janosik: kiezby len Livestrong :D on si z toho vsetkeho okolo cyklistiky spravil poriadny biznis (a preto sa asi choval casto tak agresivne, kedze tu neslo o sport ale o jeho peniaze, o ktore mohol pri kazdom podozreni z dopingu prist)
http://dimspace.co.uk/la/ArmstrongBusinessConnections1707.png
11.10.2012 - 22:19:34
00
len potom nechapem naco robia tie dopingove kontroly... ved sa staci opytat par cyklistov ci sypal a nemusia sa trapit s testom krvi no nie?

a druha vec aky je rozdiel medzi tym ze test krvi je negativny a 20 ludi povie ze sypal a tym ze test je pozitivny a 20 ludi povie ze nesypal? v prvom pripade ma pravdu 20 ludi a v druhom test? preco nie opacne?
11.10.2012 - 22:46:09
00
capulo vôbec sa tým netráp...jazdi sám pre seba a pre radosť z pocitu slobody...
aj tak najviac sypú amatéri ako sme my všetci,to by si len grcal čo sú podaktorí ochotní zobať. :x
11.10.2012 - 23:15:02
00
sak aj jazdim :) a dnes som si dal na vyjazde zemiakovu placku, loksu s bryndzou a pecenovu pastiku s hriankami, baranimi rohmi, uhorkami a feferonkou :), ci mi to nejak pomoze? no bohvie :) ale bolo to chutne :D, jedine co som si nasypal bol cukor do caju :D
12.10.2012 - 00:23:47
00
capulo: sodoma gomora, ešte si zabudol na tú mačku, čo si včera prešiel
12.10.2012 - 01:57:54
00
capulo: no ked nechapes ten rozdiel pravnik z teba asi nebude :D

veru veru, sype sa vsade, uz aj EPO si naslo cestu medzi obycajnych ludi :(

www.vitalabs.com
12.10.2012 - 10:22:56
00
Je to ako s profikmi na Ms.Olympia.Kto veri ze kazdy kto sa tam dostane je cisty tak si moze hlavu strcit pod studenu vodu.LA vyhraval je pravda ale popri vyhram inkasoval neskutocne peniaze za jeho aktivity mimo bicykla a stal sa najvacsim podnikatelom v pelotone.Ak by si robil len robotu na bicykli tak by mu asi dali pokoj ale on sa popri svojich tituloch,ktore samozrejme ziskal aj vdaka dopingu angazoval v podnikatelskej cinnosti do takej miery ze zo seba urobil modlu.Ist si tvrdo bez hlavo za svojim snom je jedna vec.......ale dan za to musis zaplatit.Ak nieco ziskas zakonite nieco stratis a on si zvolil taku cestu dobrovolne.Je smutne kam vdaka nemu upadla cyklistika.
12.10.2012 - 10:30:16
00
Kolko odbornikov na LA a doping v cyklistike tu zrazu je ..
12.10.2012 - 10:40:38
00
capulo vôbec sa tým netráp...jazdi sám pre seba a pre radosť z pocitu slobody...
aj tak najviac sypú amatéri ako sme my všetci,to by si len grcal čo sú podaktorí ochotní zobať. :x


Hmm, to mi teda prosim prezrad, co take berieme my amateri. Ma celkom zaujima, cim sa da v nasich podmienkach "dopovat".
12.10.2012 - 11:01:56
00
A čo Lancov výsledok na Tour 2009, tretie miesto za Contadorom a Schleckom. Aj vtedy fungovala prepracovaná dopingová mašinéria? V 2009tom asi ťažko... Nechcem sa ho zastávať ani súdiť, ale prečo by človek, ktorý vo svojich 38ich rokoch a po návrate do profipelotónu podal takýto výkon (zrejme čistou cestou), nebol vo svojich najlepších rokoch a forme schopný podávať výkony aké podával pri svojich víťazstvách. Veď bol tretí na tour pre boha :D
12.10.2012 - 11:04:18
00
http://www.cyclingnews.com/news/report-usada-has-38-armstrong-blood-samples-from-2008-to-2012
http://www.cyclingnews.com/news/ashenden-armstrong-may-have-been-blood-doping-at-2009-tour-de-france
krvny doping je takmer nepreukazatelny ...

Inak s Tonitovym nazorom sa plne stotoznujem, presne tak to vidim aj ja. Ak by zostal jazdcom ako vsetci ostatni tak by mal asi dnes pokoj .. ale on zo seba spravil arogantnu superstar zarabajucu na vsetkom okolo ...
http://velonews.competitor.com/2012/10/news/the-wrath-of-lance-armstrong-usada-outlines-witness-intimidation_256702
12.10.2012 - 11:11:12
00
Je smutne kam vdaka nemu upadla cyklistika.

na druhej strane (aj) vďaka nemu sa cyklistika spopularizovala.. ak každý rok vyhráva niekto iný nepritiahne to tolko ludí ako jeden superhrdina..
Sagan tu čo sposobil? keď vyhral tu tam niečo už sa o ňom vedelo, ale keď prevalcoval TDF zrazu každý mal zelené tričko..
12.10.2012 - 11:59:25
00
... Aj vtedy fungovala prepracovaná dopingová mašinéria? V 2009tom asi ťažko...

to sa dozvieme tak o 10 rokov, az budu borci koncit karieru :D
12.10.2012 - 12:09:40
00
ale on zo seba spravil arogantnu superstar zarabajucu na vsetkom okolo ...


ako ja som nikdy nebol fanúšikom LA, ale takéto vyjadrenia mi prídu úplne smiešne :) čo si si musel zobrať hypo na žltý náramok a teraz si na mizine?
12.10.2012 - 12:35:14
00
.. ale on zo seba spravil arogantnu superstar zarabajucu na vsetkom okolo ...


Ak sa chces dostat na vrchol tak musis mat extremne vysoke sebavedomie, extremne vysoku priebojnost a zabudnut na samaritanske kusky voci superom (naschval som nepouzil slovo gentlemanske). A az sa tam hore dostanes - mas pocit, ze nebudes posobit na okolie ako arogantna superstar? No a ktoryze to z vrcholovych sportovcov sa nesnazi zarabat na vsetkom okolo? Ty by si to nerobil?
12.10.2012 - 12:59:08
00
keyboard_arrow_up