vykasli sa na dualy :)

Pridavam sa k davhanovi. Nejazdim sice LX, ale ak by somjazdil, tak urcite nie dual. Potrebujem len brzdovu packu, zvysok riesi rapidfire. Ale to je len moj osobny pocit, mozno ty budes z dualu nadseny...


Naposledy upravil David Gilmour dňa 30.05.2007 - 15:58:23, celkovo upravené 1 krát.

30.05.2007 - 15:57:40
00
ja sa toho bojim preto by som dualy asi nechcel
30.05.2007 - 15:58:03
00
vykasli sa na dualy :)

Pridavam sa. Nejazdi sice LX, ale ak by somjazdil, tak urcite nie dual. Potrebujem len brzdovu packu, zvysok riesi rapidfire. Ale to je len moj osobny pocit, mozno ty budes z dualu nadseny...


Ja osobne som s dualmy maximalne spokojny...ale myslim, ze tato tema uz tu raz bola rozoberana... 8)
30.05.2007 - 15:59:20
00
vykasli sa na dualy :)


toto má naozaj veľkú výpovednú hodnotu :evil:
tak sem každý napíšme, x je super, y je super .... z je nahovno ...
ked máš s nimi (Dualmi) problém a nevyhovujú ti tak buť taký zlatý a napíš prečo ti nevyhovujú a vyhovuje ti niečo iné a prečo.
Ver mi, že to pomôže v rozhodovaní určite viacej. :idea:
30.05.2007 - 15:59:26
00
vykasli sa na dualy :)


toto má naozaj veľkú výpovednú hodnotu :evil:
tak sem každý napíšme, x je super, y je super .... z je nahovno ...
ked máš s nimi (Dualmi) problém a nevyhovujú ti tak buť taký zlatý a napíš prečo ti nevyhovujú a vyhovuje ti niečo iné a prečo.
Ver mi, že to pomôže v rozhodovaní určite viacej. :idea:


suhlas..
30.05.2007 - 16:01:26
00
jazdil som rapidfire.. bez najmensieho problemu ... mal som moznost kupit jazdene hydry LX s dualmi... povedal som si ze vyskusam
dualy podla mna niesu v nicom lepsie ako zvlast radenie a brzdy ..
pomaly mi zacina vadit ,ze cela packa je dost dlha...a radenie ma dost dlhy chod
okrem toho riesim problem s pravou packou.. (uz som pisal) a ak sa nenajde nejake lacne riesenie ..tak uz nebudem vyhadzovat peniaze za novy dual (2400) korun, ale radsej nahodim naspat stare radenie a za nieco viac ako 2000 korun si kupim 2 uplne nove klasicke packy .(ci uz deore ,alebo LX... to je jedno..)...
30.05.2007 - 16:05:03
00
to davhan: no vidíš že to ide :lol:

toto je už názor s ktorým sa dá operovať, :lol:
30.05.2007 - 16:07:05
00
Este trosku mimo otazocka.... Nebude problem ked dam na Avid Juice 7 kotuc LX?
30.05.2007 - 16:11:52
00
nebude to problem. mozno to bude dokonca lepsie, pretoze je okruhly (nie vlnity) a nemal by vibrovat. brzdit to bude v kazdom pripade.
30.05.2007 - 17:10:19
00
hej, len som mal obavu ohladom hrubky, ci nieje hrubsi alebo naopak vyrazne tensi (ale ked je mozne nastavit platnicky tak v tom nevidim problem)... Dakujem vsetkym za rady. Napriek tomu ze povodne som sa pytal na LX brzdy, rozhodol som sa pre tie Avid Juice 7, na zaklade aj starsich prispevkov a aj mojho subjektivneho pocitu (zdaju sa mi prepracovanejsie) :)
30.05.2007 - 18:03:24
00
[quote=""]hej, len som mal obavu ohladom hrubky, ci nieje hrubsi alebo naopak vyrazne tensi (ale ked je mozne nastavit platnicky tak v tom nevidim problem)... Dakujem vsetkym za rady. Napriek tomu ze povodne som sa pytal na LX brzdy, rozhodol som sa pre tie Avid Juice 7, na zaklade aj starsich prispevkov a aj mojho subjektivneho pocitu (zdaju sa mi prepracovanejsie) :)[/quote

Trochu ta este zamotam:

Co tak HAYES HFX-9 alebo este trochen dalej Formula F-18 alebo nejaka Magura
30.05.2007 - 18:29:52
00

Trochu ta este zamotam:

Co tak HAYES HFX-9 alebo este trochen dalej Formula F-18 alebo nejaka Magura


No z HFX-9 mam rozporuplne pocity vzhladom k negativnym ohlasom v starsich temach tohoto fora. Formula sa mi pozdava, ale urcite ju nezozeniem za tu cenu co tie Juice 7 (aspon myslim). Magura samozrejme by mohla byt tiez. Problem je, ze v obchode kde som objednaval bola prave akcia na LX a tamtu Juice...za dobru cenu...Preto som sa najprv pytal na LX a potom som to stocil na Juice, ked som si o nich co to precital...
30.05.2007 - 21:59:03
00
Jadim 4 sezony Dual a nemam tie najmensie pochybnosti o spolahlivosti a vobec nie o tom ze by sa mali kazit. Su bezudrbove. Netreba nic riešit. Lanka som menil az po 9000 km, a stale boli v pohode. Iba tolko. Teraz by som chcel pozhanat dual LX Deore a dost drahe su aj ked sa z vraj nevyrabaju. Ale ine nechcem ani vidiet. Prispel som skusenostou. Vela stastnych a adrelinovych kilometrov...
15.02.2013 - 05:25:18
00
Ahojte,fungovali by dualy LX (XT v brake) na kotucove brzdy?
05.03.2013 - 16:07:03
00
keyboard_arrow_up