Ja som raz od jedneho kamarata dostal radu aby mi neklesal tlak v gumach napustit do nich trocha mlieka. On to mal na traktore vo vsetkych kolesach, v kazdom asi deci. Zhruba za rok sa mu na jednej urobila bublina a bum... To bol smrad. Neviem ci dotycny neurobilpodobnu hovadinu a unika mu vzduch z gum... Pfffuj ale to musi byt tam smradu...
26.10.2012 - 20:32:21
00
Olej citit na retazi, olej na piestnici tlmica a na vnutornych nohach vidlice ... latex v plastoch(kedze pomaly schne) a gumu plasta.

To sú pachy, ktoré si zachytil svojimi senzormi, ale ako to charakterizujú sťažovatelia? Rovnako?
V baráku môžu smrdieť topánky, pes, kuchyňa, hajzel, kanál, plieseń, pivnica ... ale bajk? To som ešte nepočul :tmi:
To je len zámer, cielený útok na Teba. On im ten bicyklík "nevonia" po mentálnej stránke. Neide skôr o to, že tam zavadzia? Nie je v ceste prechádzajúcim?
27.10.2012 - 06:19:16
00
Bicykel je na chodbe, ale v byte. Cisty, cisteny zavse aj cyklostarom.
Ano, beznemu nosu nesmrdi, ale citlivemu ano :)
Ako najlepsi napad sa mi zda stipec na nos pre akvabely co postal tmax, aj citlivy nos sa velmi zabavil na tom. Dufal som, ze mate niekto dajaku fintu, ze pomoze napriklad vetrat alebo take daco ... Ked uz sa vsetci snazia o humor
28.10.2012 - 15:37:12
00
Ja pracujem vo výrobe. Keď expedujem tovar na europalete, tak cez ten náklad pretiahnem takú fóliu, akoby rukáv na jednej strane zavarený - voláme to odborne Frcguma. Také si zožeň. Nasadíš to na bajk a hotovka-tutovka. Ja ešte tú fóliu zafúkam horúcim vzduchom, aby sa stiahla.
28.10.2012 - 18:19:15
00
heca takže ty keď nahodíš frcgumu tak ju zafúkneš ešte horúcim vzduchom aby sa stiahla? :D :rofl:
28.10.2012 - 20:21:13
00
keyboard_arrow_up