Neviem kam to zaradit :D Nedavali ste si niekto (idealne v BA :) ) presit dres? V poslednej dobe chudnem z vrchu tela a niektore dresy, ktore mi boli dobre minuly rok su mi trocha volnejsie ako by sa mi pacilo.. Nemam predstavu ci to dajaky bezny krajcir vie spolahlivo zuzit a kolko by to stalo (ci sa neoplati predsalen kupit racej novy dres :) )
20.01.2013 - 10:43:33
00
mne už je všetko velke o 2 konf velkosti ale nad zužením velmi neuvažujem ...tie dresy su z takých materialov že to podla mna velmo možné asi nie je
bude nosiť syn ten naberá v posilovni
kašlať na jedn dva dresy ale tu sa jedná o veci na bežne nosenie možno v hodnote cca 4000e čo su mi teraz na prd
ak jeden oblek stoji 400e a co s nimi? oblecko na moto a pod...no kpa prachov v prdeli
20.01.2013 - 10:48:59
00
No o outdoorovych membranovych bundach, nohaviciach atd racej ani nehovorim :-/ tam je to jasne...
20.01.2013 - 11:16:15
00
Ak bude mať špeciálny obnitkovací stroj a nite z podobného materiálu ako je dres, nevidím problém.

Pod špeciálnym obnitkovacím strojom nemyslím kufríkový univerzál so 16-timi rôznymi druhmi šitia, medzi nimi aj obnitkovaním. Ale jeden nikdy nevie, kam sa vývoj posunul...
20.01.2013 - 13:27:00
00
Ice: ak natrafíš na ochotného a šikovného krajčíra, nie je to problém. Ja robím "údržbu" našich rodinných dresov aj iného ľahšieho technického oblečenia na miniatúrnej Singerke so štandardnými niťami, akurát treba nastaviť najsilnejší prítlak nite, lebo funkčný materiál dosť "ubieha". Robila som nielen opravy, ale aj "výrobu" - z pánskeho L-ka som si ušila vestu XS :lol: akurát spodok s gumou sa už nedá prevliecť cez patku, tak to došívam ručne. Ale šikovný krajčír by mal toto zvládnuť bez problémov - samozrejme, ak bude ochotný.
21.01.2013 - 12:52:08
00
keyboard_arrow_up