INTERSPORT Stupava trophy

28.07.2012 - 29.07.2012
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (49)
_pali_66peter76tottiaJoNander13andyapoandywoodarmourBahnobonfobukoCraObsdakeyrasDomestikhirwilsiron.hidejamminjasopetoJohny1331kajus3KaskajaKefrinkenttaurKockakochhyluslMamutkomiloš.h636motiiMSHnomadoborpeter75PeterWPeto02Pulinorado.tilandysano.tSenorexp2000silvo824simon97sinko8888stawosteve25SueTomino115Tommy911xemanpetzuzu3011
Kefrin: stupavsky maraton m a 10te vyrocie ? Ci?

Vsak to bol 10 rocnik/vyrocie.....
28.07.2012 - 23:32:57
00
k tej tombole.. bolo to úplne super keď dementný "Pinďo" vyhlásil nejaké číslo a pán vedla mňa mal na výber asi z desiatich.. ludia kde sme? fair-play nikomu nič nehovorí? tak isto som bol aj pekne naštvaný na doslova DEBILOV v cieli. chalanisko moc pohladkal prednú brzdu a už obýmal kamienkovitú prašnú cestu.. ludia na neho doslova srali. sanitka? tá prišla o 15 minút... ďalší si to ustlal hneď za modrým kobercom asi o 10 minut neskôr ako prvý.. a to isté.. ludia mali na saláme..

..a dúfam že na druhý rok tam dajú normálneho moderátora lebo henten uchyl sa tam dobre že neurobil keď boli 15ky na bedniach s číslami..

Ja som mala tiez viac cisel, ale len preto, ze s ktorymi som bola sli domov a do nemocnice za xalanom, ktory mal pad. Tak predpokladam, ze aj ostatni mohli mat z podobneho dovodu viac karticiek..
28.07.2012 - 23:36:43
00
S tou tombolou to este nik nepochopil?
28.07.2012 - 23:42:45
00
Hmmm Na tento maraton je asi v mode na fore nadavat, minuly rok sa riesila "roztrtkana luka" po vydatnych dazdoch. Teraz sa zase riesi velke teplo a zevraj nejaky ozran na obcerstvovacke. A hlavne znova zbytocne vela negativnych emocii.
Uznavam ze tento maraton je robeny viac v komercnom "jarmocnom" style. no a co. Urcite nie je jediny. Komu sa to nepaci nech nechodi, alebo si vyberie iny z ponuky. Ved organizatori dali vediet dopredu co chystaju. Kto ma moralny problem s vrtulnikom nech si najde iny maraton bez vrtulnika. Ja som sa rozpraval s viacerymi co boli prvykrat a napriek nedostatkom - hlavne malo vody a slabe zdravotne zabezpecenie - bol prevazujuci pozitivny dojem. A ukazalo im to ze MTB sa da nielen jazdit pre radost ale aj pretekat a porovnat sa s ostatnymi.
Vytykam malo vody - to je predsa zaklad kazdej obcerstvovacky a slabe znacenie dlhych trati (ale nie az tak katastrofalne ako niektori pisu) vyzdvihujem sprievodny program, sprchy, umyvanie, jedlo, krasnu trat.
28.07.2012 - 23:55:33
00
Je smutné, že maratón ako Stupavský je tak negatívne hodnotený na základných prioritách. Ja osobne som na 42-ke "zabudol" odbočiť, asi 2 km za BK, to ma stálo druhé miesto v kategórii. Trať som poznal, ale to značenie žiadna sláva buď bolo faboriek veľa a bolo to neprehľadné, alebo neboli žiadne. Maratón má byť značený tak, aby som nemusel podvedome brzdiť!!.
Mám taký pocit, že organizátori riešia hlúposti a nie základné veci. Minulý rok bol problém so značením, prví došli z opačného smeru, teraz je problém ešte väčší, čo bude o rok? Verejne prehlasujem, že ak bude o rok viac podujatí v jeden termín cez Stupavuu, tak sa na Stupave nezúčastním. Ľutujem tých, čo platili 25€ a mali takéto podmienky, myslím, že aj tí sa na to vyserú.
A som zvedavý, ako sa vyjadrí organizátor, pred maratónom snaha o komunikáciu bola, som zvedavý, či bude aj po a hlavne po negatívnych ohlasoch. Alebo sa na to vykašle, ako na značenie...
29.07.2012 - 01:07:47
00
Ale aspon ze Wapiek mali dost :y: to je asi jedine pozitivum.
Uvidim, co nam pripravia dnes na 17km behu. Obcerstvovacka vyzera, ze bude v polke trati, snad to bude stacit. Nastastie dnes nebude az tak teplo, dokonca by malo pocas behu aj sprchnut.
29.07.2012 - 07:13:20
00
Tomas, mozno sa vyjadria, v style, ze si to uvedomuju a do buduceho roka sa to posnazia vylepsit, ved co ine :)
29.07.2012 - 08:15:42
00
Ja sa cudujem, ze na STU maraton chodite v takom hojnom pocte, tento maraton nie je davno o jazdeni a pre bajkerov.
Takze si len postazujte a buduci rok im opat zaplatte startovne, ved taki sme slovaci...nechajme si sr** na hlavu.
29.07.2012 - 08:28:44
00
Zakladne chyby su jasne z predchadzajucich prispevkov, zle znacenie a chybajuca obycajna cista voda na obcerstvovacke su najvacsimi nedostatkami tohto maratonu.

Odrazom kvality je aj neucast 2. a 3. muza na stupni vitazov v hlavnej 105 km kategorii, ale o nic neprisli, neadekvatne ceny (skladove leziaky a reklamne predmety) pre vitazov, ktorymi iba "zosmiesnili" a nie je vyzdvihli ich vykony su na zamyslenie pre organizatorov stupavskeho maratonu.
29.07.2012 - 08:33:56
00
Ja sa cudujem, ze na STU maraton chodite v takom hojnom pocte, tento maraton nie je davno o jazdeni a pre bajkerov.
Takze si len postazujte a buduci rok im opat zaplatte startovne, ved taki sme slovaci...nechajme si sr** na hlavu.


Po minulé roky to bolo určite lepšie. Teraz nastalo sklamanie. Dobre priznám sa, šiel som kvôli cenám, vždy boli dobré, no tento rok akosi nič, ako tu bolo písané, reklamné blbosti a jediná praktická vec, čo som dostal bola čistička reťaze. Za prvé miesto bolo to isté, len nie práčka, ale zimné tretry vo veľkosti 42 :-D
Nevadí, o rok ak bude niečo iné, tak sa nezúčastním...
A prečo toľko ľudí? Veľká propagácia a bolo tu veľa pretekárov, čo šli prvý maratón v živote.
29.07.2012 - 09:06:55
00
Pár foto na https://picasaweb.google.com/110309618244329071076/StupavskyMaraton2012
29.07.2012 - 09:31:44
00
Zakladne chyby su jasne z predchadzajucich prispevkov, zle znacenie a chybajuca obycajna cista voda na obcerstvovacke su najvacsimi nedostatkami tohto maratonu.

Odrazom kvality je aj neucast 2. a 3. muza na stupni vitazov v hlavnej 105 km kategorii, ale o nic neprisli, neadekvatne ceny (skladove leziaky a reklamne predmety) pre vitazov, ktorymi iba "zosmiesnili" a nie je vyzdvihli ich vykony su na zamyslenie pre organizatorov stupavskeho maratonu.


Dufam,ze sa nemylim v nicku p.Janka :angel:
No ak to napise niekto Vy-kto uz dosiahol v MTB velmi vela,tak to muselo byt ozaj skor zosmienienie ako odmena. Ja zasadane neostavam na niektorych maratonoch do konca z podobnych dovodov.
29.07.2012 - 09:40:14
00
par dni dozadu som dostal ponuku od kamarata kupit startovne lebo on nemoze ist.... ale ako vidim dobre som urobil ze som nesiel a radsej doma maloval byt :lol:
29.07.2012 - 09:40:15
00
Ako tak pozerám, Ondro vyhral aj s otrasom mozgu po štvrtkovom páde na vodných lyžiach. :clap:
29.07.2012 - 10:05:37
00
Áno Ondro šiel veľmi slušne, jednoznačne zajazdil svoj vrchol sezóny, stačí, aby vymenil bike, spravil si otras mozgu a ide ako drak! :-)
29.07.2012 - 10:48:13
00
keyboard_arrow_up