famous_bike:my chceme fotku,my chceme fotku :)
29.04.2007 - 19:35:44
00
pre tých čo nepoznajú Google
mám ten dojem páni, že vás to tu pomaly prestáva baviť. :!:

moja rada znie, zasmejme sa, ale nepíšme hlúposti, nerád by som dostával SS prečo je ten a onen príspevok vymazaný.

Kúp si RST CAPA T7 so závitovým krkom
29.04.2007 - 19:41:21
00
hmmmm novy bicykel ma vyjde tak 15 000 tieto veci ma vyjdu tak 5000 ja za to nemozem ze mam 16a nemozem si kupit bike za 50 000 chcel som od vas radu lebo som si myslel ze sa do toho rozumiete a nie ze tu budete riesit olpran laser atd som si myslel ze ste inteligentnejsi diky katko a billes
29.04.2007 - 20:11:58
00
pises ze si na tom biku vymenil kompletne vsetko az na ram a vidlu. podla mna (a myslim ze aj podla ostatnych) bolo urcite rozumnejsie za uz vysolene peniaze a za tie co este len ides vyhodit, kupit radsej nejake HT za povedzme 10,000 - 12,000 ktore bude co do vybavy a do odolnosti lepsie ako "full" co mas teraz. ale samozrejme kazdeho vec ako si clovek vysklada bike
29.04.2007 - 20:19:59
00
sak ja vie ale kupoval som to postupne ale sak to uz je jedno ale vsetci ste tu mudrlanti do toho co kolko stoji to si moze kuknut kazdy deges ale keby ste radsej poradili
29.04.2007 - 20:22:36
00
famous otázka znie prečo si sa neporadil skor ako si to začal postupne kupovať.Bohužial tu sa už ťažko radí.jediná rada zne kuknuť do bazáru čo je v ponuke a potom sa poprípade opýtať či to za ten kauf stojí.
29.04.2007 - 20:29:55
00
nevadí že máš 16, nevadí že máš Olpran vadí len to že chceš poradiť s veci s ktorými sa nedá poradiť... resp. prezrad nám pán cyklista koľko najazdíš na tom Olprane ? A zamysli sa trošku že toto nie je fórum určené pre 16 ročných Olpranistov... nemyslím to v zlom ale zrovnával by som to asi ako keby si písal do fóra kde sú TUNERY áut a ty máš Škodu 105 (čo je tiež motorové vozidlo) a chceš rady od majiteľov BMW, Audi.. atď

Ak som ťa urazil sorry hold je to tak ! :twisted:


Naposledy upravil extraboy dňa 29.04.2007 - 21:42:39, celkovo upravené 1 krát.

29.04.2007 - 21:38:06
00
myslim ze toto forum je pre kazdeho kto vie polozit rozumne otazku, nie len pre "tunerov a majitelov bmw a audi"
29.04.2007 - 21:42:23
00
no tak potom som zvädavý ked sem začnú písať majiteľia skladačiek, ukrajín a iných zjavov :-)


to marecej: nemyslel som všetko doslovne resp. obrazne !
29.04.2007 - 21:46:37
00
extraboy pocuj ked si tak zvedavy na skladacky tak si to necitaj tieto temy naco aby si to tu pisal nikoho to nezaujima ked sa do toho nerozumies tak sem nelez a este naco si sem vlastne isiel ked tu pises od veci??? prosil ta o to niekto???
29.04.2007 - 21:55:06
00
toľko vulgarizmov tam nemuselo byť, resp. ani jeden. ja ti poradím, to čo chceš dať za vidlicu a tlmič, tak radšej došetri a kúp nejaký bike z bazáru.. pretože výmena niečoho na ráme olpran nestojí za to.. myslím to priateľsky, tak sa neuraz..
29.04.2007 - 21:58:53
00
famous_bike: Poviem ti to tak. Je vseobecne zname, ze olprany su tzv. "shitne" bicykle. Ja som tiez mal olpran, a kazilo sa mi na nom plno veci, zaradom, nestihal som to davat do opravy. Kamosovi sa dokonca zlomil ram, a to nerobil nic, len presiel pomaly cez 30 cm jamu. Je jasne, ze ked mas 16 a nezarabas(mozno zarabas, ja neviem) (co sa da, ja mam 15 a zarabam ;)) a rodicia sa nechystaju ti kupit novy bike, tak sa musis zmierit s tym co mas, a pomenit veci co su zle. Lenze, ak mas predsa len nejake peniaze na to, aby si si tam kupil novu vidlu a tlmic, tak podla mna radsej setri peniaze, nasetri si do konca roka nejakych 13000, alebo najviac kolko sa da, a potom si kup bike, co uz za nieco stoji. Ale nie z Tesca, Hypernovy a Carrefouru. Kup si nejaky Kellys, mozno demu, alebo za 13000 som videl aj schopne Scotty. Radsej urob tak. Ale ak nechces, tak si men veci na starom. Ram nemusi byt zly, ja ho tak nepoznam. Takze ale najprv sa zamysli kolko vlastne rocne najazdis km, a kde, v akom terene, ci je potrebne menit vidlu a aj tlmic.
30.04.2007 - 07:07:48
00
konecne rozumna rada z billesovych klavesov :shock:
30.04.2007 - 07:49:31
00
... A zamysli sa trošku že toto nie je fórum určené pre 16 ročných Olpranistov... nemyslím to v zlom ale zrovnával by som to asi ako keby si písal do fóra kde sú TUNERY áut a ty máš Škodu 105 (čo je tiež motorové vozidlo) a chceš rady od majiteľov BMW, Audi.. atď

Ak som ťa urazil sorry hold je to tak ! :twisted:


Preco chalana demotivujes? Toto forum by malo byt jak pre 16 rocneho bikera na Olpran Laser za 5k, tak pre X rocneho manika na celokompozitnom Cannondale Rush za 240k. Proste vsetkych co sem pisu a chcu s niecim poradit nespaja to aky maju bike, ale to, ze miluju aktivny sposob zivota, ktory bike prinasa...
A co sa tyka toho tuningu S105, tak nieje umenie vytunovat bmw, co moze urobit kazdy zazobany spratek, ale vytunovat prave S105 tak aby za nieco stala - to je podstata tuningu...Chod na nejaky tuningovy zraz a budes prekvapeny, kolko prave tychto upravenych 105-tiek tam najdes a kolko z nich vyhra prve miesto v nejednej discipline...
Co sa tyka rady pre famous_bike-ho tak sa uplne vnutorne stotoznujem s tym co napisal Billes...

PS: Ak by sme sa mali riadit podla extraboy-ovych pravidiel vhodnosti respondenta na tomto fore, to by sme mohli rovno otvorit forum, kde podmienka registracie by bola nutnost vlastnit bike minimalne za 20k a aj tak, takyto uzivatel by bol oznaceny ako LOOSER aby mu to pripadne ostatni mohli s cistym svedomim vyhadzovat na oci... :) nebolo by to dobre forum na ukajanie ega majetnejsich bikerov? :))))
30.04.2007 - 08:46:31
00
.... Ak by sme sa mali riadit podla extraboy-ovych pravidiel vhodnosti respondenta na tomto fore....


s extraboyom sa tu nikto nestotoznuje....teda dufam :)
30.04.2007 - 10:52:28
00
keyboard_arrow_up