nazdar!

menil už niekto ložiská na na valcoch tacx? myslím že typ antares, ten najzakladnejsi.

ďakujem, ostávam s pozdravom...
11.02.2013 - 09:40:01
00
ja som ich mal vybrate, ale za ine som ich nemenil, iba som ich tam nasadil naspat (boli trocha krivo), preco?
11.02.2013 - 14:45:35
00
niektoré ložisko zo zadných valcov huci, ako keby som mal sustruh v izbe pusteny. hlavne ked taham v strede, ked sa presuniem viac do strany, tak to ide potichu. zaujímalo by ma, ako sa ti podarilo ten valec rozobrať, vytiahnuť von hriadel s loziskami. ďakujem!
11.02.2013 - 14:57:04
00
klasika, mozno aj tebe bude stacit ho tam len znova poriadne zatlct, oni sa tie loziska lubia povytiahnut na jednej strane von z valca :)
aby si to vybral je najlepsie gumenne kladivo a "trieskat" nim po jednej strane, lozisko na opacnej strane vypadne von (nie je tam nijako pripevnene, iba nasunute). Mozes aj s celym valcom udierat o nieco tvrdsie - teda vlastne ten hriadel bude udierat - ale najlepsie o nieco co ho neznici, takze trebars drevo alebo pevnejsia guma :)
11.02.2013 - 15:26:38
00
ice, vyriesil si problem, ktory mi nedal spat skoro dva mesiace. uz som chcel ist do bratislavy zabit chalana, ktory mi ich predal :D a také jednochééééé :D stacilo tym valcom trochu klepnut o podlahu a bolo to krasne rozobrate. dakujem velmi pekne!!!
11.02.2013 - 16:06:37
00
ja som kvoli tomu pisal do Tacxu (jeden valec hucal) a poslali mi UPSkou bez slova nove 3 valce (tie modre somariny) :) pritom tiez stacilo len doklepnut to lozisko dovnutra ...
ako fix sa odporuca nakapat tam nejake lepidlo, aby sa to lozisko znova nepohlo von (vyklepnut ho podla mna silou pojde aj ked bude prilepene, iba by sa nemalo samo od seba posunut)
11.02.2013 - 16:51:07
00
keyboard_arrow_up