iron: "Nahodou" si trafil. No nic, ak to bude ludi obtazovat, tak bude dalsi ban. Ak nie, tak ma to netrapi.
20.03.2013 - 02:28:16
00
písal aj mne,zaplavil ma otázkami,na ktoré sa ťažko odpovedá-inak možno fajn človek,len by mal menej huliť a viac bikovať:

napr jedny z otázok:

Tvoj stredový náboj odpružený sa dofúkava vzduchom? Robil si to sám? A to isté tvoja vidla?
20.03.2013 - 07:20:18
00
musel si si riadne potrapit zavity ako odpovedat :D
20.03.2013 - 08:36:30
00
das si jointa a hned to bude davat zmysel
20.03.2013 - 08:56:18
00
Teraz pozeram, ze aj mne pisal :D ... pochvalil mi bajk, alebo to bola ironia? |(
20.03.2013 - 08:59:53
00
Nebude to novy typ odrbu? Vybehnes s nim von na bajku a prides domov peso.

Sice by mi to samemu asi nenapadlo, ale mozno mas aj pravdu. Mozno potrebuje peniaze na drogy a ked sa niekto chyti, prezradi po par spravach o sebe viac a dohodnu si nejaky vyjazd, tak uz je ruka v rukave. Potom mu staci pri navrate z vyjazdu odprevadit dotycneho/dotycnu domov ku vchodu a je to. Skusit neskor naslepo vykradnut pivnice v tom vchode uz nie je taky problem. A ako vieme, obcas sa najde slusne povedane jednoduchsi clovek, co si aj niekolko tisic eur odklada len tak do pivnice...
20.03.2013 - 09:43:08
00
konšpiračné teórie ... je len priateľský
20.03.2013 - 10:14:31
00
wilec mal problém ísť spod SNP na železnú... podpriemerný biker by sa mu stratil z dohľadu veľmi rýchlo. osobne si myslím, že to fakt nemyslí zle..
20.03.2013 - 10:22:05
00
To bola len taka uletena uvaha. :)
20.03.2013 - 10:26:41
00
Mozno je len chalan prilis zmagoreny tymi chatovacimi srackami typu pokec a pod. a ked potom pride takyto zmäteny clovek na normalne forum, ktore je zalozene na verejnych prispevkoch, tak ma zrazu nejaky problem so sebadoverou a verejnym pisanim a tak radsej uprednostni spamovanie uplne cudzich ludi cez sukromne spravy. Asi si neuvedomuje, ze to moze aj obtazovat.

Btw. ja ho hodnotim aj na zaklade toho, co mi napisal prave cez sukromne spravy. Tam sa ukazala ta jeho "priatelskost" a "milost" o ktorej tak basnite. Takze mi prepacte, ze to nevidim cez tie ruzove okuliare...

Kde je limit nevhodnosti? To mozem aj ja povedat ze mne vypisuju nevhodne spravy hocijaky cudzi ludia..ja len odpovedam.. ziadne vulgarne ani zle ani nic podobne.. A ten kto ti napisal nieco take ze som mu napisal nieco nevhodné tak to je bud homosexuál alebo je to absolutny chudák a zlý primitív. Pretoze naposledy sa žalovalo na zakladnej škole... ale vzdy uz tam ten kto zaloval dostal po papuli.


ty si ***** fakt... :)) a taky ist ***** je ten co ti to napisal ze mu to vadi.. pritom je to prirodzena fajn vec.. asi si pod vplyvom vlastnej obmedzenej debility.
20.03.2013 - 10:48:50
00
Roman, dajte jointa pod Slavinom a prediskutujte :D
20.03.2013 - 11:03:55
00
nemam proti nemu nic ale...
junacik si asi neuvedomuje ze na tomo fore su aj deti. urcite som aj ja v nejakom prispevku spomenul slovo joint, natahany, sfetovany a podobne jednorazovo a tym to haslo. ale to co predviedol on povazujem za propagovanie fetu. ak by dostal taku SS moj syn tak si s nim ten vyjaz dohodnem :lol:
este raz nemam proti nemu nic moze to byt fajn clovek ale musi sa trochu uvedomit. Wilec tymto ta pozdravujem a od Jezusa to neber v zlom. niekto tu musi dohliadat aj na urcite pravidla a poriadok :)
20.03.2013 - 11:22:52
00
nemam proti nemu nic ale...
junacik si asi neuvedomuje ze na tomo fore su aj deti. urcite som aj ja v nejakom prispevku spomenul slovo joint, natahany, sfetovany a podobne jednorazovo a tym to haslo. ale to co predviedol on povazujem za propagovanie fetu. ak by dostal taku SS moj syn tak si s nim ten vyjaz dohodnem :lol:
este raz nemam proti nemu nic moze to byt fajn clovek ale musi sa trochu uvedomit. Wilec tymto ta pozdravujem a od Jezusa to neber v zlom. niekto tu musi dohliadat aj na urcite pravidla a poriadok :)


:y: toto tu už dávno stratilo úroveň :rofl:
20.03.2013 - 11:31:07
00
Mozno potrebuje peniaze na drogy a ked sa niekto chyti, prezradi po par spravach o sebe viac a dohodnu si nejaky vyjazd, tak uz je ruka v rukave. Potom mu staci pri navrate z vyjazdu odprevadit dotycneho/dotycnu domov ku vchodu a je to. Skusit neskor naslepo vykradnut pivnice v tom vchode uz nie je taky problem. A ako vieme, obcas sa najde slusne povedane jednoduchsi clovek, co si aj niekolko tisic eur odklada len tak do pivnice...

Pozeram, ze mi dnes tiez pisal a navrhoval stretnutie na vyjazd. Myslim, ze tato Tvoja uvaha je spravna. Ja som mu odpisal normalnu odpoved. Ale ked pozeram, ako a preco pise v podobnom duchu ostatnym az potom je vidno o co tu asi ide.
20.03.2013 - 12:10:48
00
kto sa obetuje a pôjde s ním dnes na prejazd trate MTB-uphillu,tomu platím pivo,myslím to vážne.Dostal som dnes už dve pozvania cez SMS ,stretko je o 15.00 na Mladej garde, ja nemôžem , lebo idem už o 13.00 na B.kríž-možno ďalej,ak sa bude dať.Ak niekto pojde,dajte viedieť,ako mu to ide do kopca ...
20.03.2013 - 12:23:05
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up