Yourself: prirodzená obranyschopnosť je OK, ale všetko s mierou, keď budeš každý deň testovať svoju obranu asi toho nakoniec moc neubráni, všakže? ;) inak teda nejde o to či sa máš stať vegetariánom, alebo nie (všetky živiny, ktoré obsahuje mäso sa dajú získať aj zo zeleniny) ja sám nie som vegetarián, rád si pochutnám aj na kvalitnom steaku :) ide hlavne o to, aby si vedel, ktoré potraviny sú prospešné tvojmu telu a nechalovať slepo každú lakocinku :D

stalker0: ten dokument práve celkom dobre rozoberá, aký je životný cyklus liekov a spomínajú sa tam niektoré lieky, ktoré aj napriek tomu, že neobstáli vo vedeckých kritériach (vyvolanie ďalšieho symptómu sa jednoducho pripísalo na letáčik ako nežiadúci účinok) sa rozšírili medzi ľudí...ale je tam toho viacej, stojí za to si to aspoň pozrieť a potom si spraviť názor :)
nehatujem západnú medicínu lebo je to cool, ani nežijem alternatívne kde sa to len dá, svet totiž nieje čierno-biely, ale má viacero odtieňov šedej ;)

kotle: život na dedine je práve špecifický tým, že obsahuje čo najmenej chemických sajrajtov (aj keď dneska už ktovie :?: ), klobáska a mäso všeobecne sa jedlo len párkrát do týždňa (nebolo ho veľa) a hlavne tomu prospievalo antistresové prostredie :)

ešte citát z dokumentu: Andrew W. Saul, Ph.D.: - "Lidé by měli přestat být pacienty a začít být lidmi. Proč nebýt zdravý a šťastný. Proč by ne? Změníte svůj život, budete trochu cvičit, budete správně jíst, to je dobré. Vypadáte lépe, to je dobré. Žijete déle, to je dobré. Ušetříte peníze, to je dobré. A máte obrovské uspokojení, že jste to udělali sami. Lidé si říkají: 'nemám lékařské vzdělání, tohle nemůžu vědět'. Ale prosím vás. Jak složité je jíst správně, pít zeleninové džusy a cvičit. Aby jste tohle věděli nepotřebujete titul. Je to až příliš snadné. Levné, snadné, bezpečné, efektivní. Největší důvod, proč to lidé ještě nedělají, je ten, že to vyžaduje zodpovědnost. A to je jediná cesta ven."
ja som zmenil, od januára do júna som zhodil 15 kíl len tým, že som obohatil stravovanie surovou zeleninou a ovocím a raz do týždňa posilka, potom od júna prišiel bycikel a dolu šlo už len kilečko-dve :D
06.11.2012 - 23:26:22
00
kotle:ludia sa teraz na dedine dozivali vysokeho veku?to by som uz nepovedal,aj to dnesne vychovanie prasiatok,sliepok,husi,kacat apod. stoji nemale prachy a hlavne cas :(
treba si pozriet nahrobne kamene,ale je to tak ako pises moji prastari rodicia vsetci vysoko cez 80 rokov,apkovia fajcili a chlontali cely zivot :D ale zase muklili od rana do vecera,hold trend dnes je zly,stravovanie,psychika,stres apod.
06.11.2012 - 23:29:25
00
Tak už sa tu vyliečila rakovina, našli sa zdroje všetkých chôrob, našli sa jednoduché spôsoby ako žiť bez chorôb...
Môžeme sa vrátiť k téme "Kam vsade ste si dovolili vojst s bicyklom?". Alebo nech sa vytvorí nejaká nová poučná téma, sa teším že tu budú nejaké nové zážitky ohľadom bicyklovania v obchodoch a ono nie...
06.11.2012 - 23:33:01
00
Môžeme sa vrátiť k téme "Kam vsade ste si dovolili vojst s bicyklom?".

Citil som sa ako anticky hrdina ked sa mi prvy krat podarilo premoct odpor manzelky a vojst s bikom (primerane zasr...) do bytu. :rofl:
07.11.2012 - 05:35:46
01
gratulujem :y: ja som sa o to pokusil raz(mamine sa to z nejakeho dovodu nepacilo :lol: )...nakoniec som skoncil na schodisku s cyklostarom, handrou, kefkou, vedrom s vodou a pekne som ho musel vydrhnut :-D :-D odvtedy sa snazim aspon ako tak vyhybat blatu....a bajk pekne cistim skor ako s nim vojdem do bytu :-)
08.11.2012 - 21:46:56
00
V tomto smere som vo vyhode - ja som uplna sirota. 8)
08.11.2012 - 21:59:18
00
No, škoda toho že po bicyklovaní treba bike čistiť :P ale tak to je asi cena ktorú musíme zaplatiť za zážitok.
26.12.2012 - 19:26:19
00
... sa snazim aspon ako tak vyhybat blatu....

Samozrejme, že vyložene bačoriny nevyhľadávam, ale keď sa inak nedá, tak si pribrzdím. Blato sa dobre čistí, keď zaschne.
Najväčšiu traumu mám, keď prejdem cez také dobre mastné houno :tmi: . Psie a nebodaj ľudské ... to ma až strasie od hnusu. Raz som sa takto zaboril do gigantického houniska. Bolo to na začiatku výjazdu, reku - vyjazdí sa. Nevyjazdilo :sweat: Tak som si odlomil takú halúzku a s tým som očistil dezén vo všetkých špárach. Bolo to hnusné, ale bajk mám zavesený vedľa postele, tak mi nič iné neostávalo.
30.12.2012 - 08:33:34
00
:) a neni nad to keď si to nevšimneš a máš to na sebe :)
30.12.2012 - 08:44:42
00
To sa mne stalo ked som siel bajk predavat do Popradu. Siel som na vlak a este v MT som zasvinil bajk a aj mna trosku ofrkalo. Potesi nie :D
30.12.2012 - 09:11:08
00
Mne sa podarilo na konci vyjazdu ja som bol v pohode ale bike bol cely od hovna cistil som co sa dalo ale neslo vsetko, tak som dal do garaze a neskor ked som siel znova pekne to smrdelo ale potom uz opadalo :D
02.01.2013 - 22:04:29
00
...preto už roky ZÁSADNE nepoužívam fľaše bez ochranného dekla. ;-) Papať prach...Ok, trochu blata, čo už. Ale hovna som sa nedotkol a na tréningu som potrénoval dehydratáciu. :D Ešte mám 4 fľaše, ktoré boli súčasťou štartovného. Nechce niekto? Fľaše Penco s klasickým "cumľom". :D
17.01.2013 - 23:06:35
00
Jasné, že chce. Davaj het :handshake:
18.01.2013 - 08:53:28
00
To som si práve obj. od Matta fľašu Camelbak Podium :D
18.01.2013 - 17:41:33
00
školská jedáleň a p. riaditeľ práve obedoval :D

Prílohy:

12032013003.jpg
12032013003.jpg 142.22 KiB thumb_up0thumb_down

12.03.2013 - 15:34:35
00
keyboard_arrow_up