noo iste ,skoda ze pri porovnavani platov to uz take fer nie je :D
12.08.2012 - 17:25:44
00
Tak tak, zarábajú najviac na chudobe, veď aj napr. Orange čo ponúka wow paušál za 40 Eur, neobmedzene volania do všetkých sietí, aj sms a mms a internet, tak ten istý pašál stojí v Rakúsku 10 Eur a majú 2x a viac väčšie platy, lebo slováci sú blbí a len lamentujú, že nemajú peniaze. Keď vám budú najbližšie volať a robiť anketu o spokojnosti, tak vyjadrite nespokojnosť, koelgovi napríklad skrátili dobu viazanosti o rok, druhému dali o polovicu lacnejšie ten paušál, keď povedal, že ide ku konkurencii. Sorry, trochu mimo témy, ale ....
12.08.2012 - 18:36:23
00
aké " SORRY " - trefný príspevok do témy : prvá jazda na cesťáku !
12.08.2012 - 19:22:34
00
:D vsetko sa pocita! Aj Orange patri na cestak .... prave dnes som montoval drziak na mobil.
http://www.author.cz/sk/doplnky/brasna-na-predstavec-a-h810-cerna-sk/
12.08.2012 - 21:27:46
00
Inac ja ma uplne opacnu skusenost ako Angel. Pravda vsak je ze ja som predtym jazdil 9,5kg Htcko a mam ram s carbonovou zadnou stavbou. Ziadna bolest chrbta,ruk a pod. Mal som sice bolest na svale palca(niekto to tu uz tusim spominal) ale to sa doladilo predstavcom a sklonom riaditok. Takze za mna velke plus. Neskutocne ma to namotalo aj napriek tomu ze cesty su v takom stave ako su a vodici su prasce(cest vynimkam).
btw. Defekt zatial ziadny(Vittoria Rubino Pro) a to jazdim pekne prasarny.
01.09.2012 - 18:55:27
00
ked vidim ako tu riesite tie tepy tak som normalne rad ze jazdim bez tachacu :D nic take neriesim vzdy idem proste co to da a hotovo :) keby som mal riesit tepy tak viac presedim nad takymito kravinami a pocitanim vasich uzasnych tepovych zon ako by som bajkoval :) proste ako rychlo vladzem ist tak tak idem...a hotovo :D
03.09.2012 - 13:04:12
00
ta hej, len take jazdenie ti nemusi dat vzy maximum :), ked sa odpalis na zaciatku tak potom uz 'co to da' nebude celkom ono:), takto ked vidim ze idem na aerobnych tepoch tak mam takmer istotu ze take tempo vydrzim dlhodobo
03.09.2012 - 13:44:01
00
ked vidim ako tu riesite tie tepy tak som normalne rad ze jazdim bez tachacu :D nic take neriesim vzdy idem proste co to da a hotovo :) keby som mal riesit tepy tak viac presedim nad takymito kravinami a pocitanim vasich uzasnych tepovych zon ako by som bajkoval :) proste ako rychlo vladzem ist tak tak idem...a hotovo :D


Tak, tak....moja reč ;) . Ja sa riadim pocitmi...ak chcem naplno, idem naplno, ak sa necítim vo svojej koži, uberiem tempo...ak sa cítim, pridám. Niektoré kopce vyletím zo sedla, tie isté kopce o dva dni vyšliapem celý čas v sedle. Nie som pretekár , takže easy ;) .
03.09.2012 - 19:51:29
00
tak ono toto je otazka jedneho tyzdna kym do toho vhupnes ale ked sa bojis pohnut mozgom ,tvoja vec .....
03.09.2012 - 20:43:38
00
mne by hlavne vadilo riadit sa nejakym cisielkom ;-) proste kaslem na tep idem tak rychlo ako sa mi chce :-) cize vetsinou naplno :-) a ziadne take ze pojdem len takto rychlo lebo ak by som isiel rychlejsie tak uz by som prekrocil neviem aku hranicu...pre mna je to proste blbost jazdim podla chuti a pocitu :-)
04.09.2012 - 00:10:12
00
Schwalbe su asi najhorsie plaste ake som jazdila. Tie dostali defekt uz aj ked bolo sklo v protismere. Aj na biku aj na cestaku. Kup si Michelin Prorace4 23mm a uvidis - ucitis ten rozdiel. Su super pohodlne a aj perfektne odvaluju. Jazdila som aj Conti GP 4000 ale tie dost kopu.
04.09.2012 - 00:41:08
00
mne by hlavne vadilo riadit sa nejakym cisielkom ;-) proste kaslem na tep idem tak rychlo ako sa mi chce :-) cize vetsinou naplno :-) a ziadne take ze pojdem len takto rychlo lebo ak by som isiel rychlejsie tak uz by som prekrocil neviem aku hranicu...pre mna je to proste blbost jazdim podla chuti a pocitu :-)


Tak pri normalnej "jazde" su ti tepy naozaj zbytocne, ak by si si chcel zostavovat nejaky zmysluplny systematicky trening tak uz minimalne tepy a prahy potrebujes. Ale ani to nie je uplne optimalne riesenie, najlepsie je kupit si wattmeter, tepy su dost ovyplvnene inymi vecami ako cisty vykon :) (ale zas ak clovek nesutazi tak su to dost vyhodene peniaze :) )
04.09.2012 - 09:50:11
00
kto chce zvysovat svoju vykonnost potrebuje vediet tepy a watty...tie wattmetre su pekne draha zalezitost...
04.09.2012 - 14:54:20
00
za 50 koláčov som kupil merač TF timex ironman...na orientáciu je to OK
04.09.2012 - 17:47:03
00
mne sa dnes nejak vynimocne dobre islo, mozno to je tym ze som 5 dni nesedel na bajku ale bohvie, proste oprel som sa do toho a islo to, dokonca ani tepy na 180 mi dako nerobili problem rozdychat, nechapem :), dal som 10km s priemerom 179 a v pohode
04.09.2012 - 22:11:55
00
keyboard_arrow_up