INTERSPORT Stupava trophy

28.07.2012 - 29.07.2012
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (49)
_pali_66peter76tottiaJoNander13andyapoandywoodarmourBahnobonfobukoCraObsdakeyrasDomestikhirwilsiron.hidejamminjasopetoJohny1331kajus3KaskajaKefrinkenttaurKockakochhyluslMamutkomiloš.h636motiiMSHnomadoborpeter75PeterWPeto02Pulinorado.tilandysano.tSenorexp2000silvo824simon97sinko8888stawosteve25SueTomino115Tommy911xemanpetzuzu3011
uz to tu bolo popisane hadam vsetko.program ok,my cp sme tam boli aj s rodinami.aspon sa nenudili.znacenie..tak na 50%. boli momenty ze som zavahal.zdravotakov som na 42 km videl iba raz.obcerstvenie.absolutne nezvladnute.1 obc bola len voda.si hovorim najem sa aspon na 2. necakal som nejake hody ale clovek dojde v mrakotach silne dehydrovany a cuduj sa svete ani jedlo ani voda.klobuk dole. toto uz bolo skoro vseobecne ohrozenie :lol: .teraz sa uz smejem ale vcera mi nebolo do smiechu.tak mozno..ale fakt mozno o rok.este som nepozeral foto.ale aj tak vdaka fotografom :y:
29.07.2012 - 17:27:52
00
Len čo sa zmení? Alebo sa zmení k horšiemu? Veď aj minulý rok sa ľudia sťažovali a pomohlo? Áno, pomohlo, k horšiemu.

Na budúci rok treba ísť do Málinca, tam bolo perfektne.
29.07.2012 - 17:40:08
00
Hej Málinec poznám, vlani som ho šiel, veď som sa už vyjadril, Stupavu pôjdem iba ak to bude jediná možnosť a bude sucho, inak nie :-)
29.07.2012 - 17:46:04
00
tak pre tych ktorym sa vsetko pozdavalo na maratone.viem ze niesom jediny co nadaval nehnevajte sa ale ked idem stym ze su 2obcerstvovacky a po minule roky teda okrem toho minuleho som sa vzdy zucasnil a bolo to super zabezpecene,banany,horalky,voda, iontaky proste bolo z coho vyberat ale teraz. pridem po 20km aby som si v tom teple doplnil vodu a iontak a oni mi povedia ze vsetko doslo!nech sa na mna organizator nehneva ale vedeli kolko bude ludi a oni nezabezpecia dostatok toho najdolezitejsieho vody! by som ich chcel vidiet keby tam niekto z kolaboval co by robili.dojdem na druhu obcerstvovacku a vraj mi moze dat len 2deci vody lebo vraj viac nema.potom sa moze clovek cudovat ze vacsina ludi chytala krce pred cielom.podla mna to speje uz ktomu co najviac na tom zarobit a serme na ludi.na dalsi rok ich mozem za 25e z vysoka kaslat na takuto akciu ked nevedia zabezpecit to zakladne a to vodu.by ma zaujimalo kolko iontakov /prasok/dal sponzor do akcie a kolko sa naozaj pouzilo.pripadalo mi to tak ze si niekto asi nabalil batoh. a najlepsie bolo co som pocul ze sa stretali v protismere bikeri z 25km a 42km trasy.chcel by som vediet ak by sa zrazili kto by zobral zodpovednost za tu nehodu.podla mna si organizator dost pokazil meno podujatia.
29.07.2012 - 18:40:41
00

Pekne foto, viac nemas?
29.07.2012 - 18:52:21
00
.


Naposledy upravil jammin dňa 30.07.2012 - 08:13:19, celkovo upravené 2 krát.

29.07.2012 - 19:05:50
00
Tiež nechápem tých 25-károv, prečo šli v protismere, nato som čumel ako puk, skoro som ich pozabíjal, lebo ja som tam šiel fakt na hrane gravitácii.
jammin: "cize vcerajsia akcia od 15:00 uplne vydarena :y: " :-D :-D :-D Tak to si vystihol :y:
29.07.2012 - 19:20:58
00
dynatom: nebola to druhá vlna? asi nie čo? ja som ich stretol asi 5km pred cieľom.. bolo to fakt o vlas aby som ich nezostrelil.. (však kto by z kopca brzdil :D )

Wladix zatiaľ nie, sleduj tento odkaz, možno sa tam ešte niečo objaví :) http://www.stupavskymaraton.sk/diskusia/
29.07.2012 - 19:31:40
00
Hmm, tak to boli asi nejake lokalne rocniky, aj fotky maju od 2005teho :lol: .. ale skor len som prekvapeny zas ako ten cas leti.

Ale ine som chcel .. kedze okolnosti rozhodli tak ako rozhodli, vcera som jazdil po mojom klasickom okruhu a teda v zasade mam 2. veci pre tych, ktori organizovali tuto akciu

1) je fakt vtipne, aby maraton siel po prakticky celej dlzke cervenej z BK na Babu, obzvlast v lete..
2) ked vesiate faborky nad trat, vesajte ich tak, aby sa do nich clovek nezamotaval..


1) hmmm, a nejde nahodou greenbike kompletne po celej dlzke cervenej z BK na Babu?

2) ... s faborkami suhlasim
29.07.2012 - 19:51:40
00
ide, ide, navyse este aj pred Kolibou ..
29.07.2012 - 20:16:32
00
Mini report z môjho pohľadu
Sobota 9:00-pokec s kamarátmi na štarte a hurá do toho.Po Kamzík trať parádna (ak nerátam návštevu sanitky na železnej) hore ma prekvapila občerstvovačka,ktorá nám stačila. Opýtal som sa tam človiečika že či si myslí že mu bude kapacita toho stola stačiť pre zvyšok pretekárov a on že,koľko ľudí ešte pôjde.Keď som mu povedal že min 600 ľudí dosť sa čudoval.A to som už tušil že to dnes s papaním na trati nebude ok.
Na BK mi už spomínaný dobre naladený týpek ponúkal džoinťák a vodu-mal som šťastie ešte mal všetko.Zrazu sa tam zjavil pretekár z nemecka a vysvetľuje jemne podguráženému dž. že tu už bol a že kam má ísť.Mal výborný nápad (ha ha)a zavesil ho na mňa.Keďže výkonnosť toho nemca ďaľeko prevyšovala moju,bolo na ňom vidieť že sa ma drží iba preto aby sa opäť nevrátil na BK.To sme už schádzali do Limbachu riešime bufet-veľmi nemecky neviem a tak som usúdil že by nám,ale hlavne mne bodla pauza.Ale čo s tým? Paráda hostinec priamo na trati,hovorím si že nemec má jedinečnú možnosť ochutnať kofolu a pagáče. Nasadáme na bike a v tom ďaľší dehydrovaný pretekári riešia absentujúcu občerstvovačku týmto spôsobom.
V stúpaní na Babu už nemec pochopil že so mnou nič a odvtedy som ho už nestretol.
Na Babu som došiel s vypätím posledných síl,rátal som totiž že bude z čoho vyberať ale okrem oschnutých banánov a niečoho čo pripomýnalo potrhané pagáče tam na jedenie nič nebolo.Ale vodu doniesli-tak aspoň niečo.To bol čas keď som začal sypať-enervitové tabletky ktoré ma od toho momentu tlačili do cieľa.
Z Baby do Lozorna to bola super bikovačka a nemôžem tomu nič vytknúť.
V Lozorne som už nečakal na občerstvovačke nič a čo sa nestalo,PREKVAPENIE!!!!
Mali tam roztečené horalky a VODU! Opäť do "sýtosti" posilnený som pokračoval smer košariská.Stúpanie výživné ale stále idem na biku.(to je dobré) Na Červenom domčeku na mňa čakalo prekvapenie v podobe regulovčíka,myslím že tam bol úplne zbytočne.
Dorazil som na Košariská občerstvovačka ma ničím neohúrila tak som plynulo pokračoval ďaľej. Už začína tlačenie,neni energia dochádza aj voda.
Prichádzam Pod kozlisko a som už dosť mimo.Cítim že sa mi už aj peši ide zle.
Nejakým zázrakom som sa dostal do Borinky a tam som okamžite zamieril do miestneho pohostinstva kde som stiahol kofolu a deli.Opäť sa začínam vedieť bicyklovať a to hodnotím veľmi pozitívne.Do ciela som prišiel,síce to na bedňu ani zďaleka nebolo ale tešil som sa ako malé decko.Bola to pre mňa výzva ktorú som s vypätím všetkých,čí už fyzických alebo psychických síl zvládol.
Ďakujem za pozornosť trpezlivým čitatateľom.
29.07.2012 - 21:15:00
00
dobreee :D
29.07.2012 - 21:49:15
00
so stupavákom začínal tuším športservis,som celkom zvedavý či vám takto aj zimný ***** tam už hrozí zamrznutie :lol:
29.07.2012 - 21:57:29
00
Celkový dojem...So značením trate som ja osobne problém nemala, ale to asi preto, že to bol ten najmenší okruh a približne som vedela kade trať ide, ale počula som viacerých, že sa sťažovali na blúdenie, hlavne na dlhších tratiach, takže to asi tak úplne vporiadku nebolo. Občerstvovačky, nula bodov, či už vybavenie alebo ochota obsluhujúcich ľudí. Veľa wapiek hodnotím ako plus, nečakalo sa vôbec. Sprievodný program super, ale pokiaľ to má byť na úkor kvality pretekov, tak radšej z toho vypustiť a venovať väčšiu pozornosť základným veciam ako značenie trate a občerstvovačky. Čakala som viac, tento maratón bol dosť propagovaný, ale trošku ma sklamal. Viem že nie je ľahké zorganizovať tak veľké podujatie, hlavne keď je toľko tratí, treba veľa ochotných ľudí, peňazí, a hlavne času a nervov. Nedá sa vyhovieť každému, ale myslím že tento rok boli viacerí sklamaní...Dúfam, že organizátori vezmú pripomienky na vedomie a budú sa snažiť zlepšiť to do budúceho roka. Ale na tento maratón som vôbec nezanevrela, bol to pekne prežitý deň a budúci rok ak sa bude dať som tu znova :)
29.07.2012 - 22:02:00
00
Ono nie je problém v peniazoch, tých je až moc, veď to sponzoruje Intersport. Ja sa pýtam, prečo minulý ročník bol lepší, ako tento? Veď to potom organizujú asi fakt opice zo ZOO. Veď oni sami si propagujú, že majú cez 1000 ľudí a nevedia to zabezpečiť? Veď už to robia, ako oni tvrdia, 10-ty rok.
A ten moderátor, no neviem...
Ale hudobné miksi boli dobré, to asi jediné :-D
29.07.2012 - 22:33:55
00
keyboard_arrow_up