aha dik za radu mohol som sa zabit :D:D:D

no vidis zachranil som ti zivot :)
08.05.2007 - 18:38:33
00
hej moj ochranca:D
08.05.2007 - 18:52:37
00
karbon nechaj pekne chrtom,ked chces skakat,potrebujes pevny a bezpecny bike.
08.05.2007 - 19:27:31
00
ked na tom chces bezpecne skakat,tak by som to nerobil...
A ked napriklad pouzie karbonovu sedlouku alebo drziak flase tak by to malo byť v pohode :roll: :lol:
08.05.2007 - 21:03:18
00
ked na tom chces bezpecne skakat,tak by som to nerobil...
A ked napriklad pouzie karbonovu sedlouku alebo drziak flase tak by to malo byť v pohode :roll: :lol:

kamo ja viem,ze sranda,ale uz dost.Nabuduce sa moze stat,ze ti na podobnu koninu nik neodpovie :roll: Inac ten drziak flase som chcel napisat aj ja-zo srandy samozrejme,ale sedlovku by som tiez neriskoval...
08.05.2007 - 22:41:20
00
ked na tom chces bezpecne skakat,tak by som to nerobil...
A ked napriklad pouzie karbonovu sedlouku alebo drziak flase tak by to malo byť v pohode :roll: :lol:

kamo ja viem,ze sranda,ale uz dost.Nabuduce sa moze stat,ze ti na podobnu koninu nik neodpovie :roll: Inac ten drziak flase som chcel napisat aj ja-zo srandy samozrejme,ale sedlovku by som tiez neriskoval...
Mam taky dojem ze karbon je rovmako pevni ako ocel prco zneho potom robia casti zbrani a Skoro cele lietadla . Carbon je dost zlozitý na virobu stacia drobne chydicky a môze praskat. pokyl vis co je carbon carbon je aj ta co mas na ceruske carbon ako taký je dost kreh krehky ale spojením s plastom alebo kovom sa stava extremne pevny a lahky. Karbon sa do tvaru trupky vitvaruje sám teda inzinieri v meride nemaju co pokazit preto je sedlovka asi jedini kvalitni casrbonovi diel :lol:
09.05.2007 - 08:09:52
00
no chalan tak ty si uplne ale uuuplne mimo. trosku sa popytaj uja googla na informacie kym zacnes tvrdit taketo bludy. a opras trochu slovencinu, lebo toto bolo uz trochu moc :)
09.05.2007 - 08:13:59
00
2 makros Nielenze Tvoja slovencina je otrasna a az ma dvihalo zo stolicky, ked som to videl, ale este aj totalne bludy pises :cry:
09.05.2007 - 09:22:25
00
Mam taky dojem ze karbon je rovmako pevni ako ocel prco zneho potom robia casti zbrani a Skoro cele lietadla . Carbon je dost zlozitý na virobu stacia drobne chydicky a môze praskat. pokyl vis co je carbon carbon je aj ta co mas na ceruske carbon ako taký je dost kreh krehky ale spojením s plastom alebo kovom sa stava extremne pevny a lahky. Karbon sa do tvaru trupky vitvaruje sám teda inzinieri v meride nemaju co pokazit preto je sedlovka asi jedini kvalitni casrbonovi diel :lol:

to mas zly dojem plasty vseobecne sa pouzivaju v zbrojarskom priemysle len na tie casti ako rukovat,uzavierky,pazby a take casti,ktore neprichadzaju do priameho styku so strelou koli pevnosti,teplote ktora tam vznika a odlahceniu.
Co sa tyka lietadiel,tak neviem,urcite sa tam z karbonom minimalne experimentovalo(nakolko je tu vaha dost klucovy pojem),ale neverim,ze vydrzi co letecka ocel Videl som uz vela obrazkov z polamanymi karbonovymi komponentami a napriek svojej vahe ti kazdy povie,ze v pevnosti na hlinik nema Dokonca tu kdesi zaznelo o nejakom cyklistovi-cestnom pretekarovi,ktoremu sa zlomila karbonova sedlovka pod zadkom a to si nechcem ani predstavit...Celkovo netvrdim,ze KVALITNY kompozit nic nevydrzi,ale vo svete freeride,dh miesto nema.
09.05.2007 - 09:42:11
00
ale ste mu dali makros nemudruj a este to tu budu citat male deti a skocia ti nato ............... a cobisom mal teda pouzit (pevne a lahke)?????????
09.05.2007 - 14:07:57
00
kde je napisane ze to musi byt lahke? ak sa nechces zabit a ak nemas prepchatu penazenku, tak ries len to ci je to pevne ;) zahryznut do predstavca so zlomenymi rajdami v ruke, nie je nic prijemne....
09.05.2007 - 14:17:41
00
mas sice pravdu ale nechcem nic co ma 10kg a nevyskocim s tym do visky ani 1m
09.05.2007 - 14:30:54
00
ked na tom chces bezpecne skakat,tak by som to nerobil...
A ked napriklad pouzie karbonovu sedlouku alebo drziak flase tak by to malo byť v pohode :roll: :lol:
maros nahaj tak ako povedal kaslem nato lebo nerad by som skoncil s tickou v riti
09.05.2007 - 15:51:57
00
a este otazka ohladom vydle aku???nemoze byt zjazdova????
09.05.2007 - 15:54:04
00
tak si to zhrn-co vlastne chces?Chces ram ci komplet bike?Odporucoval by som zobrat ho komplet,vyjde ta to menej a ako zaciatocnikovi bude stacit,ved ak ti nieco po case nebude zdat,tak vymenis :idea: Neviem ako sa pohybuje vaha dirt bikov,typujem ze to nebude velky rozdiel od normalnych MTB HT bikov,teda medzi 12-14kg,nemyslim,ze freerideri riesia gramy.
09.05.2007 - 16:01:04
00
keyboard_arrow_up