čavte, "MAS vršatec" ziskala z eurofondou niake peniaze na cyklomapy, budu značenia, mapy v papierovej aj digitalnej forme...a pod
slubili sme s chalanmi že im to pomožeme nakresliť do mapy niečo máme ale chceme aby to bolo čo najlepšie, takže ak niketo niečo pozná skúste pomocť
konkretne:
Súča ta je už značená, ľuborčiansku dolinu mame zvladnutu(ved je naša:))
ale potrebujeme od Horného Srnia, okolie Vršatca, Pruského....Červený kamen, po Lednicu, ............a v podstate od Váhu po Hranicu s ČR.
treba nakresliť trasy ktoré su zjazdné na bicykli(zjazdné nemyslím DH):)
vitam akúkolvek pomoc, a trochu sme to podcenili takže to nestíhame už to malo byť:(
dakujem
15.10.2012 - 21:28:32
00
slubili sme s chalanmi že im to pomožeme nakresliť do mapy

Chcu to len "virtualne" kreslit v mape, alebo aj oficialne vyznacit v terene (=treba suhlas vlastnika pozemku a kopec inych povoleni)?
16.10.2012 - 11:58:07
00
Myslim, ze by ste nemali vydavat cyklomapu, kde chcete zakreslit nelegalne cyklotrasy, mali by ste zakreslit len legalne cyklotrasy( v terene riadne, na zaklade rozhudnutia uradov povolene a vyznacene trasy ). Mozete ich nakreslit trasy len ako doporucene, ale i tak by som to konzultoval so Slovenskym cykloklubom, aby ste neurobili niekomu medvediu sluzbu.
Ak trebe nieco konkretne, kludne mi napiste...
16.10.2012 - 13:07:09
00
ja som cyklista mna len požiadali aby som im pomohol s trasami, birokraciu ma nastarosti "MAS Vršatec" tieto veci maju zvladnute, a jak som ich spravne pochopil(myslim že hej) tak oni zlegalizuju všetko čo treba, je to normalne oficialny projekt, dotovaný z eurofondou, a ano budu aj tabule aj mapy aj šeličo inšie...
16.10.2012 - 17:41:52
00
keyboard_arrow_up