Hlavne že na ňom jazdí a má z neho radosť - aspon zatiaľ :!:
Nie každý má :cash: bubáčiky na drahý bike

preste tak zatial nanom jazdim mam uz cez 200km a na lepsiu kvalitu nemam sak mam 16rokov este nezarabam
14.08.2012 - 15:00:07
00
tu súhlasím s Lubikom.

HELLBOY22nie je to všade ako u teba. síce neviem ako to bolo pri kúpe bajku v tomto prípade o ktorom sa tu bavilo,ale si zober,že v nejakej rodine kde pracuje len jeden dospelý a má príjem nejakých 500€,aj to v tom lepšom prípade a živí sa z toho rodina čo má jedno,dve deti a jedno z nich chce bajk,tak pre tú rodinu 100€ môže znamenať stravu možno na týždeň,dva(len taký príklad).

čiže neber všetko len podľa toho ako to bolo u teba,sú fakt rodiny kde sa ráta každé € a 300€ za bajk je potom už fakt dosť veľká suma pre rodičov.

a keď si spomínal,že si mal brigádu,tak tiež nie všetci mladí majú to šťastie nájsť si niečo na privyrobenie.nie je rovnaké nájsť si brigádu v BA a niekde na východe napr...

sorry za dlhší príspevok,ale nedalo mi to nereagovať :)


prestne tak ako pises ja som bajk mal ale necakane som zlomil prednu vydlu a davat dalsich 50eur za opravu uz pred rokom som ho daval opravovat za 40 eur a hodnota bajku bola 100eur ked som ho kupoval pred rokmi tak som radsej dal svoju stovku co som mal nasporenu a mama mi doplatila a este chcem opravit ze najazdim stim downhill ale skvor ze zajdem aj do lesa a ako si napisal na vychode (okres michalovce ) brigadu len tak nenajdes
14.08.2012 - 15:06:55
00
tak určite tie komponenty a kvalita drahšieho bicykla bude úplne niekde inde,ale každý si kúpi to na čo má.chlapec tu má 16 rokov,dostal bicykel,povozí sa,po čase niečo na ňom zničí,ale týmto procesom si musí asi prejsť každý človek,ktorý nemá to šťastie a v 15 rokoch dostane od rodičov bicykel za 2000€ :) ja som tiež iba minulý rok zmaturoval,našiel časom robotu a na svoj haibike si šetril takmer rok a kúpil som si ho toto leto. tak peťo si prejde možno niečím podobným ako ja ak ho bude stále bicyklovanie baviť a potom si kúpi nejaký kvalitnejší bicykel podľa svojich predstáv.

tak ja len toľko,že netreba hneď hovoriť,že ľutuješ takých ľudí čo si také niečo kúpia alebo,že to je zdraviu nebezpečné len kdesi ísť na takom bicykli.(samozrejme hovorím o normálnom použití na aké bol ten bicykel poskladaný)

konecne dakto normalny co to vie pochopit
14.08.2012 - 15:10:01
00
dnes na nakupoch

Prílohy:

Bez názvu-7.jpg
Bez názvu-7.jpg 305.3 KiB thumb_up0thumb_down

14.08.2012 - 15:19:55
00
Lietajúci šťur, na intráku za oknom. Nikomu sa ho nechcelo umyť :D
Príloha:
DSCF6733 (kópia).JPG
DSCF6733 (kópia).JPG 173.07 KiB thumb_up0thumb_down

15.08.2012 - 00:00:04
00
podla mna to CTMko na taky freeway uplne staci...a mozno sa to bude dat nazvat aj XC lebo asi na tom slape aj do kopca :)
15.08.2012 - 00:34:07
00
no daco take sak si kukni v google earth strazske smer vranov na cestu a lesy po lavej strane zo strazskeho
15.08.2012 - 00:45:37
00
milos21 : praveze je to super taketo akoby zostarnute. dost mi to pripomina tymi farbami zabery z pripyatu z osemdesiatych rokov.
15.08.2012 - 08:30:55
00
Viem, keby sa mi nepáčila, tak ju tu nezavesím. Odlesky a špina na okne, detaily čo postupne nachádzam a ani som nevedel, že tam sú, strašne podarená fotka. A to som ich chcel hneď po cvaknutí zmazať a táto je na 1 :lol:
16.08.2012 - 00:06:25
00
V tom prípade potom nech dieťa/rodina neviem kto ten bike kupoval si prehodnotia či je zdravie hodné 100 eurám. Pretože tieto biky sú ako hovorí statusak zdraviu nebezpečné a následná rehabilitácia a pod. veci môžu byť oveľa horšie ako dať navyše 100 eur. Prípadné nové zuby u zubára keď chalanovi pukne pri hlave rám ;)

Videl si už taký bicykel naživo alebo len na obrázku? Je to úplne normálny a plne funkčný 2-kolesový bike. Samozrejme pre chlapcov dodrbávačov "light DH" vhodný nie je.
16.08.2012 - 08:05:36
00
Tak, tak....mám 16 ročný zimák v podobnom technickom stave, čiže závitové hlavové zloženie, 26mm sedlovka, tenké CrMo trubky...a môžem povedať že aj tieto biky toho vydržia hodne. Zimák stále jazdí a bez problémov.
16.08.2012 - 08:28:18
00
tak tak ten bajk zase nieje az taka bieda...ak na nom bude jazdit s rozumom....mna pred 4 rokmi zrazil daky dedko na skode favorit...ja som isiel na svojom starom bajku kupovanom tusim v carrefoure olpran spider.....odniesla si to len ohnuta kluka...za co jej vdacim lebo ak by to nevydrzala a ohla by sa viac...uz by to schytala aj moja noha....ja som skoncil len doudierany a cely poskriabany od betonu...ale bajku inac nic nebolo....a este minuli rok som na nom jazdil v zarnovici pre rozky :lol:

tak ako pise Lubik nie kazdy ma peniaze na zvis...mne ked ukradli mongoose bol to moj prvy full...tak som rok setril kazde euro vsetky peniaze z brigady....a vsetko co som sem tam dostal....aby som si mohol na zaciatku tohto roka kupit moj haibike :-) nie kazdy si moze dovolit prihodit 50 eur a kupit daco lepsie..... :-)
16.08.2012 - 08:56:33
00
milos - ale keby som chcel take nieco nasimulovat tak sa s tym babrem pol dna a mozno by to ani nebolo ono. tieto nahodaky su best :)

Ked sme pri tej simulacii. V tiesnave tento rok som fotil a skusal som navodit autenticnost fotiek

Prílohy:

Dobova1944_2.jpg
Dobova1944_2.jpg 583.3 KiB thumb_up0thumb_down

Dobova1944_3.jpg
Dobova1944_3.jpg 548.43 KiB thumb_up0thumb_down

Dobova1944.jpg
Dobova1944.jpg 230.88 KiB thumb_up0thumb_down

16.08.2012 - 10:44:51
00
Za svojím si stojím, jazdil som na viacerých takých bikoch, nebezpečné sú, 9/10 sa mi rozpadávalo pod rukami aj pri ceste do obchodu. Ale tak nech chlapec kupuje... Ešte aj to svetlo je pekne zbytočné. Svietiť nebude a aby ho videli autá, na to stačia aj tie prdítka na gumičke za 1 euro.
16.08.2012 - 11:19:27
00
pekelnik tak ver tomu ze nestacia....je rozdiel mysliet si ze si videny a naozaj byt videny :-D na rajdach mavam v zhorsenych podmienkach 900 lumenove svetlo....a ako som pisal v inej teme...aj tak si ma niektore individua nevsimnu... :-(
16.08.2012 - 13:14:28
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo)
keyboard_arrow_up