No uvidím ešte sa o tom porozprávam aj s rodičmi a poradím sa aj s učiteľmi a uvidím.
09.01.2013 - 19:10:44
00
No uvidím ešte sa o tom porozprávam aj s rodičmi a poradím sa aj s učiteľmi a uvidím.


Strojárstvo :y:
09.01.2013 - 19:34:52
00
Martinux: ptakovina co si teraz napisal,po SPSke som vedel lepsie determinanty,matice,derivacie,integraly ako ktorykolvek gymplak,a to som chodil na MtFku do TT, v tej dobe boli gymplaci vytreti zo vsetkeho sa mi zdalo....predmety ako materialove inzinierstvo s Hrivnakom,Hrivnakovou= TOP KAPACITY SVETA, zvaranie specialnych materialov=reaktory s Turnom :D, tepelne spracovania... toto boli krasne roky zivota... takze ja by som znova absolvoval taketo nieco+ dalsiu vysku nejake to programovanie bash,perl,c,webs,apod...dalo by sa to v pohode stihat a cez leto pekne brigadovat u Turbiho :D
09.01.2013 - 19:47:53
00
Takže do tej Handlovej ? A na ktorý odbor ?
09.01.2013 - 20:15:55
00
Tak ja priznám, že po SPŠ som z matematiky moc dobrý nebol. Matice ešte Ok, limity a derivacie základy. Integraly a determinanty sme nabrali vôbec. Ja so ale šiel po priemyslovke najprv na FRI. Tak ma matku ako tak nadrtili, ale aj tak mi to na ňu nestačilo. Další rok som šiel na strojarinu a vďaka tým základom nemal s matematiku problémy.

Vďaka SPŠ bez problémov aj technické kreslenie a statika. Jediné co trochu potrapilo tak deskriptivna geometria. Ale nič co by nešlo zvládnuť
09.01.2013 - 20:18:48
00
Ja som tiez z priemyslovky ale zo stavebnej. Tam bola matika nula bodov. Na vyske som sa trosku musel potrapit ale bolo to nic oproti takej pruznosti...
09.01.2013 - 20:24:38
00
tak zalezalo aj od kvality SPSsiek...koncil som 98 a v tej dobe bola LV SPS jedna z top skol na SVK...teraz je v srackach,nakolko sa potom riaditel Misak,po mojom odchode stal primatorom a je nim doteraz...
mne najviac robilo problemy zlievanie,z toho boli vsetci vytreti :D,jedine bombovacka.a este automatizacie,kristove rolety,to bol tiez masaker...
srry za OT..
09.01.2013 - 20:49:53
00
Volodaj to máš pravdu, na tú geometriu som zabudol, ale nemal som s ňou také problémy ako podaktorí museli opakovať. Napríklad na dynamiku budem spomínať v zmysle toľko šťastia som nemal nikdy a asi ani nebudem mať. Za to pružnosť bola logická, takže to sa dalo v pohode. A nie je to len vždy o škole, mám spolužiakov, kt. chodili v PB na SPŠ a jeden z nich mal každý rok prospechové štipendium, dokonca aj z matiky 1,2 a geometrie mal B-čka, to som len čumel. Teraz to už valí na A-čka.
Takže do tej Handlovej ? A na ktorý odbor ?

Mal som TIS-ku (strojárina + ekonomika), no teraz je už len mechatronika (strojárina + elektrika, v podstate robotické systémy)
http://www.zssha.edu.sk/odbory-pre-sk-rok-2012-13
09.01.2013 - 21:35:37
00
Dynamika 1 s Kompišom bol pekný záhul. Dvojka so Žmindákom pohodička. Pružnosti obidve pohoda. Mňa skôr potrapilo ešte Elektrotechnika a Elektronické riadiace systémy. Elektrickú som celkovo nikdy nemal rád :-D.

Na SPŠ som tiež chodil na TIS. Myslím, že elektrikari mali Marika viac. Možno aj mechatronici. Strojari mali to isté čo my.
09.01.2013 - 22:08:08
00
Chodis na gympel a chces robit servisaka? Vazne mate prahlad kolko mozu zarabat? Podla mna vela nie, rodinu z toho tazko uzivit...
10.01.2013 - 01:20:09
00
no ktovie, ale podla toho ze vacsi ebikeshopy furt nieco sponzoruju, tak tipujem ze zle to nebude :). ale aj tak by som tiez radil studovat nieco ine, bo ak ta bike bavia tak nebudes mat problem aj bez skoly tam robit. a ked ta to prestane bavit tak vystudovane nieco ine sa ti zide :)
10.01.2013 - 01:28:35
00
presne ako vravi capulo som tiez na vyske stavebna žu. dost mi tu davaju zabrat kedze stredna mi toho moc nedala, predstavu o svojej robote uz ako taku mam a je to uplne nieco ine ako stavebne zameranie skor to berem ( ak to vystudujem) ako zalohu do zivota
10.01.2013 - 07:29:59
00
keyboard_arrow_up