to asi jazdis po rovine :D

hej hej jasne ze po rovine :)) do roboty a tak :)

a lidl teraz nemam, na hentej foto co tu mam je lidl, ale to bolo pred 2 rokmi, teraz nosim gate s membranou od nyna, termo craft, na to zatepleny dres nejak tusim berkner a na to windstoperku z alpine pro

proste ako som uz x krat pisal ja sa potim ovela viac ako drviva vacsina ludi, aj teraz som siel z mesta busom, ani som sa nehybal a po chvilke som v buse bol mokry jak mys... zvysok ludi uplne v pohode a zo mna tieklo...
05.12.2012 - 23:11:56
00
windstoper je perfektna vec, mam iba jeden kus tuto bundu a pouzivam ju od 12 stupnov az nekonecno smerom dolu, zatial -2 podla teploty potom dohadzujem ostatne vrstvy. teraz v pondelok pri teplote 0 stupnov som mal tu budnu s WS, dlhy jemne zateplneny dres, dlhe tenke termotricko a pohoda, zima bola iba na prsty.

dlhe tenke termotricko odporucam CRAFT ZERO EXTREM pouzivam ho od 15 stupnov az do -2 a je dobre, stale je obtiahnute, nenatahuje sa, nepusta farbu, nezmolkuje sa a nesmrdi... fakt pridem z bajku, tricko uschne a mozem ist aj s trickom za frajerku :-) po jednej jazde tricko este "vonia"

mam iba jedno take tricko a je to malo. chcem si kupit este jedno, len neviem ci take iste alebo inu znacku. mozno zistim, ze su aj lepsie tricka :-) ale to Craft fakt odporucam
06.12.2012 - 00:08:11
00
To crafťácke termotričko je naozaj super, no so smradom je to trochu inak. Tiež som si myslel, čo ty, no po návrate z práce som ho len tak vyvesil, nech uschne a mama už hlásila, čo to smrdí v obývačke. :lol:
06.12.2012 - 08:55:05
00
Zo vsetkych mojich termo triciek henten Craft odolava smradu najdlhsie. Alebo teda z celej smradlavej kopy po treningu smrdi najmenej. Merino som ale neskusal.

A je aj moje najoblubenejsie.
06.12.2012 - 10:16:37
00
niekto mozno smrdi viac, ale ak po kazdom vyjazde (aktivite) vyperem natelnik, nema preco smrdiet - par hodin vlhka by mal vydrzat
nieco ine su celodenky s moznym prespanim na chatach, vtedy uz moze mat merino, alebo nejake to striebro zmysel
ked napr. pridem cez zimu na bezkach na Hostinec (okruhy na Skalke), susia si tam pocestny veci okolo krbu, nie je to tam sice vona chanel 5, ale smrad je nieco ine :D
06.12.2012 - 10:26:52
00
také merino dlhodobo odoláva smradu
06.12.2012 - 12:51:02
00
nemate problem s merinom ohladne "mravcania"? viaceri ma odhovarali od neho kvoli tejto vlastnosti
06.12.2012 - 13:30:50
00
Treba ju dávať v poradí od tela nie prvú vrstvu a máš vždy pohodu.
Ja merino síce momentálne nepoužívam ale kamarát si to nevie vynachváliť. (používa na beh)
Tvrdí - príjemné teplo a hlavne sucho.
06.12.2012 - 13:36:06
00
niekoho môže merino škrabať, mňa teda vôbec ;) a mám boxerky aj tričká s krátkym aj dlhým rukávom...čiže žiadne, že nie ako prvú vrstvu...to je kravina
06.12.2012 - 13:37:42
00
Nesúď len podľa seba. Canopsus sa správne pýtal. Mnoho ľudí je na merino alergická, hlavne ak sa trochu spotí. "kravina" je vydávať svoje názory ako všeobecné pravdy.
06.12.2012 - 13:57:38
00
aj to mas niecim podlozene? ja som napisal ze niekoho moze skrabat...ale napisat ze nie na telo tak to mi pride odveci ;)
06.12.2012 - 14:18:00
00
Ja teda s Merinom skusenosti nemam - ale kamarat ho ma a ked niekam ideme, moje "ropne" tricko je na mne suche neporovnatelne skôr ako jeho Merino.
Fakt je, ze ked mne je niekedy zima, on sa na chlad nestazuje.
Takze hlavne podla tohto treba vyberat - co sa viac hodi na ktoru cinnost...
06.12.2012 - 14:21:43
00
merino používajú námorníci...mokré drží teplo...a vôbec by ma nenapadlo nedať si to ako prvú vrstvu...vlastne ani neviem, čo by som si dal namiesto toho, ako prvú vrstvu
06.12.2012 - 16:05:44
00
Hlavny dovod, preco pouzivaju jachtari Merino su jeho antibakterialne vlastnosti. Na rozdiel od plastovych termopradiel sa pot rozklada podstatne pomalsie, nesmrdia ani po niekolkych dnoch nosenia, tj su neocenitelne na dlhe horolezecke alebo jachtarske expedicie, ked treba len par kusov oblecenia na velmi dlhu dobu. A Katko pise spravne, Merino je antialergenne, ale zvykne byt pre niektorych ludi nepohodlne t.j. ako by ich hryzlo.
06.12.2012 - 18:44:21
00
vsak to a ta cena? :(, hned ma odradilo kupit my wife nieco ako natelnik za 70 eciek :(..ako mame mammutky tricka kopec a nikdy som si nestazoval na tie tricka+progressky nejake lacnucke,ale neviem ci ist o tak draheho testingu :D :D
06.12.2012 - 20:14:37
00
keyboard_arrow_up