job and cool pics!
May I use the 3514 with my report on page http://www.bringabanda.hu?

You are welcome. :) I am glad you like my pics. Yes, sure, you can use it. be free to use it.
01.07.2012 - 23:34:36
00
@MSH: k efektom - za mňa napr. 3428, 3440 môžu byť, ale z 3454 a 3492 mi až oči prechádzali a zasa 3469 sadol "ako ric na šerbeľ". Jasne, je to Tvoja vec, sú to Tvoje obrázky, ja som len napísal svoj názor... A či Picasa zvládne 500 fotiek neviem, ale myslím si, že by mohla, poznám ľudí, čo na ňu uploadujú celé pamäťové karty (ako je dnes žiaľ zvykom).
01.07.2012 - 23:46:52
00
vies ze uz neviem o ake fotky sa jedna :rofl: . uz som blazon .tolko fotiek.ved ku kocu mi hlasila karta ze je plna :lol: a mas pravdu.aspon na jednej fotke som aj ja :rock: ten clovek s Pentaxom


Naposledy upravil MSH dňa 02.07.2012 - 08:30:30, celkovo upravené 1 krát.

01.07.2012 - 23:51:38
00
Super fotky ;) Dike pekne ;)
02.07.2012 - 00:42:49
00
:clap: Diky za foto :y:
02.07.2012 - 06:35:11
00
to MSH, zle si ma pochopil. Vobec ta nekritizujem, len som ti chcel dat "dobru" radu, kedze som toho pofotil az-az. Foto v galerii (picassa alebo nieco ine) si pozrie vela ludi, ale stahovat 1,3 GB a este z free servera kde je rychlost 300kb to je ine. Zmesenie 500 zaberov je zalezitost 10 min prace PC a tvojich 5 klikov. Pravda je, ze na maratone som nestartoval. Niekolko rocnikov som absolvoval ako pretekar a zopar tak ako ty, ako fotograf. Foto su uverejnene aj tu na MTBikeri. Trat 50-tky som si presiel uz par dni pred startom. Nevyhovovala sa mi, tak som nestartoval. To ze som bol fotit detske preteky a este v cyklo obleceni :D to je snad jedno. Neviem co to tu riesis. Poziadal ma o to kamarat a zaroven organizator tak preco nie. Ja som vsak dostal za tuto pracu "zaplatene" M. Kurty zaplatil :beer: :beer: :beer: Na biku jazdim len v cyklo obleceni. Pokial ty v obleku je to tvoj problem. V sobotu som vyrazil z domu uz pred 8.00 hod a najazdil som priblizne taku vzdialenost ako borci na dlhej. Biker bez cisla ktore uverejni Bedo som ja. Vracal som sa z vyjazdu a chcel som si pozriet zaver maratonu, jeho zazemie, aby som mal vlastny nazor a nie to co sa tru docitam. To ze sa teraz hras na urazeneho, lebo som si dovolil "zkritizovat" tvoju pracu (foto som zatial nevidel) je zase len tvoj problem. Tak ako ti napisali uz predomnou, vdaka za tvoje usilie a za zverejnenie foto, len v buducnosti popremyslaj nad tym co som ti poradil.

Prílohy:

Komentár súboru: nebol som sa v sobotu len tak povozit
sobota.jpg
sobota.jpg 228.57 KiB thumb_up0thumb_down

02.07.2012 - 07:22:27
00
.
02.07.2012 - 07:53:04
00
MSH nerieš to Milan su to nevdačnici inak to už nebude ak nechcu nech nestahuju fotky a kto chce stiahne si to ver tomu ja si to stiahnem hoc som tam nebol a inak pekne fotečky možu byť radi ale vieš ako to je za darmo nič nie je dobre poznaš to sam.
02.07.2012 - 09:26:08
00
keyboard_arrow_up