Úprimne ľutujem ľudí, čo niečo takéto kúpia..

Hlavne že na ňom jazdí a má z neho radosť - aspon zatiaľ :!:
Nie každý má :cash: bubáčiky na drahý bike
12.08.2012 - 19:51:25
00
Lubik :y:
12.08.2012 - 20:25:36
00
Lubik, mudro pises.
Nedavno som videl marketingovu prezentaciu ctmka a tam sa opisuju ako top vyrobca :D a tak ma zaraza, ze taketo nieco dokazu predat :-( Myslim, ze nejaky zakladny lapier alebo trek su kvalitativne niekde inde
12.08.2012 - 20:59:07
00
Ach, to stálo 170€ či koľko. Najlacnejší nový HT lapierre/trek toľko stáť asi nebude. Potom vo vyšších cenových hladinách je už CTM zdatná konkurencia, niektoré modely sú dosť výhodné a oplatia sa viac ako nejaký v podobnej cene od treku/lapierre.
Osobne si tiež myslím že to bola hlúposť ho kúpiť, bazár ponúka o dosť lepšie možnosti.
Najhoršie na tom je to, že si nenechal poradiť post607818.html#p607818
12.08.2012 - 21:10:36
00
Hlavne že na ňom jazdí a má z neho radosť - aspon zatiaľ :!:
Nie každý má :cash: bubáčiky na drahý bike

Mas ciastocne pravdu Lubik. Je tu vsak jeden dolezity aspekt a tym je bezpecnost. Mam s podobnymi lacnymi bicyklami skusenosti a poviem Ti, ze mozu byt aj zivotu nebezpecne. A este ak kolega petop.11 na nom planuje jazdit downhill.... To fakt zavana urazom...


Naposledy upravil statusak dňa 12.08.2012 - 21:24:42, celkovo upravené 2 krát.

12.08.2012 - 21:21:43
00
Minuly rok ked som siel do obchodu, zbadam toto :D . Asi dvesto metrov odtial byvaju hadajte kto \o/

Príloha:
16032011(1).jpg
16032011(1).jpg 369.54 KiB thumb_up0thumb_down

12.08.2012 - 21:23:42
00
statusak
Ak s tým chce jazdiť DOWNHILL tak to mu už dopredu prajem skoré vyzdravenie (ak sa na ňom celkom :x ) to je tak maximálne na poľné cesty :!:
12.08.2012 - 21:49:42
00
Proste neverím že sa nenájde o 100 eur viac na niečo bazárové čo už vydrží. Keď som si ako študent sám vedel zarobiť na bike aký mám brigádami tak nemôže byť taký problém došetriť 100 eur.
12.08.2012 - 22:12:10
00
Sú ľudia pre ktorých je napr. aj 100€ dosť veľký peniaz :!:
ale na tomto jazdiť "DOLUHOROU" (downhill) :tmi:
12.08.2012 - 22:18:21
00
Proste neverím že sa nenájde o 100 eur viac na niečo bazárové čo už vydrží.


tu súhlasím s Lubikom.

HELLBOY22nie je to všade ako u teba. síce neviem ako to bolo pri kúpe bajku v tomto prípade o ktorom sa tu bavilo,ale si zober,že v nejakej rodine kde pracuje len jeden dospelý a má príjem nejakých 500€,aj to v tom lepšom prípade a živí sa z toho rodina čo má jedno,dve deti a jedno z nich chce bajk,tak pre tú rodinu 100€ môže znamenať stravu možno na týždeň,dva(len taký príklad).

čiže neber všetko len podľa toho ako to bolo u teba,sú fakt rodiny kde sa ráta každé € a 300€ za bajk je potom už fakt dosť veľká suma pre rodičov.

a keď si spomínal,že si mal brigádu,tak tiež nie všetci mladí majú to šťastie nájsť si niečo na privyrobenie.nie je rovnaké nájsť si brigádu v BA a niekde na východe napr...

sorry za dlhší príspevok,ale nedalo mi to nereagovať :)
12.08.2012 - 22:47:28
00
tu súhlasím s Lubikom.

HELLBOY22nie je to všade ako u teba. síce neviem ako to bolo pri kúpe bajku v tomto prípade o ktorom sa tu bavilo,ale si zober,že v nejakej rodine kde pracuje len jeden dospelý a má príjem nejakých 500€,aj to v tom lepšom prípade a živí sa z toho rodina čo má jedno,dve deti a jedno z nich chce bajk,tak pre tú rodinu 100€ môže znamenať stravu možno na týždeň,dva(len taký príklad).

čiže neber všetko len podľa toho ako to bolo u teba,sú fakt rodiny kde sa ráta každé € a 300€ za bajk je potom už fakt dosť veľká suma pre rodičov.

a keď si spomínal,že si mal brigádu,tak tiež nie všetci mladí majú to šťastie nájsť si niečo na privyrobenie.nie je rovnaké nájsť si brigádu v BA a niekde na východe napr...

sorry za dlhší príspevok,ale nedalo mi to nereagovať :)

Tak to s tou brigadou maš uplnu pravdu ... som z vychodu a mam tu dost velky preblem najst si brigadu , čo ma dost mrzí ....Na rok to snád víde ..
12.08.2012 - 22:51:19
00
V tom prípade potom nech dieťa/rodina neviem kto ten bike kupoval si prehodnotia či je zdravie hodné 100 eurám. Pretože tieto biky sú ako hovorí statusak zdraviu nebezpečné a následná rehabilitácia a pod. veci môžu byť oveľa horšie ako dať navyše 100 eur. Prípadné nové zuby u zubára keď chalanovi pukne pri hlave rám ;)
12.08.2012 - 22:57:46
00
zase tie bicykle tak nepodceňuj. ja som tiež jazdil dlhé roky na ctm rebel,kupovaný ešte na slovenské peniaze za nejakých 6000Sk necelých,vidla sa potom menila za rst capa t6 a bajk je doma funkčný doteraz. a sem tam sa mu pritrafila aj nálož akú si nikdy nezaslúžil,ale nič vážne sa mu nestalo.neviem čo sa tuto kolega chystá s tým bicyklom jazdiť,ale pokiaľ bude na ňom jazdiť s rozumom,tak nejakú cyklistiku ako zvážnice po doline,poľné cesty,nejaký ten lesný chodník,tak ten bajk podľa mňa čosi vydrží.
12.08.2012 - 23:18:05
00
Chystá sa jazdiť v lese. A ja som tiež mal pár takýchto bikov a veci ako odpadávajúca kľuka boli na bežnom poriadku. Proste spracovanie 170 eurového biku nikdy nebude kto vie ako kvalitné...
12.08.2012 - 23:24:40
00
tak určite tie komponenty a kvalita drahšieho bicykla bude úplne niekde inde,ale každý si kúpi to na čo má.chlapec tu má 16 rokov,dostal bicykel,povozí sa,po čase niečo na ňom zničí,ale týmto procesom si musí asi prejsť každý človek,ktorý nemá to šťastie a v 15 rokoch dostane od rodičov bicykel za 2000€ :) ja som tiež iba minulý rok zmaturoval,našiel časom robotu a na svoj haibike si šetril takmer rok a kúpil som si ho toto leto. tak peťo si prejde možno niečím podobným ako ja ak ho bude stále bicyklovanie baviť a potom si kúpi nejaký kvalitnejší bicykel podľa svojich predstáv.

tak ja len toľko,že netreba hneď hovoriť,že ľutuješ takých ľudí čo si také niečo kúpia alebo,že to je zdraviu nebezpečné len kdesi ísť na takom bicykli.(samozrejme hovorím o normálnom použití na aké bol ten bicykel poskladaný)
12.08.2012 - 23:44:11
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo)
keyboard_arrow_up