Mate s tymto baglom niekto skusenosti?
jeho sucastou je aj daky vodny vak.

Hladam nieco cca 20L, aby to malo vetrany chrbat nieco ako Aircomfort od Deutera s cenou cca do 1500 ,- a kompatibilita na vodny vak.

pripadne co zn. Pinguin model BIKER 25
vdaka za rady
25.05.2007 - 22:51:19
00
Ja som za ten Piguin,sa mi nejak viac zda..odvetranie,vystuz,design...
25.05.2007 - 23:09:34
00
Presne ten Treksport vlastním. Úplne super za tú cenu, akurát by som mu vytkol to, že niesú moc delené priestory. Ale inak v pohode. Rezervoár je tiež celkom dobre vyriešený, lebo sa plní zhora, čiže so sušením nieje problém a ani s umývaním.
26.05.2007 - 00:58:27
00
co tak tento, dokonca aj cena je rozumna
http://www.davorin.sk/index-sportful.htm batohy, ľadvinka - ruksak malý/veľký :wink:
27.05.2007 - 20:05:56
00
no ja osobne sa priklanam k tomu pinguinu..ta znacka robi vcelku kvalitne veci a tie batohy co som pozeral vyzerali tiez dobre a na treksport som uz zanevrel ta kordura stoji za 2 veci :evil:
28.05.2007 - 08:38:34
00
ja mam tento: http://www.treksport.sk/main.php?menuID=batohy&id=25 a som spokojny. ma dobre odvetrany chrbat (system air mash) akurat rezervoar nebol jeho sucastou. ale podla mna su tie vaky od treksportu celkom kvalitne a mal by si byt spokojny.
28.05.2007 - 10:26:17
00
kedysi ano ale teraz uz nie!treksport isiel kvalitou batohovov rapidne dole ale ak ten batoh nebude dostavat nakladacku tak by mal vydrzat...
inak dizajn teraz maju vcelku fajn to je +...
28.05.2007 - 10:33:11
00
s tou klesajucou kvalitou treksportu to nie je take tragicke, urcite by som ho bral skor ako pinguin. Priatelka ma bikera 4 roky a okrem meneneho zipsu mu absolutne nic nie je. Ja mam Liquidator-ten rezervoar je zrejme rovnaky ako v bikeri- a som s nim celkom spokojny.
28.05.2007 - 11:36:19
00
Ja na Treksport stale nedam dopustit. 90% mojej outdoorovej vybavy je Treksport.
Pocul som nieco o tom, akoze nove batohy sli kvalitou dolu, ale po porade s kamosom, co je velmi skuseny horolezec a tiez predajca outdoorovej vybavy - som opat kupil velky batoh treksport.

Patagonia mi vydrzala 8 rokov. Teraz som kupil novy Tatran X-series. Okrem neho mam este Spawn a chystam sa kupit pravdepodobne Liquidator, alebo Biker 2 na bikovanie.

MakoXC - len som sa chcel opytat (uplne v klude - zo zaujmu a zvedavosti - ziadne rypanie, nie sme deti) - mas osobne s tymi novymi batohmi zle skusenosti, alebo si len pocul...alebo sa ti len nepaci material.

Neviem, ako je na tom ten pinguin, ale biker ma okrem inych vychytavok aj integrovanu plastenku, co je neskutocne fasa vec.
28.05.2007 - 11:48:01
00
Ja vozim uz 2 roky toto http://www.treksport.sk/main.php?menuID=batohy&id=11 a nemam stim problem. :P
28.05.2007 - 13:08:46
00
[quote=""]Ja na Treksport stale nedam dopustit. 90% mojej outdoorovej vybavy je Treksport.
Pocul som nieco o tom, akoze nove batohy sli kvalitou dolu,
Ked som si kupoval batoh Liquidator v Moste pri Blave. Tak ta pani ktora my to predavala povedala ze oni uz batohy nesiju ale si to davaju sit !!! :roll:
28.05.2007 - 13:21:49
00
Ano...kedysi to bola totalne palba, ked sa to vsetko silo a robilo u nas,...ale tie casy su bohuzial uz davno prec. Myslim, ze ani ziadny iny vyrobca batohov to uz nerobi doma a vsetko sa dava sit niekde, kde to stoji menej (to je skor dohad).
Aj tak ked to vsetko prepocitam a porovnam kvalitu a cenu, tak sa Treksport stale oplati.
V tomto pripade vsak musim uznat, ze je v tom aj nieco osobne - mam rad veci od nich.
28.05.2007 - 14:36:43
00
Karabaster, s tou pláštenkou máš pravdu. Neoceniteľná vec, aj na BikerII ktorý mám a aj na vaku Husky do školy. Začne pršať a nemám ju, tak mám mokrú buď mapu alebo zošity. :)
28.05.2007 - 19:35:00
00
prave to ze uz to nesiju ale davaju si to sit do ciny za lacnejsi penaz...
mam s tym aj skusenosti mam batoh eiger 22l a dal som ho vyreklamovat uz 3krat...zips ani neratam ale na ten treti ktat mi ho prerobili na ako keby stary model co mal stary znak...komplet mi dali staru korduru vnutro nove popruhy...
aby som to nejako zhrnul
trek sport robil take batohy ze v pohode aj ked dostaval zabrat vydrzal kludne aj 10 rokov bolo to site na slovensku kvalitny matros spracovanie proste super...
no potom to prislo zmenili znak zacali to sit v cine aby usetrili(klaiska) zmenili material nekvalitnejsia kordura, to sitie nestalo za nic proste hruuuza...
teraz troska zmenili image co si myslim ze je + ale matros ten isty...ale zase ked clovek co si kupi batoh na normalne nosenie tak vydrzi ale ked mu davas na frak tak ee uz to nevydrzi...
a co sa tyka toho pinguinu nemam od nich ziaden batoh ale uz som sa o ne zujmal ked ich doniesli do TN a poviem ti ze su pevnejsie a vydrzia urcite viac ale zase su trosku drahsie a moc sa mi nepaci ich dizajn...
a co sa tyka plastenky cez batoh velmi dobra vec je to velke +
30.05.2007 - 17:43:11
00
keyboard_arrow_up