pridavam moju skusenost, denne jazdit z/do roboty na bajku po ba,
vsimol som si ze zeny v malych autach jazdia velmi zle, neviem cim to je ci nemaju odhad alebo co, ale tlacia sa brutalne ku krajnici, chlapi nemaju problem pribrzdit na dve tri sekundy aj pockat ked ide nieco oproti a nasledne obehnut cyklistu, taketo nieco zeny nerobia
co ma minuly tyzden dostalo, prichadzam na krizovatku z vedlajsej cesty ktora je klasicky kolmo na hlavnu, nakolko pocujem ze ide auto za mnou dam rukou znamenie ze odbocujem doprava, auto za mnou pred krizovatkou pridalo! aby ma obehlo a nasledne prudko stocilo ku krajnici flekovalo a auto zabrzdilo tak ze prave koleso malo az na krajnici, jednoducho vodic mal v umysle ma obehnut a silou mocou ma zablokovat, pohlavie vodica bolo zenske:)
08.08.2012 - 13:21:06
00
Pokiaľ máš ale poškodenú nejakú časť, ktorá je neopraviteľná a dá sa iba vymeniť za novú, preplácajú aj to. A keď áno, musí to byť tá istá značka a ten istý model, napr. ráfika, alebo si môžeš nechať preplatiť niečo drahšie než si tam mal pôvodne. Také malé vylepšenie na úkor poisťovne. :lol:

Toto neviem, lebo ja som dopadol horsie ako bike, ten mal iba oskrety roh na riadidlach. Ale aj tak som ho dal do servisu, nech ho poriadne pozru, podotahuju co treba, nastavia a tak, a poistovna to preplatila. Bolo to dva roky dozadu a velmi sa na to vsetko uz nepamatam, viem, ze z poistovne si prisli bicykel aj odfotit, ale neviem, ci pred, alebo po oprave. Ale myslim, ze az tak do detailu by nesli, ze by skumali komponenty a co sa ako cenovo lisi. Ved aj kupnu cenu bicykla mozes uviest iba na zaklade cestneho prehlasenia ak nemas doklad.
08.08.2012 - 13:21:58
00
aj profíci to sem tam "zabijú"
http://www.webnoviny.sk/slovensko/chodca-petra-ticheho-zozadu-odstrelil-a/528093-clanok.html
08.08.2012 - 14:04:34
00
Že vraj aj profíci... Kurňa, tí sú najhorší. Napríklad niektorí vodiči SAD Žilina a MHD - trolejbusári. Je bežné nedať prednosť, vytlačenie do trávy. Sú to kkti. Kto im robil psychotesty? Zobrať vodičáky, nakakať do rúk a nepustiť pol roka k vode. Kto nemá na to, aby zvládal zodpovednosť a krútiť volantom, nech dá výpoveď a robí niečo iné, kde nikoho neohrozí.
08.08.2012 - 14:16:47
00
ja mam zatial (klopem-klopem) so SADkarmi najlepsie skusenosti. Pekne cakaju aj desiatky sekund a predbiehaju az ked je to pre oboch bezpecne. Aj s kamionistami to nie je zle .... hlavne ked predbiehaju, pekne ma potiahnu :D
Asi rozhoduje o ako frekventovanu cestu ide, kedze jazdim prakticky len po dedinkach.
08.08.2012 - 14:23:33
00
filini, no ked jazdis mimo slovenska tak este verim :D, ale inac suhlasim ze autobusari akonahle im nechas miesto aby sa tam vtesnali tak sa tam vopchaju a potom ta vytlacaju, radsej ist pekne od kraja a nech cakaju
08.08.2012 - 14:58:43
00
na tych dedinskych cestach som pernamentne min. 70cm od krajnice (krajnica zacina pekny kus od travy)
aby som mal priestor na manevrovanie okolo jam a bordelu.
Takze su taki soferi co to chapu a ma obehnu pekne az za stredovou ciarou, ale aj taki, co aj na 5km rovnej ceste bez protiiduceho auta prejdu 30cm odomna.
...a potom este panicky na drahych autach ktore idu proti mne pri predbiehani auta co ide 100 asi 140 a asi ani nepomyslia co by sa asi tak mohlo stat, ak by som isiel o par km/h rychlejsie :/

Edit: nie som buran, jasne, ze ked to nie je mozne, tak idem co najviac v pravo, aby som neblokoval
08.08.2012 - 15:32:28
00
Plný súhlas s lordom šoféri autobusov sú najväčši kkt je jedno či si na biku,pešo alebo autom. Druhý v poradí vodiči dodávok tí sa stále ponáhlajú.
08.08.2012 - 18:34:28
00
na autobusarov nemam zleho slova ale to je aj tim asi ze jazdim skoro vstrede a nedavam im priestor ma ohrozit pri obiehani
08.08.2012 - 18:38:06
00
najlepsi su pankovia na BABETE,tych ked stretnem ma vzdy pekne potiahnu,dnes zase pan,ze mi bude robit vzduchovy tunel,a ja ze ano?...on ze to pocul v telke ked kukal TDF :D,a tak som si dobre zafetil vyfukovych splodin,ale priemerku mi to pekne vylepsilo :D
08.08.2012 - 18:38:13
00
najlepsi su pankovia na BABETE,tych ked stretnem ma vzdy pekne potiahnu,dnes zase pan,ze mi bude robit vzduchovy tunel,a ja ze ano?...on ze to pocul v telke ked kukal TDF :D,a tak som si dobre zafetil vyfukovych splodin,ale priemerku mi to pekne vylepsilo :D

a to mal turbo na tom dvojtakte? :-D
08.08.2012 - 19:28:42
00
a to mal turbo na tom dvojtakte? :-D
bez kitovania ide babeta 55km/h,takze nechapem tvoj OT
08.08.2012 - 19:41:08
00
bez kitovania ide babeta 55km/h,takze nechapem tvoj OT

prepac, nechcel som sa ta nijak dotknut... :-) to musela byt potom asi nejaka nova babeta, vacsinou stretavam tie starsie a tie si prtkaju tak max 30-35 km/h...
08.08.2012 - 19:45:23
00
A to sa ti zdá málo?!:D
08.08.2012 - 19:56:52
00
tak akurat :-) ale vacsinou ako spominal canopus fetit sa za nou, no nic moc...
08.08.2012 - 20:17:01
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up