som zvedavý či českí novinári pôjdu za takým Padrnosom...V tom období elitný ťahač po rovinách...
Mňa akurát serie,že tu Hincapie dával rozhovory o nejakej poctivosti dlhovekosti v cyklistike a podobné žvásty.
11.10.2012 - 19:42:25
00
myslím tohle:
http://www.ceskapozice.cz/byznys/podnikani-trhy/exkluzivni-vypoved-byvaleho-profesionalniho-cyklisty-vitezove-nejsou-cisti?page=0,0
jinak Padrnos se někdy v roce 2010 vyjádřil že o ničem neví :D
11.10.2012 - 20:00:03
00
to som čítal a v období 5 titulov na tdf keď tam bol elitným jazdcom bol v tom tiež určite aspoň po kolená.
Na druhej strane sa nemá k čomu priznávať,dávno je mimo a za vodou aj keby bol neviem ako sypal.
11.10.2012 - 20:04:11
00
to si tu fakt niekto úprimne myslí, že Amstrong nedopoval?

to si tu fakt niekto úprimne myslí, že len vďaka dopingu sa dá 7x vyhrať TdF? V dopingu sa neorientujem, ale je zaujímavé, že pred LA sa jazdilo hlavne silovo, po LA sa jazdí hlavne frekvenčne. Pred LA boli borci, čo odjazdili aj všetky grand tours a klasiky za sezónu, LA sa sústredil prakticky len na TdF. Ako sa vraví v Amerike, just saying...
11.10.2012 - 20:07:12
00
přesně prostě nechápu ty přiznání :-( i pod přísahou se přece dá říct že si nepamatuju co se dělo před 10 lety :D
11.10.2012 - 20:08:13
00
akurat som rozmyslal aku "silu" ma vypoved pod prisahou, co by sa mohlo stat ak by niekomu dokazali loz, alebo by si na nic dolezite nespomenul
11.10.2012 - 20:15:00
00
samozrejme,že aj pod prísahou sa dá povedať,že som nič nevidel a nepočul a žiadny sudca ti nedokáže krivú výpoveď ,keď to nemá ako dokázať,že to bolo inak.Oni sú proste motivovaní LA utopiť aj keď v tom celom systéme boli rovnako namočení a v tom období z neho ťažili rovnako.Hovorím ak by to bol civilný súd tak tieto výpovede nemajú žiadnu váhu.
11.10.2012 - 20:17:18
00
akurat som rozmyslal aku "silu" ma vypoved pod prisahou, co by sa mohlo stat ak by niekomu dokazali loz, alebo by si na nic dolezite nespomenul


lež se asi dokázat dá, ale pokud řekne že si to nepamatuje tak mu to těžko někdo dokážeže lže :D
11.10.2012 - 20:21:44
00
chudák Lance...výpovede tých, čo boli usvedčení a naviac po toľkých rokoch bez iných dôkazov, je na smiech...
11.10.2012 - 20:22:47
00
no podle televize Nova co sem aktuálně viděl ve zprávách jsou prý důkazy zdrcující :D akorát pořád tak nějak nepřímé
11.10.2012 - 20:26:20
00
no pokiaľ to tvrdí taká autorita ako TV Nova, tak to už neni čo riešiť... :doh:
11.10.2012 - 20:38:49
00
taka typicka manipulacia, tak dlho budu dookola tvrdit o zdrcujucich (nespochybnitelnych, totalnych...) az to zacne laicka verejnost brat ako fakt
alebo nam to iba davkaju po kuskoch, aby sme s tych dokazov nespadli zo stoliciek, take su prudke :D
11.10.2012 - 20:49:29
00
A ake este maju mat dokazy? :) Na kameru nahrateho Lanca ako si picha EPO? Aj potom by ludia tvrdili ze si picha vitamin C a nie EPO :) Desattisice dolarov pravidelne na Ferrariho ucet - kazdemu je jasne, ze prvy ucen otca EPA Conconiho asi tieto peniaze nedostaval za to aby Lancovi povedal ze ma ist lahsi prevod s vacsou kadenciou (to ze sa tak nejazdilo predtym je blbost, to su len PR kecy aby vysvetlili zazracne vykony, podobne ako to dnes robi Sky - zvysili sme pri casovkach kadenciu o dve otacky a zrazu vyhravame vsetko, to je ten spravny kluc a vsetci okolo su sprosti ze na to za tych 120 rokov "profi" cyklistiky neprisli). BTW z tych jedenastich boli chyteni len dvaja. Ostatni sa priznali "dobrovolne". Za klamstvo pod prisahou je basa - ako na vlastnej kozi skusila Marion Jones. Alebo si tu naozaj niekto mysli ze to je sprisahanie vsetkych Lancovych ex kolegov proti nemu? A niekto im nebodaj zaplatil aby si vymyslali (btw vsetci vypovedali o veciach viacmenej rovnako bez toho aby videli vypoved toho druheho), priznali sa k dopingu a tym sa zhodili v ociach ich dlhorocnych obdivovatelov? A ze cely team sypal jak sialeny, Bruynell sa vyhrazal vyhadzovom ked jazdci nebudu dodrziavat predpisane "davky", ale kapitan si to vsetko odtrpel bez dopingu? (pritom to mali tak premakane ze im na to nemohli komisari prist, takze prakticky ziadne riziko).

Keby Armstrong nedopoval (resp keby sa v tej dobe nedopovalo vobec) podla mna by Tour asi nevyhral (dopoval uz aj pred liecbou rakoviny, dokonca je mozne ze k nej mu prispel aj prave doping, ale to uz su jasne spekulacie na ktore sa nikto nedozvie odpoved :) Ale pred ochorenim Lance bral rastovy hormon, po navrate ho uz nebral - podla Hincapieho/Leipheimera), tazko povedat, ak je niekto fakt neskutocny talent tak konske dopingove davky mu uz prave nemusia az tak dopomoct (ktovie kolko takych talentov vtedy vyhaslo ked sa nedali na hru ktora bola rozohrana). Na druhu stranu si nemyslim ze mal az taku vyraznu (voci ostatnym nespravodlivu) vyhodu v nadopovanom pelotone prelomov tisicrocia - ostatne topteamy mali podla mna nakoniec tie iste info a financie na spravnu "vyzivu". Takze za tych okolnosti ake vtedy boli vyhral tych 7 titulov zasluzene a nikto iny nema narok byt uvedeny ako vitaz. Keby sa priznal tak ho nechaju ako vitaza s poznamkou ze dopoval, podobne ako je vedeny Bjarne Riis. Ostatne sama USADA potvrdila ze zo vsetkych ludi co boli v top ten na TdF za tych 7 rokov je tusim len 1 alebo 2ja ktori nie su spajani priamo/nepriamo s dopingom :D Takze moc nema zmysel spekulovat a pridelovat tituly niekomu inemu.
11.10.2012 - 21:11:54
00
njn ale lance ma rozbehnuty biznis s jeho nadaciou livestrong a to asi niekomu kole oci , na tom sa da celkom dobre rizovat (aj ked priznam sa ,nenapada ma sposob ako.... )
11.10.2012 - 21:28:27
00
mne sa len nepáči tá hra na svedomie po skončení profi kariéry u hincapieho...načo sa ide teraz priznávať keď je to každému na hovno.mal sa priznať počas top slávy ako millar,ale toto je len farizejstvo nič viac.sypali všetci aj v iných tímoch takže by som túto dobu nechal tak lebo tam žiadna spravodlivosť neexistuje a dosiahnuť sa nedá.
čo sa týka krivej prísahy tak ako písal kubad,keď si raz niečo nepamätáš tak s tým nikto nič nespraví.
11.10.2012 - 21:52:00
00
keyboard_arrow_up