Zdravim, zaujimalo by ma ako nastavit rychlost vracanania tejto odpruzenej vidlice. Stalo sa to vracia nejak pomaly spat. Dik
13.09.2004 - 18:59:33
00
POzri sa nizsie bolo to tu podrobne rozobrane so tu pisal presny navod myslim ze to bolo pisane aj pre nejakej RST vidle
14.09.2004 - 16:22:20
00
ASI NEJAK TAKTO ::NAVOD NA UPRAVU A OPRAVU XCP 75 LO:: Normalne otocis bike hore nohami povolis tie imbusy dole tak do polovice potom po nich klepnes kladivkom(lebo je tam taky maly kuzel)a vykrutis ich uplne potom jednoducho vytiahnes vnutorne nohy potom vsetko pekne poutieras od bordelu a z vonkajsich noh das dole tesnenia(jednoducho podpacis srubovakom alebo cim)pekne ties poutieras.Potom natrepes vazelinku do vonkajsich noh(toto neuveritelne pomaha)proste do diery das ako ja par vidliciek(priborovych)vazelinky.Daj ju vsade aj pod tesnenia a do kazdej diery co najdes.Potom namontuj tesnenia spattekne rovnomerne ich tam nabi gum.kladivom alebo cez nejaku dosticku.Praca s vonkajsimi nohami tymto konci.VNUTORNE NOHY:tak tam jed dobre najprv vybrat pruzinu tym klucom co mas k vidle tam len vykrutis tu regulacnu zavitoidnu somarinu a vyberies pruzinu.Potom vyberies jednoducho aj ten dzindzik co ti trci zo spodu najprv z neho stiahnni ten cierny dorazovy kus umelyny a potom len donho dobni prstom a on ti vypadne z druhej strany na nom je negativna pruzina(ak ju skratis a doplnis k hlavnej pruzine 2cm pruzinu(taku aka je vo vnutry len proste 2cm tak mas z vidly 100 ako ja))teraz tiez pekne vsetko premasti a mozes rovno poskladat spat.Daj dostatok vazeliny na hlavnu pruzinu.TERAZ TLMIC:Ten sa da vybrat ale zbytocne tam si velmi nepomozes neda sa otvorit takze nic ale ak chces mat ozaj maksiu vidlu tak vyber ten dzindzig na uzatvarani vidly (ta packa hore) len sa vytahuje len s nim treba pohybat na spodku ma taky maly dzigwajz ten odrez vlastne ho nepotrebujes a potom ho nasad spat teraz mozes tocit tym uzamykacim packom nikolko krat dookola ak nim otocis celkom do lava tak to tlmenie je prakticky celkom makke a vydla je viditelne rychlejsia a maksia vsetko sa da len sa netreba bat sa s tym pohrat.Potom strc vsetko tak ako bolo pekne spat do vonkajsich noh a mas vidlu ako z reklamy na Morcosky RS alebo Foxy.(este poznamka ja som pouzival normalnu autovazelinu od slovnaftu lebo na stoji v garazi plne vedro nie je sice celkom vhodna ale pouzil som co som mal ina vazelina inak funguje ale tato by nemala byt agresivna takze uvidime co na nu tesnenia a take tie veci)je dobre tiez vymenit elastomery za maksie labo tam su strasne tvrde a ak neskacete tak aspon bude vacsi zdvyh a nic inealebo si ich skratte take 2cm (jeden staci)
14.09.2004 - 16:26:56
00
vymenit vidlu
19.08.2005 - 15:07:11
00
keyboard_arrow_up