no pomaly, akurat u polky ludi nevidim ziadne workouty, asi to tak maju nastavene, a tied tych moznosti co kukat na teame je sakra malo, aspon daka mapka ze kto kde je by bodla, alebo dake detailnejsie statistiky. ja tu vidim len za posledny tyzden sucet a dost
26.03.2013 - 22:09:10
00
bohuzial nastavenia teamu su takmer nulove. mozno to casom vylepsia. pokial si niekto nenastavi workouty na "public", tak ich jednoducho neuvidi nik. chcelo by to viac ludi a ked sa budes prehrabavat len tak z nudy cudzimi vyjazdmi (ludia z tvojho okolia), mozno natrafis na nejaku zaujimavu inspiraciu... ja uz napr. vdaka tebe viem, ze ked si budem chciet ist do BA zabehat, tak mam ist okolo Velkeho Drazdiaka :D
PS: ako to, ze pri tvojich workoutoch vidim info o pocasi? :o
26.03.2013 - 22:27:50
00
:) no ta to ja netusim podla coho tie workouty dava, ja to mam na symbiane, mne zas neukazuje napr dehydrataciu co som si vsimol na inych workoutoch, no bohvie
26.03.2013 - 22:33:56
00
Inak s tym nastavenim workoutov na public to moze byt celkom riziko. Minule som na BikeRadar cital, ze v UK sa rozmohlo kradnutie bikov na zaklade zaznamov z takychto trekovacich stranok.

Ak by to niekoho zaujimalo: http://www.bikeradar.com/news/article/gps-blamed-for-bike-theft-increase-36709/
28.03.2013 - 10:17:33
00
no tak vypatraju ktory cca panelak to asi bude :) a co im to pomoze? viac zistia ked stoja pred panelakom a kukaju kto na com prisiel a do ktorych dveri ide. mozno ak by si mal nejaky super exkluzivny kusok a bola by nanho objednavka... ale bezne bajky nema zmysel hladat cez endomondo
28.03.2013 - 10:27:11
00
Sak jasne ... u nas aj tak za vacsinu kradezi moze ta cast obyvatelstva, ktora moc PC nemusi, ale aj tak je dobre vediet, ze sa to da. Ono staci si napriklad z Endomonda zistit adresu a potom ist na slepo do pivnic ;-)
28.03.2013 - 10:37:26
00
co ja viem.... cele sidlisko a kazdy clovek v nasom baraku vie kde byvam a aky mam bicykel, toho by som sa mal asi viac bat. pred cca rokom sa do nasho baraku nastahovala jedna ciganska rodinka (cca 8ks do jedneho bytu). mal som najskor predsudky, ale ciganske deti asi ako jedine zdravia a ked mas plne ruky kekevetin, tak ochotne aj podrzia dverte na vytahu. len minule ma obliali kropaje potu, ked som sa do vytahu trepal aj s cajglom a malé cigánča.
- dobrý deň ujo, máte veľmi pekný bicykel odvtedy zamykam na 2x :D

k clanku: u nas sa lopkari obmedzuju na primitivnejsie metody vyhladavania potencionalnej obete- vylamovanie pivnic.
ved z workoutu aj tak zlodej nevie, ci mam sobi 20, alebo karbonovu raketu za 4000€.
28.03.2013 - 10:44:33
00
Inka na Slovensku by som sa viac balo o Sobi 20 ako o karbon. Ten v zberniach neberu ;-) ... OK to uz je na ine vlakno (ak tu take je). Len som si spomenul na ten clanok, ked som videl tie prispevky. Inak idea super, chvalim iniciatora. Skoda, ze je nas tam zatial len 8. Teraz by sa toho mali chytit kompetentni a spravit z toho oficialny team, na ktory by bol odkaz na domovskej stranke.
28.03.2013 - 10:55:12
00
v pivnici som este ani nebol odkedy tam byvam :D ani neviem co v nej je :), tam by som bajk aj tak nikdy nedal aj keby stal 100e

no dalsia skoda je ze tam nevidno dake statistiky alebo ludi ze co kto kde bajkuje. rozklikavat to po jednom je dost odveci
28.03.2013 - 12:32:48
00
Ono asi to je cielene hlavne na jednotlivcov ;-) Dokonca tam nie je ani nastavenie mesta. Ale aspon vidime kto kolko nabajkoval a moze nas to (de)motivovat :-D
28.03.2013 - 13:45:33
00
ked uz som si zaplatil premium, tak sa musim pridat :) ostavam endomondo verny, aj napriek skusaniu sports tracker a stravy, najviac mi vyhovuje endo. aj tak sa daju robit importy vsade, stravu preto vyuzivam na porovnavanie stupani :)
31.03.2013 - 18:36:24
00
jak to rata tu tabulku? bo nech ratam akokolvek nijak mi nevyjde to cislo co tam ukazuje, ukazuje mi 79km ale za posledny tyzden mam 103 tak nechapem :)
31.03.2013 - 19:15:55
00
Ja mam Endomondo na ios a stabilita a vydrz baterie je perfektna.
Tie necele 2 dolare mesacne za premium si tvorcovia podla mna zasluzia.
02.04.2013 - 10:07:34
00
vcera som na zachode upgradol na verziu 8.6.0
dufam, ze sa vyriesi moj problem s auto pause. prestalo mi to fungovat a mal som s tym potom len zbytocne problemy.
1. clovek sa ide najest a rata mu to zbytocne cas naviac.
2. siel som sa najest, manulane som to pauzol, kedze automatika zlyhala, ale zabudol som zasa po nakrmeni zapnut, takze mi chybala polovica vyjazdu.
PS: pomaly sa nam team doplna :)
03.04.2013 - 15:18:45
00
Ja by som sa pridal ale netuším ako ach tá EN...
03.04.2013 - 18:01:28
00
keyboard_arrow_up