bacha drocik by sa mohol urazit :D
05.09.2012 - 13:42:38
00
drocik je aspon odbornik a vyzna sa v mnohych veciach, teda ma rozhlad ;-)
05.09.2012 - 14:06:48
00
angel1, na cesťáku mám Campagnolo a kupoval som do rezervy špice a ložiská. Bez problémov. Jednu špicu som už musel meniť po dva a pol roka prevádzky. Na horskom mám skladačky a na uhlíkovej meride pôvodné shimano... To len tak mimochodom. °-)
05.09.2012 - 16:32:07
00


tak neviem, či si pochopil, o čom článok pojednáva.
Lebo ten je o prekážkach v podnikaní Slovákov na Slovensku zo strany štátu.........
štátni úradníci dotujú za provízie cudzokrajných, ktorí sa po uplynutí výhod zbalia, odídu, ale domácim živnostníkom hádžu polená pod nohy.
06.09.2012 - 05:58:49
00
Lord Klaymen and other ....takze je cas poohliadnut sa po novych kolesach, kedze pod paskou su tie niple pekne zahrdzavene a urcite to pojde pekne po jednom do "preč" .....
Co radite do cca 300 EUR (komplet)?


radím ísť do niečoho,čo má UST ráfiky,napr.tieto RM 3 , jazdím ich síce len 1/2 roka , ale dávam im zabrať , držia bez najmenšieho problému , cena cca 285 Eur aj s poštovným
http://www.kupkolo.cz/fulcrum-mtb-kola-red-metal-3_z5709/
06.09.2012 - 11:35:12
00
OT:nas profesor pouzival vyraz PAPRŠLEK :D cela aula v smiechu lezala :D
06.09.2012 - 16:49:07
00
Čo si chodil do MT na priemyslovku? Tiež sme tu mali takého experta, buď mu zem ľahká. Papršleky používal pri grafickom skladaní síl na mechanike (pomocné čiary) :D
06.09.2012 - 17:02:20
00
Čo si chodil do MT na priemyslovku? Tiež sme tu mali takého experta, buď mu zem ľahká. Papršleky používal pri grafickom skladaní síl na mechanike (pomocné čiary) :D

profesor je vysokoskolsky titul,takze stredna tazko..ale ano mam SPS,ale nem MT
06.09.2012 - 17:58:23
00
Áno, viem, že vysokoškolský. Len ľudia to často nespráve používajú pre stredoškolských učiteľov, tak som si nebol istý či nie si jeden z nich. Ale tá aula mi mohla napovedať, nečítal som moc pozorne.
07.09.2012 - 14:40:45
00
Ja?No! Ale ano, uz sme si spolu pisali o tom, ze poznam aj pohlad zivnostnika, i zakaznika. Ale ak je niekto servisne stredisko, mal by servisovat a nie ma poslat do pecka preto, ze som ten bajk kupil v inom meste. Mimochodom ani predajcovia aut neziju z predaja vozidiel, ale zo servisu (leasingu, poistiek). A uz ked by som k niekomu chodil na servis, urcite by som si tam kupil aj nieco ine. Clovek vzdy nieco kupi, ked ide do cyklo predajne.
Navyse Tiko je obchod, kde som chodil casto a kupoval si tam vzdy nejake veci - oblecenie, vyzivu, komponenty. Uz len z toho dovodu ma nemal poslat do prec. Ibaze uz viac tam nepachnem. A to som tam chcel kupit bike pre zenu. Takze teraz ho pojdem kupit do BB. Alebo sadneme do auta a zbehneme ku Kubicovi. Mam od neho dva bajky, dalej sesternica a svagor detto a tak u neho kupim dalsi. Keby som mal cas, bol by som zbehol po ten spúic k nemu autom, no nebol cas. Aj tak mi nahradne spice poslal napokon on a to nie je uvedeny ako servis Mavic.
07.09.2012 - 17:13:26
00
keyboard_arrow_up