Jazdím trasu Bojnice-Nit.Rudno-Liešťany-Zliechov-Čičmany-Prievidza.Plánujem to tento rok otočiť a domov ísť cez Košecké podhradie-Ilavu.Chcel by som sa spýtať kolegov ktorí tadiaľ jazdia,aká je cesta zo Zliechova cez Košecké podhradie do Ilavy.Mám na mysli či tadial v pohode prejdem na cesťáku-pretože cesta Liešťany-po odbočku na Čičmany je ako-tak prejazdná.Je na tej trase ešte nejaké stúpanie?Dúfam že áno :D Celkom ma prekvapilo aj stúpanie na poslednom km pred spomínanou križovatkou-dosť výživné,aj keď krátke.Ďakujem všetkým za prípadné info,ak bude cez Veľkú noc dobré počasie-plánujem túto trasu...
20.03.2013 - 20:07:28
00
mozes v pohode zist do Koseckeho Podhradia na koniec obce-tam odbocis do lava na Male Kosecke Podhradie..je tam kratka ale intenzivna stojka..vyjdes na Haje-odtial dolu na 4 lipy-tak sa to vola.. cesta je asi na 100m trochu rozbita-ale cestakom v pohode prejdes..dolu na 4 lipach odbocis do lava na Homolku-cca 7-8km stupanie a zjazd do Val. B elej..odtial to uz poznas.. tak sa vyhnes hlavnej premavke cez Ilavu.. kde je sama rovina a nic zaujimave -ja to jazdim v presne opacnom poradi .. tak prijemny trening..
20.03.2013 - 20:37:07
00
Ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď-presne toto som chcel čítať :) tak vyzerá že si na tejto trase kopcov užijem,právekvôli tomu som sadomov doteraz vracal cez výživné Fačkovské sedlo,ešte raz ti ďakujem za info aj navigáciu :y:
20.03.2013 - 20:47:51
00
to je ok-ja to fackovske musim jazdit od prievidze.. talze kopcekov dost a aj pekna trasa..nech sa dari!
20.03.2013 - 20:52:31
00
ak niekedy teda pôjdeš kľudne sa ozvi chodím tade často :)
22.03.2013 - 22:51:45
00
ak niekedy teda pôjdeš kľudne sa ozvi chodím tade často :)


O.K ozvem sa ti...
24.03.2013 - 14:06:13
00
keyboard_arrow_up