to je miestny folklor, netreba hned koli tomu vypenit - inak, toto je galeria nasich bikov, tak sa ocakava, ze budu nejako ustrojene na peknu fotku(co rozobraty bike v kufri auta, ani bike ovesany kadecim nie je)...samozrejme je kazdeho vec, ako ustrojeny jazdi, ale ked da fotku na forum, musi pocitat aj s nejakou kritikou

inak pekny TREK, aj ked som este nepocul o tom, aby bolo nieco univerzalne zaroven bez kompromisov, to su len take marketingove kecy...v kazdom pripade to bude celkom dobre pouzitelne aj na maratonoch, aj v mierne zlozitejsom terene, aj na dlhe streky lesom
24.08.2012 - 22:08:42
00
Odrazky su sexi. A navyse cloveka aspon vidno ked v noci ide cez krizovatku. Rozhodne lepsie ako nic.
24.08.2012 - 22:14:32
00
:y:
Co bolo na tom sproste ???? Ved puberta je obdobie zivota vyznacujuce sa urcitymi specifickymi znakmi, ktore u väcsiny jedincov po urcitom obdobi pominu....
A potom si na bike zavesia naspät tasticky, rohy....... :lol:
...aj ja som to prezil a nehanbim sa za to :rock:
25.08.2012 - 10:56:04
00
:y: Napisal si to dobre.
Toto osocovanie na stranke,ktora sa venuje fakt nekonfliktnej a zdravej teme je chore. Som konfliktny typ, na SMEcku by som vrazdil,ale naco toto tu riesit. Donesem bajk z obchodu ako mi ho dal predajca a uz problem s odrazkami... ako keby som nejazdil a nevedel,ze su mi na dve veci...
Kazdemu sa paci na bajku nieco ine,kazdemu ine vyhovuje,tiez som zacinal tastickami,dva drziaky na flase,neviem co... Momentalne mi vyhovuje ,,holy,, bajk a vsetko nosim v ruksaku(nejake vyhrady?:)).
Kratke rohy na xc bajku su skvela vec, na tento ich samozrejme nedam,ale asi mi budu chybat:)
Skusme skor vyuzivat tento priestor na vymenu informacii a skusenosti ako na malicherne rypanie do odraziek na bajku prave dovezeneho z predajne...

P.S.: Ak by to nahodou niekoho zaujimalo, ten bajk je skvely. vsestrannost bez kompromisov,ako som to cital v reviews.Bal som sa horekopcov,ale ked som vysiel to,co sa mi nikdy na HT nepodarilo,zabudol som,ze som niekedy HT mal.
25.08.2012 - 11:00:03
00
Tak a konecne po nekonecnom cakani mam novy ramik. Chucker bol na mna malinky kedze som sa vo velkom dal na lesy a bolo treba zmenit velkost. Este chce menit prehadzku za Saint nech to ladi. Sedlo mi nehajte napokoji, ja ho mam rad :D

Prílohy:

Hornet 01 LQ.jpg
Hornet 01 LQ.jpg 658.47 KiB thumb_up0thumb_down

Hornet 02 LQ.jpg
Hornet 02 LQ.jpg 655.67 KiB thumb_up0thumb_down

25.08.2012 - 11:01:55
00
nádhera :clap: ten rám je 8)
25.08.2012 - 11:11:29
00
to hej ram sa vazne vydaril.....a pekne ladi s miestom kde je ten bajk foteny :y:
25.08.2012 - 11:33:50
00
Som rad ze sa paci :) . Som velmi spokojny zatial. O chvilu dostane zabrat na holiach. No len neviem ako vyslapem s predom 38-32 :D . Asi aj prevodnik budem musiet zakupit a neviem ci rovno nie v zlatej farbe.
25.08.2012 - 11:36:50
00
32 nechaj a daj spodnú tak 24 to by mohlo isť v pohode,alebo 38/26 už ako bude vyhovovať...a btw,odkial si objednával rám?
25.08.2012 - 11:47:03
00
Ja mam v predu jeden prevodnik o 38 zuboch a vzadu mam najvacsi 32. To je moj najlahsi prevod proste a do strmsich kopcov asi budem tlacit peso. Potom casom ak bude treba dokupim 32T aj dopredu. Alebo novy kazetu s vacsim vzadu. Ram som objednaval z Elitebikes ale dodavali mi ho tri tyzdne z coho ma slo uz rozdrapit.
25.08.2012 - 11:51:10
00
Tak a konecne po nekonecnom cakani mam novy ramik. Chucker bol na mna malinky kedze som sa vo velkom dal na lesy a bolo treba zmenit velkost. Este chce menit prehadzku za Saint nech to ladi. Sedlo mi nehajte napokoji, ja ho mam rad :D


Krajšie než som čakal ;) Inak miesto Saintu objednaj od Matta Zee ;)
25.08.2012 - 12:56:12
00
fakt zaujímavý bike, taký armádny :)
25.08.2012 - 13:33:06
00
Sa postavis a vydupes to.
25.08.2012 - 13:38:01
00
to je miestny folklor, netreba hned koli tomu vypenit - inak, toto je galeria nasich bikov, tak sa ocakava, ze budu nejako ustrojene na peknu fotku(co rozobraty bike v kufri auta, ani bike ovesany kadecim nie je)...samozrejme je kazdeho vec, ako ustrojeny jazdi, ale ked da fotku na forum, musi pocitat aj s nejakou kritikou

inak pekny TREK, aj ked som este nepocul o tom, aby bolo nieco univerzalne zaroven bez kompromisov, to su len take marketingove kecy...v kazdom pripade to bude celkom dobre pouzitelne aj na maratonoch, aj v mierne zlozitejsom terene, aj na dlhe streky lesom



Mne prisiel sexy,ked v kufri lezal.som mal pred sebou dialnicu,vedla seba frajerku,ale stale mi bralo zrak dozadu:) neni cas na lepsie fotky,zivot je rychly.
Pre mna osobne univerzalnym a bez kompromisov je,aj ked naozaj,znie zvlastne az prilis marketingovo.Nemam pocit,ze by sa mi islo horsie hore kopcom, a dole kopcom je to o niecom inom ako ht. a dokonca aj po hradzi okolo slnavy sa mi dobre chodi,aj ked tam to moze vyzerat podivne.vidavam ludi, co chodia na sp epicoch, dokonale cistych,ze teren to ani zdialky nevidelo, obleceni vo farbe a znacke bajku, posedavajuc na pive a cigaretke v bufete:)
A ja tu nepenim,len sa tak pozastavujem nad vecami:)
25.08.2012 - 14:10:45
00
Dakujem za reakcie :) .No tak musim kupit 32T prevodnik. Nehorazne tazky prevod je to. Co som predtym vpohode vyslapal tak som teraz vacsinu casu tlacil. Za to cesta dole bola pekelna. Z holi pod 15 minut ku vrutkam. Siel som asfaltkou lebo som riadne premrzol a nevladal som uz dako sa trapit terenom. Nemal som svoj den ale itak, 40km som dal no :)
25.08.2012 - 18:41:13
00
cron
keyboard_arrow_up